شرایط فروش چری آریزو 5 توربو و معمولی ویژه دهه فجر + جدول

شرکت مدیران خودرو برای محصولات برند چری به مناسبت دهه فجر شرایط فروش ویژه و جذابی در نظر گرفته که شامل شرایط متنوع پرداخت و بازه پرداخت تا 36 ماه می‌شود که در این بخش، شرایط فروش خانواده "آریزو 5" در مدل‌های معمولی و توربوشارژر را مورد بررسی قرار خواهیم داد.
در شرایط فروش مدیران خودرو برای عرضه محصولات چری به مشتریان، اول از همه نسخه گیربکس دستی چری آریزو 5 معمولی دیده می‌شود که بهای کارخانه آن حدود 62 میلیون بوده و با احتساب پرداخت‌های الزامی و قانونی، هزینه نهایی اتومبیل به 71 میلیون و 100 هزار تومان خواهد رسید که برای اطلاع از جزییات فروش اعتباری این اتومبیل، می‌توانید به جداول قرار گرفته در انتهای همین مقاله توجه کنید.
علاوه بر این، نسخه توربوشارژر چری آریزو 5 در تیپ "اکسلنت" دیده می‌شود که با یک اختلاف بیش از 14 میلیون تومانی، به قیمت نهایی 85 میلیون و 910 هزار تومان در اختیار مشتریان قرار خواهد گرفت که در شرایط فروش فوری نقدی اتومبیل، مشتریان می‌توانند پس از گذشت 30 روز اتومبیل خود را از مدیران خودرو دریافت کنند که برای کسب اطلاعات بیشتر از شرایط فروش اتومبیل، می‌توانید به جداول مربوط در انتهای همین مقاله توجه کنید.
پیش از توجه به جداول فروش، در ادامه بد نیست بدانید که نسخه معمولی چری آریزو 5 فعالیت خود را در بازار کشور با پیشرانه‌ 1.5 لیتری چهار سیلندر آغاز کرده است که در دور موتور 6150 دور بر دقیقه می‌تواند حداکثر نیروی 116 اسب بخاری و همچنین در دور موتور 3800 هم می‌تواند بیشینه گشتاور 141 نیوتن متر داشته باشد که توسط جعبه دنده 5 سرعته دستی و یا جعبه دنده‌ اتوماتیک CVT دریافت شده و به سمت چرخ‌های جلو ارسال می‌شود.
علاوه بر این، در زیر کاپوت نسخه "آریزو 5 توربو" نیز یک پیشرانه 1.5 لیتری چهار سیلندر بنزینی در نظر گرفته شده است که حالا با سود جستن از توربوشارژر، می‌تواند خروجی قدرت 147 اسب بخاری در دور موتور 6150 دور بر دقیقه و خروجی گشتاور بیش از 200 نیوتن متر با رسیدن به دور موتور 1750 الی 4000 داشته باشد که توسط یک جعبه دنده اتوماتیک CVT دریافت شده و به سمت چرخ‌ها ارسال می‌شود.

جدول شماره 1 - شرایط فروش چری آریزو 5 دستی

جدول شماره 1 - شرایط فروش چری آریزو 5 دستیجدول شماره 2 - شرایط فروش چری آریزو 5 دستی

جدول شماره 2 - شرایط فروش چری آریزو 5 دستیجدول شماره 3 - شرایط فروش چری آریزو 5 دستی

جدول شماره 3 - شرایط فروش چری آریزو 5 دستیجدول شماره 1 - شرایط فروش چری آریزو 5 توربو

جدول شماره 1 - شرایط فروش چری آریزو 5 توربوجدول شماره 2 - شرایط فروش چری آریزو 5 توربو

جدول شماره 2 - شرایط فروش چری آریزو 5 توربوجدول شماره 3 - شرایط فروش چری آریزو 5 توربو

جدول شماره 3 - شرایط فروش چری آریزو 5 توربوجدول شماره 4 - شرایط فروش چری آریزو 5 توربو

جدول شماره 4 - شرایط فروش چری آریزو 5 توربوجدول شماره 5 - شرایط فروش چری آریزو 5 توربو

جدول شماره 5 - شرایط فروش چری آریزو 5 توربو

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران