فراخوان تویوتا برای پریوس، RX و NX

عکس نویسنده
علی صادقی
نویسنده
کمپانی خودروسازی تویوتا در جدیدترین اطلاعیه خود، برای حدود 49 هزار خودروی تویوتا پریوس، لکسوس RX و همچنین لکسوس NX فراخوان بازبینی صادر کرده است.
در اطلاعایه جدید تویوتا آمده است که فراخوان بازبینی برای 49 هزار اتومبیل این شرکت، عموما برای سیستم ایمنی و ایربگ آنان خواهد بود که ممکن است یک مدار باز در سیستم شکل گرفته و باعث اختلال در عملکرد آن شود. در صورت چنین اتفاقی، چراغ هشدار دهنده کیسه هوا روشن می‌شود، اما ممکن است که ایربگ‌های اتومبیل هنگام وقوع حادثه باز نشده و صدماتی جدی به راننده و سرنشینان اتومبیل وارد شود.
کمپانی خودروسازی تویوتا اعلام کرده است که در این فراخوان بزرگ، مدل‌های 2016 از تویوتا پریوس و لکسوس RX وجود دارد، اما محدوده فراخوان برای لکسوس NX گسترده‌تر شده و شامل مدل‌های 2015 و 2016 از این اتومبیل خواهد شد.
مالکین وسایل نقلیه مورد نظر می‌توانند از اواخر ماه مارس سال جاری، وسایل نقلیه خود را به نمایندگی‌های مجاز تویوتا و لکسوس منتقل کنند تا ایربگ‌های ایمنی آنان مورد بررسی قرار گرفته و در صورت لزوم، بروزرسانی‌های لازم انجام شود، هرچند به نظر می‌رسد که شرکت خودروسازی تویوتا از طریق ایمیل و یا شماره تلفن، با مالکین خودروهای مذکور در تماس باشد و تاریخ حضور آنان در نمایندگی را اعلام کند.
نظرات
 
 
 
arad 1396/11/21
خب تو ایران چجوری میخواد اطلاع رسانی شه بدون نمایندگیه رسمی

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران