جهان نوین آریا، به استقبال طرح کاهش تعرفه خودرو رفت

شرکت جهان نوین آریا، نماینده رسمی فروش و خدمات پس از فروش نیسان در ایران، اعلام کرد در صورت تصویب طرح مجلس شورای اسلامی در رابطه با کاهش تعرفه واردات خودرو، خود را ملزم می‌داند مابه‌التفاوت قیمت خودرو را به مشتريان محترم تقدیم کند.
به گزارش روابط عمومی جهان نوین آریا، با توجه به طرح دو فوریتی مجلس شورای اسلامی در رابطه با کاهش تعرفه واردات خودرو، در راستای صیانت از حقوق مشتریان گرامی و پس از تصویب این طرح، كاهش تعرفه گمركي و عودت مابه التفاوت تعرفه پرداختي از سوي دولت و سازمانهاي ذيربط، شرکت جهان نوین آریا، خود را ملزم می‌داند مابه‌التفاوت قیمت خودروها را به مشتريان بازگرداند.
نظرات
 
 
 
فرهاد نظری 1396/11/24
ندیدیم از این محبتا..بابا خوش مرام
فرهاد 1396/11/24
.زنده باد نیسان و نمایندش جهان نوین
زنده باد نمایندگان مجلس
احسان 1396/11/24
اينام همش تبليغاته، همين جهان نوين آريا مگه جوكي كه موتور تاليسمان باهاش يكي هست رو غير منطقي گرون نكرد بخاطر تعرفه ها؟ حالا خوبه ١.٦ بود موتورش نگين خودرو ٣٥-٤٠ ميليون گرون كرده اينا ٧٠-٨٠ ميليون. خودرو بانك عزيز لطفا از اينكارا نكنيد
هموطن 1396/11/24
یاد یه ضرب المثلی افتادم که میگه:باد آورده رو باد میبره

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران