نسخه جاده‌ای تویوتا سوپرا ممکن است در نمایشگاه ژنو نباشد

عکس نویسنده
علی صادقی
نویسنده
با انتشار یک تصویر پیش نمایش در روزهای گذشته، کمپانی خودروسازی تویوتا اعلام کرد که نسل جدید تویوتا سوپرا در جدیدترین دوره از نمایشگاه بین المللی ژنو امسال رونمایی خواهد شد، اما باتوجه به تصویر و همچنین خبرهای جدید بدست آمده از برنامه ریزی تویوتا، به نظر نمی‌رسد که شرکت خودروسازی تویوتا در نمایشگاه بین المللی ژنو امسال، قصد دارد نسخه مسابقه‌ای "تویوتا SupraMKV" را معرفی کند.

تویوتا سوپرا

تویوتا سوپرا


باتوجه به تصاویر جاسوسی، نسل جدید تویوتا سوپرا در نسخه‌های استاندارد خود بدون باله عقب عرضه خواهد شد، اما باتوجه به تصویر منتشر شده از سوی کمپانی خودروسازی تویوتا به عنوان پیش نمایش که در روزهای گذشته به بررسی آن پرداختیم، به نظر می‌رسد که شرکت خودروسازی تویوتا برای فعالیت در سری مسابقات GTE یک نسخه مخصوص آماده کرده و قصد دارد در جدیدترین دوره از نمایشگاه بین المللی ژنو امسال رونمایی کند، پس با این اوصاف پیش بینی می‌شود که نسخه استاندارد تویوتا سوپرا که چندین سال منتظر آن بودیم، در نمایشگاه بین المللی ژنو سوئیس حضور ندارد و انتظار می‌رود که در نمایشگاه بین المللی نیویورک آمریکا، شرکت خودروسازی تویوتا از این اتومبیل رونمایی کند، هرچند این موضوع به طور رسمی تایید نشده و تنها احتمالات منابع خبری است که صحت آن در ماه‌های آینده مشخص خوهد شد.

تویوتا سوپرا

تویوتا سوپرا


در صورتی که این موضوع صحت داشته باشد و شرکت خودروسازی تویوتا از نسخه مسابقه‌ای " SupraMKV" رونمایی کند، نمی‌توان اطلاعات فنی اتومبیل را به غیر از تعداد سیلندر و حجم پیشرانه برای نسخه استاندارد تایید کرد، زیرا قدرت و گشتاور آن برای حضور بهتر در مسابقات اتومبیلرانی بیشتر از مدل‌های استاندارد خواهد بود که جزییات آن را پس از معرفی رسمی این خودرو بررسی خواهیم کرد.

برچسب ها:
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران