تولد 30 سالگی M4 جشن گرفته شد

عکس نویسنده
سجاد حیدری
نویسنده
کمپانی خودروسازی BMW به مناسبت سالگرد 30 سالگی M4 ، یک نسخه ویژه از آن تحت عنوان "30 Jahre" آماده کرده است که کلمه "Jahre" در زبان آلمانی به معنی "سال" بوده و اشاره به 30 ساله شدن این برند دارد.
تغییرات اختصاصی برای این نسخه، اول از همه در ظاهر خودرو دیده می‌شود که عموما شامل موارد محدودی همچون جلوپنجره مشکی رنگ، چراغ‌های پیشانی تاریک، رینگ‌های جدید 20 اینچی مشکی رنگ، کالیپرهای زرد رنگ سیستم ترمز و ... می‌شود.

نسخه ویژه M4 کروکی

نسخه ویژه M4 کروکی


علاوه بر ظاهر اتومبیل، طراحی داخل کابین اتومبیل هم پیشرفت‌های بسیار خوبی تجربه کرده است و حالا به روکش‌های چرمی "مرینو" با دوخت‌های کنتراست، تشک‌های مخصوص بر روی صندلی‌ها، قطعات فیبرکربنی در داخل کابین و همچنین از لوگوی منحصربه فرد M4 بر روی پشت سری‌های صندلی اتومبیل استفاده کرده است که می‌توانید جزییات آن را در تصاویر شاهد باشید.

نسخه ویژه M4 کروکی

نسخه ویژه M4 کروکی


این خودرو با استانداردهای مسابقه‌ای M توسعه پیدا کرده و حالا به یک سیستم فرمان سریع، سیستم تعلیق M و همچنین به یک پیشرانه 3 لیتری شش سیلندر توربودوقلو مجهز شده است که دارای خروجی قدرت 450 اسب بخاری بوده و نیروی خود را با استفاده از یک دیفرانسیل اسپرت M اکتیو، در اختیار چرخ‌های محرک اتومبیل قرار می‌دهد.
در پایان شرکت خودروسازی بی.ام.و اعلام کرده است که به مناسبت سالگرد 30 سالگی راه اندازی این برند، با یک "صفر" اضافه به تولید تنها 300 دستگاه مشغول خواهد شد، اما مشخص نیست که این خودرو در بازار ایالات متحده آمریکا نیز فروخته می‌شود یا خیر.
برچسب ها:
نظرات