تقدیر کرمان موتور از مشتریان وفادار در پیست کارتینگ

شرکت کرمان موتور با ایجاد باشگاه ویژه مشتریان ، چند سالی است که برنامه های ویژه ای در نقاط مختلف کشور برگزار می کند و این بار قرعه به پیست کارتینگ آزادی افتاده است. روز پنجشنبه، شرکت کرمان موتور با دعوت از چندی از مشتریان الماس ، طلایی و نقره ای برنامه ای ویژه و البته آموزشی را در پیست کارتینگ آزادی برگزار کرد که احتمالا برای افرادی که تجربه اول آن ها بوده ، فراموش نخواهد شد.
این برنامه شامل آموزش رانندگی با خودرو های کارتینگ و استفاده از تمامی امکانات تفریحی رفاهی مجموعه بود و در طول برگزاری ، اساتید کارتینگ کشور چگونگی راندن با خودرو های کارتینگ و البته چگونگی راندن در پیست مخصوص را به مشتریان آموزش دادند.
پس از آموزش های کامل ، مشتریان به صورت گروه های 5 نفره برای رقابت با یکدیگر به خط شروع پیست دعوت شدند تا مهارت های رانندگی خود را به رخ دیگران بکشند و البته برای سه جایزه ویژه ای که از سوی کرمان موتور در نظر گرفته شده بود ، تلاش کنند.
البته خودرو های کارتینگی که برای این رقابت انتخاب شده بودند، خودرو های رنتال و همگانی بودند و راندن با خودرو های حرفه ای تر مستلزم دریافت گواهینامه های مخصوص و گذراندن دوره های ویژه ای است که در مجموعه کارتینگ آزادی برگزار می شود.
باشگاه مشتریان کرمان موتور در حال حاضر خدمات گسترده ای را به اعضای خود ارائه می دهد که شامل تخفیف در خرید، اولویت در ثبت نام و تسریع در تحویل خودروهای جدید و خدمات پس از فروش ویژه می شود.
نظرات