چگونه رتبه الکسا سایت خود را بهبود دهیم؟

اگر شما جزو آن دسته از افرادی هستید که در کسب و کار خود از سایت های اینترنتی استفاده می ‌کنید، احتمالا با مفهوم و اهمیت کاهش رتبه الکسا آشنایی دارید. رنک الکسا عددی است که بر اساس ترافیک، نمایش سایت شما در نتایج جستجو و سنجش میزان محبوبیت سایت بین کاربران تخمین زده شده است. رتبه الکسا یکی از معتبرترین معیارهایی است که برای اعتبار سنجی سایت های مختلف در نظر گرفته می شود؛ بدیهی است هر چه این عدد کوچکتر باشد به این معنی است که سایت از اعتبار و بازدیدکننده و محبوبیت بیشتری بین کاربران برخوردار است.
رتبه الکسا که با افزایش بازدید سایت بهتر میشود به صورت دو عدد متفاوت برای هر سایت اعلام می ‌گردد که عدد اول نمایش دهنده رتبه سایت در کشور و عدد دوم نمایش دهنده رتبه سایت در جهان می ‌باشد. به این ترتیب به نظر می ‌رسد اهمیت رتبه سایت در کشور از جایگاه بالاتری برخوردار باشد.
روش های متفاوتی برای بهبود رتبه الکسا وجود دارند که از ساده ترین و کارآمد ترین آنها استفاده از سایت الکسا یار می ‌باشد.
برای آشنایی بیشتر شما عزیزان در سایت الکسا یار به ادرس alexayar.com قسمتی با عنوان نمونه کارها قرار داده شده است. شما می توانید نمونه ای از سایت هایی که از خدمات الکسا یار استفاده نموده اند را ملاحظه نموده و نتایج آنها را با سایت های دیگر مقایسه نمایید و متوجه بهبود وضعیت گردید.
نکته دیگری که در رنگ الکسا اهمیت خاصی دارد این است که رتبه الکسا تحت تحت تاثیر عوامل متفاوتی قرار دارد:
- تعداد بازدید کننده منحصر به فرد سایت
- مدت زمان ماندگاری هر کاربر در سایت
- تعداد صفحات بازدید شده توسط هر بازی کننده
- نرخ ریزش و خروج بازدید کننده
- میزان ورودی از موتورهای جستجو و یا سایر سایت ها
- نوسانات اینترنت و تعداد بازدیدکنندگان به دلایلی چون مسدود سازی اینترنت، شبکه های اجتماعی و...
توجه به این نکته خالی از لطف نیست که اگر چه الکسا یار به بهبود رتبه الکسای سایت شما کمک قابل توجهی می ‌نماید، اما بهتر است خودِ سایت هم بازدید کنندة واقعی بیشتری را از روش های متفاوت مانند تبلیغات کلیکی، بنر، گرفتن بک لینک و افزایش ورودی موتورهای جستجو جذب سایت نمایند تا هر چه سریع ‌تر سایت شما به رتبه واقعی الکسای خود نزدیک شده و در آنجا ثابت بماند.
برای استفاده از خدمات الکسا یار کافیست در ابتدا به صورت رایگان در این سایت ثبت نام کنید. سپس به پنل کاربری خود وارد شده و در قسمت مدیریت تبلیغات گزینه ثبت تبلیغ بهبود رتبه الکسا را انتخاب نمایید. نکته قابل توجه، ذکر این مطلب است که در این سایت (که به صورت کاملاً تخصصی و حرفه ‌ای خدمات بهبود رتبة الکسا را ارائه می ‌دهد)، تمام معیارها و ملاک های بهبود رتبه الکسا در نظر گرفته شده و توسط کاربر و به دلخواه کاربر قابل تنظیم می ‌باشد. به عنوان مثال کاربر میتواند نوع بازدید هر آی پی از سایت خود را بین 30 ثانیه تا ۵ دقیقه انتخاب نماید. همچنین امکان انتخاب سقف بازدید روزانه هر آی پی از حداقل دو هزار بازدید تا حداکثر بیش از ده هزار بازدید وجود دارد. در قسمت بعد تعداد بازدید هر آی پی در روز مشخص می ‌شود که می توان عددی بین ۱ تا ۵ و یا بدون سقف را برای آن در نظر گرفت. مطلب مهم دیگری که در مقوله بهبود وضعیت بانس ریت (نرخ خروج) سایت تاثیر گذار است، تعداد صفحه ها در هر بازدید می ‌باشد که در سایت الکسا یار انتخاب بین ۲ تا ۶ صفحه بازدید امکان پذیر می ‌باشد. بعد از ثبت تبلیغ و فعال سازی آن از طریق گزینة «لیست تبلیغات بهبود رتبه الکسا»، امکان مدیریت و کنترل تبلیغات ثبت شده به راحتی وجود دارد. شما در این قسمت می ‌توانید اطلاعات ثبت شدة اولیه خود را ویرایش نموده و آنها را به صورت جدیدی که مد نظر دارید تغییر دهید، آمار بازدیدهای انجام شده را بررسی فرمایید، برای شارژ تبلیغ نیز از همین قسمت اقدام نمایید، و در نهایت تبلیغات خود را به بهترین نحو ممکن مدیریت فرمایید. مطلبی که به جذابیت کار با سایت الکسا یار می ‌افزاید، جشنواره هایی است که هر از چندگاه برای افزایش رضایت کاربران توسط سایت در نظر گرفته می ‌شود. کاربران با برخورداری از جشنواره های متنوع، علاوه بر بهره مندی از بهترین نتیجه و دریافت کیفیت کار قابل قبول، از تخفیفات قابل توجهی نیز بهره مند می ‌گردند. قسمت بعدی که در سایت پیش بینی شده است، قسمت پشتیبانی می ‌باشد که از این طریق کاربران می ‌توانند سوالات و موارد خود را با پشتیبان سایت در میان گذاشته و در اسرع وقت پاسخ مورد نظر را دریافت نمایند. در نهایت لازم به یادآوری است از آنجایی که تثبیت رتبه الکسا در سایت به فعالیت و بازدید سه ماهه گذشته سایت مرتبط میشود، توصیه میکنیم حداقل به مدت سه ماه از خدمات سایت الکسا یار استفاده نمایید. برای دریافت اطلاعات بیشتر و آگاهی از ثبت تبلیغ به صورت ماهانه کافیست ثبت نام رایگان خود را در الکسایار انجام داده و منتظر تماس پشتیبان با خود بمانید. امید است با کمک سایت الکسا یار به رتبة مد نظر خود در الکسا دست یافته و بتوانید به کسب و کار اینترنتی خود رونق بخشید.
این متن رپورتاژ آگهی است و خودروبانک دخالتی در محتوای آن ندارد
برچسب ها:
نظرات