خدمات رسانی گروه بهمن به تمامی محصولات هاوال در کشور

برای عرضه محصولات هاوال در بازار کشور، گروه بهمن موفق به دریافت نمایندگی رسمی این شرکت شده است و در مرحله اول کار خود را با عرضه محصولاتی همچون H2 و H6 بار دیگر در بازار کشور آغاز می‌کند و یا حتی عرضه شاسی بلند H9 در برنامه ریزی این شرکت وجود دارد، اما با این وجود گروه بهمن به کسانی که پیش از این محصولات هاوال را از نماینده قبلی هاوال در بازار کشور خریداری کرده‌اند، خدمات رسانی کرده و قطعات مورد نیاز آنان را تامین خواهد کرد.

در روزهای اخیر، یکی از مشتریان هاوال H2 که اتومبیل خود را از نماینده قبلی هاوال در کشور خریداری کرده است، در نمایندگی مرکزی شرکت بهمن موتور پذیرفته شد و توانست از مزایای تعویض و خدمات این مجموعه برخوردار شود. گفتنی است کلیه قطعات یدکی و مصرفی این محصول با کیفیت بالا از طریق شرکت بهمن موتور تامین می‌شود تا گروه بهمن به عنوان یکی از شرکت‌های معتبر خودروساز داخلی، یک برنامه جامع و بلند مدت به همراه ارائه بهترین خدمات پس از فروش برای محصولات خود، به ویژه محصولات هاوال در بازار کشور داشته باشد.

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران