قیمت و جزئیات مدل های مختلف کیا سورنتو 2019 اعلام شد

فروش نسخه اصلاح شده ی کیا سورنتو که در نمایشگاه خودروی لوس آنجلس سال گذشته معرفی شد به زودی آغاز می شود. جهت آمادگی برای ورود به بازار، کیا قیمت 5 رده تجهیزاتی این خودرو را اعلام کرد.
قیمت مدل پایه سورنتو L 25.990 دلار است در حالی که قیمت نسخه برتر آن 44.690 دلار است. مشتریان می توانند بین این دو مدل، سورنتو LX با قیمت 27.490 دلار، سورنتو EX با قیمت 35.590 دلار و سورنتو SX با قیمت 39.990 دلار را انتخاب کنند. این قیمت ها هزینه حمل و نقل را در بر نمی گیرند.
تمام نسخه های سورنتو را می توان هم با سیستم انتقال قدرت دیفرانسیل جلو و هم با سیستم 4 چرخ محرک سفارش داد و اختلاف قیمت بین آنها جزئی است. فارغ از اینکه سورنتو را با کدام نوع از سیستم انتقال قدرت انتخاب کنید، تمام مدل های آن به صورت استاندارد از سه ردیف صندلی با گنجایش حمل 7 سرنشین برخوردار هستند.
کیا برای سورنتو مدل 2019 دو انتخاب موتور در نظر گرفته است که یکی از آنها 2.4 لیتری 4 سیلندر و دیگری 6 سیلندر 3.3 لیتری است. مدل V6 در کره جنوبی با یک گیربکس 8 دنده اتوماتیک جدید عرضه می شود.
کیا در سال 2017 برای اینکه تواناییهای آفرودی سورنتوی جدید در شرایط سخت را نشان دهد فقط 4 حلقه لاستیک همه جارو به مدل معمولی سورنتو اضافه کرد و تعدادی اصلاحات جزئی دیگر در آن ایجاد کرد و آن را به مسیر آفرودی Hell’s Gate فرستاد و توانایی های آن را در قالب یک فیلم به نمایش گذاشت.

کیا سورنتو 2019

کیا سورنتو 2019


کیا سورنتو 2019

کیا سورنتو 2019


کابین کیا سورنتو 2019

کابین کیا سورنتو 2019

به روز رسانی سورنتو برای سال جدید یکی از روش های کیا برای منفعت بردن از اشتیاق روز افزون مشتریان در بازار خودروهای SUV است.
با اینکه سورنتو در بازار امریکا جزو اولویت های اول خریداران SUV نیست، این حقیقت که سال گذشته SUVهای خودروسازان دیگر جایگاه 5 خودروی پرفروش را از آن خود کردند، امید کیا را به سال 2018 بیشتر می کند.
در سطح جهان، SUVها 34 درصد از سهم فروش بازار را در اختیار دارند. در امریکای شمالی 2 خودرو از هر 3 خودرویی که در سال 2017 به فروش رسید از خانواده SUVها بوده است.
نظرات
 
 
 
شمه 1397/1/2
مدل sxو sxl موتور2.4 داره

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران