قیمت و شرایط فروش هیوندای النترا وارداتی + جدول

گروه خودروسازی کرمان موتور ویژه فروردین 97 و نیمه اول این ماه، شرایط فروش اقساطی هیوندای النترا 2018 را اعلام کرده است که در حقیقت مدل‌های نسل جدید و وارداتی هیوندای النترا بوده و مشتریان می‌توانند برای ثبت نام این محصول، از تاریخ 1 فروردین ماه لغایت 15 فروردین ماه سال 97 به نمایندگی‌های مجاز کرمان موتور مراجعه کرده و این اتومبیل را ثبت سفارش کنند.
باتوجه به جدول ارائه شده از سوی گروه خودروسازی کرمان موتور، این محصول با قیمت نهایی 198 میلیون تومان در اختیار مشتریان قرار خواهد گرفت که در شرایط اقساطی اتومبیل، موعد بازپرداخت 24 ماهه و 18 ماهه با سه نوع پیش پرداخت متفاوت دیده می‌شود که به ترتیب شامل پیش پرداخت 115 میلیون تومانی با اقساط 24 ماهه، پیش پرداخت 105 میلیون تومانی با اقساط 18 ماهه و همچنین شامل پیش پرداخت 95 میلیون تومانی با اقساط 18 ماهه می‌شود که برای اطلاع از شرایط فروش و جزییات قیمت آن می‌توانید به جدول زیر توجه کنید، ولی لازم به ذکر است که پرداخت اقساط 2 ماه یکبار خواهد بود.

شرایط فروش هیوندای النترا

شرایط فروش هیوندای النترا

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران