سوپر اسپرت سدان بی ام و در راه است

عکس نویسنده
گروه خودرو
نویسنده
بی ام و به زودی مدل جدید M5 را که با کد اتاق F90 شناخته می شود را در نسخه ی خاصی با نام Competition Package راهی بازار خواهد کرد که این مدل دارای قدرت تولیدی بیشتری است.
بر اساس جدیدترین اخبار این مدل به همان موتور هشت سیلندر 4.4 لیتری مجهز است که قدرت آن با 28 اسب بخار افزایش در مقایسه با M5 استاندارد به 625 اسب بخار رسیده است. سیستم تعلیق مدل Competition Package نیز در جلو 7 میلیمتر و در عقب 10 میلیمتر ارتفاع کمتری دارد تا خودرو هندلینگ بهتری داشته باشد.

بی ام و M5

بی ام و M5

دیگر تغییرات این مدل در مقایسه با مدل استاندارد M5 شامل سیستم اگزوز جدید سفارشی، کاور روی موتور فیبر کربنی و نوشته‌های روی خودرو به رنگ مشکی هستند.
قیمت این مدل هم حدود 20 هزار دلار استرالیا گران تر از نسخه عادی M5 است و این خودرو از ماه آپریل وارد بازار خواهد شد. به هر صورت باید برای دریافت اطلاعات دقیق تر از این خودرو چند هفته ای نیز صبر کرد.
برچسب ها:
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران