مرگ یک کارگر در کارخانه بی ام و

عکس نویسنده
سجاد حیدری
نویسنده
شرکت‌های بزرگ خودروسازی هزینه‌های بالایی می‌کنند و همچنین کارهای سختی انجام می‌دهند تا کارخانه‌هایشان تا حد ممکن ایمن ساخته شود، اما هنوز مکان‌های خطرناکی برای کار در شرکت‌های بزرگ خودروسازی وجود دارد که در صورت بی احتیاطی کارگران، می‌تواند حوادث ناگواری به همراه داشته باشد و در بدترین شرایط ممکن، منجر به مرگ آنان شود که اخیرا در کارخانه "اسپارتانبورگ" بی ام و چنین اتفاقی رخ داده است و یکی از کارکنان این شرکت طی یک حادثه جان خود را از دست داده است.
متاسفانه اطلاعات زیادی در این رابطه ارائه نشده است، اما براساس گزارش وبسایت "اتونیوز"، در روزهای گذشته یک پیمانکار خصوصی در کارخانه "اسپارتانبورگ" بی.ام.و واقع در ایالت کارولینای جنوبی آمریکا دچار حادثه شده و جان خود را از دست داده است. اگرچه این حادثه در حال بررسی است، اما گفته می‌شود که این اتفاق در کارخانه رنگ BMW رخ داده است.

کارخانه اسپارتانبورگ

کارخانه اسپارتانبورگ


علت مرگ هنوز مشخص نیست و این حادثه در حال بررسی دقیق است و از آنجایی که این تحقیق فعال است، شرکت خودروسازی BMW سکوت اختیار کرده و تاکنون هیچگونه صحبتی در رابطه با جزییات این اتفاق نکرده است، هرچند منابع خبری به این موضوع اشاره دارند که در تحقیقات انجام شده از سوی نیروهای امنیتی، سخنگوی BMW در ایالات متحده آمریکا اعلام کرده است که کشته شدن یکی از کارکنان این شرکت بر اثر یک حادثه غم انگیز بوده که جزییات آن در حال بررسی است.
برچسب ها:
نظرات
 
 
 

بهزاد

1397/1/11
فلک آخر ربودی نو گل فرزانه ما را..........
به خاموشی سپردی محفل و کاشانه ما را

با نهایت تاسف و تاثر به مناسبت درگذشت مرحوم مغفور عزیز سفر کرده؛ هجرت از خاک به افلاک آن عزیز را به شما و تمامی اهالی خودرو تسلیت عرض کرده و علو درجات را برای روح آن مرحوم خواستاریم.
لذا به جهت ارج نهادن به زحمات بی وقفه آن مرحوم مراسم ختمی در حسینیه ایالت کارولینای جنوبی برگزار می‌گردد
از تمامی عزیزان دعوت می شود با حضور خود مایه تسلی خانواده داغدار باشند.
اجرکم عندالله
  • مهرداد

    1397/1/12
    ای خدا خفت نکنه پسر
    تو سایت هیچکس نیس اومدی مجلس عزا برقرار کردی😂

فرهاد

1397/1/12
خودتون متوجه شدین چی رو اطلاع رسانی کردین
مرگی که هیچ اطلاعی ازش ندارید بعد واسش تیتر میزنید
حتما از پیشرفت صنعت خودرو در ایران شوکه شده و سکته کرده