بی ام و مدل X8 را هم تولید می کند؟

عکس نویسنده
گروه خودرو
نویسنده
در حالی که بسیاری، مدت زمانی زیادی است منتظر هستند تا بی ام و از مدل X7 رونمایی کند حالا برخی از احتمالات، از تولید شاسی‌بلند لوکس دیگری با نام X8 خبر می دهند. البته این نخستین باری نیست که ما خبرهایی در خصوص مدل X8 می‌شنویم چون قبلاً نیز برخی احتمال داده بودند که در صورت ورود مدل X7 به بازار بی ام و ممکن است مدل کوپه ای از این خودرو را که شبیه به مدل X6 ولی دارای سایز بزرگتری باشد رونمایی کند. حالا وب سایت یا بی ام و بلاگ نیز به این نکته اشاره کرده است، با این تفاوت که به گفته این وبسایت مدل X8 مدل کوپه ای از بی ام و X7 نخواهد بود بلکه حتی احتمال دارد خودرویی بزرگتر و لوکس تر باشد.
بی ام و همچنین در حال بررسی بازار های احتمالی مدل X8 است که از مهمترین این بازارها باید به کشور چین اشاره کرد یعنی جایی که مشتریان به دنبال خودروهایی با فضای داخلی بزرگ هستند. بنابراین اگر بی ام و چراغ سبز تولید مدل X8 را صادر کند می‌توان گفت این خودرو در رده ای ما بین بی ام و X7 و رولزرویس کالین قرار خواهد گرفت.

بی ام و X7

بی ام و X7

جالب است بدانید که به احتمال بسیار زیاد بی ام و X8 لوکس ترین و گرانقیمت ترین خودرویی خواهد بود که بی ام و تولید می کند و شاهد استفاده از جدیدترین تکنولوژی ها و سیستم های رانندگی خودکار در این خودرو خواهیم بود.
موتور های مورد استفاده در این خودرو نیز شامل موتورهای V8 و موتور پلاگین هیبریدی هستند. گرچه هنوز تولید این خودرو در هاله‌ای از ابهام قرار دارد اما مطمئناً تا پایان این دهه X8 را در بازار نخواهیم دید بنابراین تا تولید این خودرو فعلاً باید صبر کرد.
نظرات