نمونه سوالات آیین نامه اصلی فنی رانندگی رایگان آزمون ۹۸-۹۹

نمونه سوالات آیین نامه و سوالات فنی آیین‌نامه اصلی از سایت همیار دانشجو و تست درایوینگ
قبولی 100 در 100 در آزمون رانندگی با نمونه سوالات آیین نامه رایگان

سوالات فنی آیین‌نامه اصلی
اگر قرار است رانندگی کنید و خودرو را در در اختیار خود بگیرید باید بدانید چگونه کار میکند، چه اجزایی دارد و ایرادات احتمالی از کدام قسمت نشئت میگیرد. باید ایرادات فنی کلی آنرا بشناسید تا بتوانید واکنش درست را در مواقع لزوم بدهید.
این تفکر که داشتن آگاهی از خودرو برای رانندگان لزومی ندارد و وظیفه مکانیک است بسیار اشتباه خواهد بود. مانند آن است که بگویید نیازی به دانستن جمع و تفریق ندارید زیرا قرار نیست دبیر ریاضی شوید! برای اینکه بتوانیم به سوالات فنی آیین نامه اصلی راهنمایی و رانندگی پاسخ بدهیم، باید دقت و ظرافت بیشتری را مد نظر قرار بدهیم. همان گونه که میدانید مسایل فنی در کلیت خود پیچیده هستند، طرح سوال در این موارد و همینطور پاسخگویی به این گونه پرسش‌ها نیز تمرکز و دقت بیشتری را طلب می‌کند.

جهت مشاهده نمونه سوالات اصلی آیین نامه کلیک نماییدآزمون آیین نامه مربوط به افرادی است که تصمیم به گرفتن گواهینامه می گیرند. این آزمون ها به شدت برای رانندگان ضروری می باشد و موسسات باید آموزش های معتبری در این زمینه به متقاضیان رانندگی دهند. سوالات آیین نامه اصلی مجموعه سوالاتی می باشد که گواهینامه بگیران جوان پس از اتمام آموزش های لازم، باید آنها را پاسخ دهند. پس از پاسخ به این سوالات می توانند گواهینامه دریافت کنند.

سوالات آیین نامه اصلی 98


سوالات آیین نامه معمولا در حوزه ی ترافیک می باشد. یک راننده باید بداند در زمان رانندگی با وسایل نقلیه باید چه مقرراتی را رعایت نماید. اگر به خوبی به این مقررات و همچنین علائم راهنمایی و رانندگی مسلط نباشد، ممکن است دچار حوادث و اتفاقات جبران ناپذیری گردد. از این رو لازم است هر شخص این سوالات ایین نامه اصلی را پاسخ دهد.

آزمون آیین نامه اصلی 98


زمانی که شما اقدام به شرکت در آزمون آیین نامه رانندگی می کنید. باید بتوانید به برخی سوالات پاسخ دهید. از جمله ی این سوالات می توانیم به تشخیص راه های فرعی و اصلی، آشنایی با انواع وسایل نقلیه، آشنایی با انواع تابلوها و علائم احتیاطی و خطر، تقدم عبور وسایل نقلیه در موقعیت های مختلف و... اشاره نماییم. این موارد جزو