قیمت جدید هیوندای توسان آسان موتور اعلام شد + جدول

آسان موتور، یکی از نمایندگان معتبر عرضه و خدمات پس از فروش کمپانی خودروسازی هیوندای در کشور، قیمت جدید یکی از محصولات قابل عرضه خود را باتوجه به تعرفه‌های جدید واردات و تغییرات نرخ ارز اعلام کرده است که نسبت به قیمت گذشته، افزایش قیمت قابل توجهی را تجربه کرده است.
در جدول ارائه شده از سوی آسان موتور، می‌توان خودروی شاسی بلند هیوندای توسان را در مدل‌های 2017 مشاهده کرد که پیش از این در دی ماه سال گذشته با جهش قیمت بیش از 5 میلیون تومانی همراه شده بود، اما حالا بار دیگر قیمت این خودرو افزایش یافته و با جهش قیمت حدودا 11 میلیون تومانی، از قیمت قبلی 239 میلیون و 561 هزار تومان به قیمت جدید 250 میلیون و 416 هزار تومان افزایش پیدا کرده است، هرچند این خودرو نسبت به مدل‌های عرضه شده از سوی کرمان موتور دارای قیمت کمتری است، اما پیش از این دلیل قیمت کمتر اتومبیل را در خودروبانک مورد بررسی قرار داده بودیم.

قیمت جدید هیوندای توسان

قیمت جدید هیوندای توسان

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران