فروش با قیمت قطعی رنو کولیوس و تلیسمان متوقف شد

عکس نویسنده
گروه خودرو
نویسنده
باتوجه به نوسانات و تلاطم ایجاد شده در بازار ارز، شرکت نگین خودرو در حال حاضر فروش نقدی و اقساطی دو خودروی پرفروش "رنو تلیسمان" و خودروی شاسی بلند "رنو کولیوس" را متوقف کرده است، اما مشتریان می‌توانند از شرایط فروش مشارکتی استفاده کرده و اتومبیل خود را به قیمت روز خریداری کنند.
در پی روند صعودی بی سابقه و افزایش چشمگیر نرخ ارز در روزهای ابتدایی سال 97 که تا به امروز شاهد آن بودیم، شرکت نگین خودرو فروش دو خودروی پرفروش وارداتی در بازار کشور، یعنی "رنو تلیسمان" و "رنو کولیوس" را در شرایط فروش نقد و اقساط با قیمت قطعی و تحویل فوری متوقف کرده و تنها شرایط فروش مشارکتی و به قیمت روز را برای محصولات خود ارائه می‌کند که برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید به وبسایت این شرکت مراجعه کرده و از شرایط فروش مشارکتی نگین خودرو مطلع شوید.

رنو کولیوس

رنو کولیوس


در ادامه گفتنی است که در شرایط فروش فوری و با قیمت قطعی بخشنامه پیشین، خودروها با تحویل 30 روزه، اقساط 12 ماهه و تخفیف خرید نقدی همراه بوده است و همچنین باتوجه به قیمت اصلاح شده این دو محصول که در اواسط بهمن ماه سال گذشته اعلام شد، به ترتیب خودروی سدان "رنو تلیسمان" دارای قیمت 258 میلیون تومانی بوده و شاسی بلند "رنو کولیوس" با قیمت نزدیک به 308 میلیون تومانی در بهمن ماه سال گذشته ثبت سفارش می‌شد، اما حالا باتوجه به شرایط حاکم در بازار کشور، باید منتظر ماند و دید که چه سرنوشتی در انتظار بازار و صنعت خودروی کشور است.
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران