استقامت بدنه S کلاس در برابر گلوله های مختلف چقدر است؟ + فیلم

معمول ماشین‌های لوکس آلمانی بویژه خودروی S کلاس مرسدس بنز به خاطر کیفیت بسیار بالایی که دارند، برای توصیف آنان از اصطلاح "ضد گلوله" استفاده می‌شود، هرچند شرکت خودروسازی مرسدس بنز و یا دیگر شرکت‌های فعال در این زمینه، به طراحی و ساخت ماشین‌های ضدگلوله مشغول هستند، اما امروز خودروی مرسدس بنز S کلاس که در ویدیو شاهد آن خواهید بود، مربوط به نسل‌های قبل این برند بوده و هیچگونه پنل‌های ضدگلوله در ساخت آن استفاده نشده است، اما "ادوین سارکیسیان" که در واقع یکی از کاربران پرطرفدار "یوتیوب" به شمار می‌آید، چندین اسلحه با کالیبرهای مختلف را آماده کرده و به جان این پیرمرد S کلاس می‌افتد.
فیلم این آزمایش توسط گروه خودروبانک آماده شده و در انتهای همین مقاله بارگذاری شده است که پیشنهاد می‌کنیم به هیچ وجه این ویدیو جذاب را از دست ندهید، هرچند با تماشای این ویدیو می‌توان دید که خودروی مرسدس بنز S کلاس در برخی مواقع و صدالبته اگر دشمن شما یک اسلحه سبک همچنین "گلاک 19" داشته باشد می‌تواند جان شما را نجات دهد، اما بلااستثنا تمامی گلوله‌های شلیک شده در این ویدیو به داخل بدنه S کلاس نفوذ کرده و می‌تواند جان سرنشینان اتومبیل را به خطر بیاندازد.


برچسب ها:
نظرات
 
 
 
محمد 1397/1/26
اوپس :-|
Babak 1397/1/26
خیلی جالب بود، مرررسی

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران