عرضه سانگ یانگ تیوولی با ویژگی‌های جدید

عکس نویسنده
سجاد حیدری
نویسنده
معمولا بازار کشورهای "چین"، "ایالات متحده آمریکا"، "انگلستان" و برخی از بازارهای معروف جهانی برای شرکت‌های خودروسازی بسیار مهم هستند و سعی می‌کنند با راه اندازی نسخه‌های ویژه محصولات خود، بازار فروش خود را تقویت کرده و مشتریان بیشتری جذب محصولات خود کند. در این بین شرکت خودروسازی سانگ یانگ یکی از شرکت‌های فعال در بازار انگلستان خواهد بود که گاهی اوقات محصولات خود را در مدل‌های ویژه به مشتریان این کشور عرضه می‌کند، از جمله خودروی کراس اوور "سانگ یانگ تیوولی" که در آخرین اقدام این شرکت یکسری تجهیزات اضافه دریافت کرده و در قالب یک نسخه ویژه به مشتریان انگلستانی عرضه خواهد شد که در ادامه برخی از ویژگی‌های مهم اتومبیل را مورد بررسی قرار خواهیم داد.

نسخه ویژه سانگ یانگ تیوولی

نسخه ویژه سانگ یانگ تیوولی


نسخه ویژگی سانگ یانگ تیوولی در زمینه تجهیزات کاربردی، به یک صندلی جدید الکتریکی به همراه سیستم تهویه مجهز شده است و یا در ادامه می‌توان به سیستم گرمکن غربیلک فرمان، چراغ‌های LED مه شکن، نقاشی ترکیبی بدنه که می‌توان با پرداخت 400 پوند هزینه بیشتر از دو رنگ "سفید" یا "مشکی" برای نقاشی سقف اتومبیل استفاده کرد. علاوه بر این، تجهیزات ایمنی اتومبیل در بالاترین سطح خود قرار داشته و به تجهیزاتی همچون سیستم هشدار برخورد از جلو، سیستم هشدار خروج از جاده و نگهداری اتومبیل بین خطوط به صورت خودکار، سیستم ترمز اتوماتیک، سیستم ثبت ترافیک و همچنین در پایان می‌توان به 7 کیسه هوای ایمنی اشاره داشت که در بخش‌های مختلف کابین مورد استفاده قرار گرفته است.

نسخه ویژه سانگ یانگ تیوولی

نسخه ویژه سانگ یانگ تیوولی


دیگر امکانات نسخه ویژه سانگ یانگ تیوولی شامل روکش‌های چرمی داخل کابین، سیستم تهویه مطبوع 2 گانه، سنسور پارک، دوربین دید عقب، کروز کنترل، پنجره‌های الکتریکی، سیستم فرمان هوشمند و همچنین یک صفحه نمایشگر 7 اینچی لمسی می‌شود که دارای امکاناتی همچون سیستم ناوبری TomTom/ بلوتوث/ رادیو دیجیتال/ اپل کارپلی خواهد بود.
در بخش فنی، شرکت خودروسازی سانگ یانگ از موتور بنزینی 1.6 لیتری استفاده کرده است که با دو جعبه دنده 6 سرعته دستی و یا جعبه دنده 6 سرعته اتوماتیک Aisin به مشتریان عرضه خواهد شد، هرچند لازم به ذکر است که با حذف هزینه 400 پوندی برای نقاشی 2 رنگ اتومبیل، نیاز به پرداخت هزینه 17 هزار و 495 پوند برای خرید نسخه‌های دستی اتومبیل و همچنین نیاز به پرداخت قیمت 18 هزار و 747 پوند برای خرید نسخه اتوماتیک سانگ یانگ تیوولی خواهید داشت.
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران