تب دیوانه وار ارتفاع سواری؛ لادا سدان شاسی بلند خود را معرفی کرد!

عکس نویسنده
گروه خودرو
نویسنده
بازار خودروی اروپا روزهای عجیبی را سپری می کند و در این میان خودروسازی لادا از کشور روسیه اقدام به معرفی یک محصول جدید کرده است که یک سدان شاسی بلند است و با نام Vesta Cross شناخته می شود.
لادا این خودرو را اولین اتومبیل در چنین کلاسی معرفی کرده است و پس از مدل های وستا سدان، وستا SW و وستا SW کراس، این خورو چهارمین عضو از خانواده وستا است و در مقایسه با سایر مدل های وستا تغییرات و بهینه سازی هایی را در بخش های مختلف تجربه کرده است.

لادا وستا کراس

لادا وستا کراس

در بخش بیرونی خودرو تغییرات شامل اضافه شدن بخش های پلاستیکی به اطراف خودرو، سینی زیر محافظ و افزایش ارتفاع سیستم تعلیق می شود. جالب است بدانید که ارتفاع کف از زمین این خودرو 203 میلیمتر است که برای مقایسه از تویوتای راو4 بیشتر است.

لادا وستا کراس

لادا وستا کراس

لادا عنوان کرده است که این تغییرات در سسیستم تعلیق این خودرو توانایی های آفرودی این مدل را افزایش داده است. در داخل کابین نیز طراحی لالدا وستا بدون تغییر باقی مانده است و همانند مدل سدان این خودرو است. طراحی کلی داشبورد یک طرح X شکل دارد و به رنگ خاکستری است ضمن اینکه از تودوزی چرمی نیز استفاده شده است.

لادا وستا کراس

لادا وستا کراس

از امکانات این خودرو باید به سیستم مالتی مدیا، تهویه مطبوع خودکار، گرمکن صندلی های جلو، شیشه های برقی و کنترل سیستم صوتی از روی فرمان اشاره کرد.
تولد و سپس فروش خودروی لادا وستا کراس به زودی آغاز خواهد شد و مشخصات فنی و قیمت آن نیز در آینده نزدیک اعلام می شود.
نظرات
 
 
 

آیدین

1397/2/1
سدان شاسی بلند ؟ این دیگه چجورشه ؟ با عقل جور در نمیاد

تیام

1397/2/1
سلام
از این دست مطالب نزارید لطفا بد آوزی داره...از فردا ایران خودرو و سایپا دست میگیرن بعد باید شاهد پراید و دنا به این شکل باشیم.
  • رضا

    1397/2/1
    خخخخخ

سایه شب

1397/2/1
جالب بود. حال کردم. کاش ایرانخودرو بجای قرارداد دوباره با پژو، با لادا قرارداد میبست

محسن

1397/2/1
همیشه ازبچگی پیش خودم به همچین چیزی فکر میکردم که اگه ساخته شه باید چیز جالبی باشه.

سیامک

1398/9/29
دلیلش اینه ک تو روسیه خیابان های شهر و جاده پر چاله هست(بخاطر بارندگی زیاد)و افزایش ارتفاع ماشین اونجا واجبه