رولزرویس کولینان، مخصوص اعراب ثروتمند حاشیه خلیج فارس + فیلم

عکس نویسنده
سجاد حیدری
نویسنده
درست بعد از اینکه بسیاری از شرکت‌های بزرگ خودروسازی همچون بنتلی، مازراتی، جگوار و یا حتی شرکت خودروسازی لامبورگینی به فکر تولید یک خودروی شاسی بلند کاملا جدید افتادند، زمزمه‌هایی به گوش می‌رسید که شرکت خودروسازی رولزرویس هم در تلاش است تا یک خودروی شاسی بلند لوکس و پیشرفته داشته باشد، حال باتوجه به نزدیک شدن خودروی شاسی بلند لوکس رولزرویس به مراحل پایانی، تصاویر و اطلاعات بیشتری از این خودرو منتشر می‌شود که آخرین مورد آن به انتشار یک ویدیو تبلیغاتی از عملکرد خودروی شاسی بلند لوکس رولزرویس در تپه‌های شنی کشورهای عربی مربوط می‌شود تا رسالت اصلی این خودرو به گوش مخاطبان برسد و آن هم طراحی و ساخت یک خودروی شاسی بلند لوکس و قدرتمند خواهد بود که بهترین گزینه برای اعراب ثروتمند کشورهای حاشیه خلیج فارس به شمار می‌آید.

چهره احتمالی Cullinan

چهره احتمالی Cullinan


این ویدیو با حفظ پوشش استتار منتشر شده است تا در زمان معرفی رسمی، جزییات طراحی اتومبیل به نمایش گذاشته شود، اما شاسی بلند جدید رولزرویس درست همانند دیگر محصولات لوکس این شرکت طراحی شده است تا میراث این خودروساز بزرگ بریتانیایی حفظ شود، همچون جلوپنجره ساده مستطیل شکل، چراغ‌های مستطیل شکل و پیشرفته، درب‌های ورود و خروج متقارن که دستگیره‌های آن در مرکز کابین قرار دارد و همچنین شامل چراغ‌های ساده برای عقب اتومبیل می‌شود که بخشی از آنان در ویدیو تبلیغاتی رولزرویش قابل مشاهده خواهد بود.
در ادامه این احتمال وجود دارد که شرکت خودروسازی رولزرویس برای تولید نیرو محرکه این اتومبیل، از موتور معروف 6.75 لیتری خود استفاده خواهد کرد که به صورت 12 سیلندر ساخته شده و می‌تواند خروجی قدرت 563 اسب بخاری و گشتاور 900 نیوتن متری داشته باشد که با تبدیل و ارسال این نیرو توسط یک جعبه دنده 8 سرعته اتوماتیک به سمت چرخ‌ها، می‌تواند از پس تمامی سطوح، بویژه تپه‌های شنی شهر دبی و دیگر کشورهای عربی حاشیه خلیج فارس برآید.

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران