به روز رسانی کامل برای هیوندای i20

هیوندای i20 با ظاهری نو و تعدادی فناوری اضافه، برای سال 2018 کاملا به روز رسانی شده است. نسل فعلی هیوندای i20 از سال 2014 در بازار حضور داشته است اما این خودروی موفق به این اصلاحات جدید در زمینه نمای ظاهری، فناوری و ایمنی نیاز داشت.
هیوندای i20 از نمای جلوی جدیدی برخوردار می شود. با اینکه اکثر به روز رسانی های میان دوره ای پیش پا افتاده و معمولی هستند، هیوندا تصمیم گرفت از جلو پنجره شبکه ای در i20 استفاده کند که یک تغییر چشمگیر نسبت به طرح قبلی است و در مجموع ظاهر i20 را لوکس تر جلوه می دهد.
این خودرو با سه نوع بدنه ارائه می شود که عبارتند از 5 در، 3 در کوپه و تریم های Active. بیشترین اصلاحات در مدل های 5 در و Active دیده می شود که شامل جلوپنجره شبکه ای، طراحی به روز شده ی سپرها و چراغ های عقب، رینگ های 15 و 16 اینچی، ترکیب رنگ دوگانه سیاه برای سقف و رنگ های بیشتر است. ده ته رنگ مختلف و سه رنگ جدید به i20 اضافه شده است که شامل رنگ قرمز گوجه ای، کرم، آبی و آبی نفتی است. همین طراحی به روز شده و رنگ های منحصر به فرد داخل کابین نیز وجود دارد که شامل رنگ آبی جدید همراه با نوارهای آبی رنگ یا تودوزی صندلی ها همراه با دایره های آبی یا قرمز رنگ و موارد منحصر به فرد در کابین است.
علاوه بر نمای ظاهری، در این طراحی دوباره بحث فناوری برای مهندسان هیوندای اهمیت ویژه ای داشته است. اکنون i20 از صفحه نمایش 7 اینچی برای سیستم سرگرمی همراه با نرم افزارهای ارتباطی اپل کار پلی و اندروید اتو برخوردار می شود؛ اندروید اتو برای اولین بار در این خودرو ارائه می شود. یک شارژر USB جدید در کنسول وسط نیز اضافه شده است.

هیوندای i20 با اصلاحات جدید

هیوندای i20 با اصلاحات جدید


هیوندای i20 با اصلاحات جدید

هیوندای i20 با اصلاحات جدید

اکنون i20 جدید از مجموعه فناوری های ایمنی هوشمند هیوندای برخوردار می شود که شامل مواردی مانند سیستم اخطار خروج از لاین، سیستم کمکی حفظ خودرو در بین خطوط بزرگراه، سیستم جلوگیری از تصادف از جلو، سیستم اخطار به راننده در صورت حواس پرتی و حتی سیستم نور بالای تطبیقی است. البته اکثر این امکانات ایمنی جدید با هزینه اضافی همراه هستند.

کابین هیوندای i20 با اصلاحات جدید

کابین هیوندای i20 با اصلاحات جدید

تمام مدل ها از کوپه تا اکتیو، به صورت استاندارد با موتور 1.0 لیتری توربوشارژ ارائه می شوند. این موتور در صورتی که با گیربکس 5 دنده دستی سفارش داده شود 100 اسب بخار قدرت دارد و در صورت انتخاب گیربکس 6 دنده دستی 118 اسب بخار قدرت تولید می کند. خریداران می توانند برای اولین بار i20 را با گیربکس 7 دنده دو کلاجه اتوماتیک سفارش دهند.
یک موتور پرحجم تر 1.2 لیتری ولی با تنفس طبیعی همراه با گیربکس 5 دنده دستی در مدل های کوپه و اکتیو نصب می شود که قدرت آن 73 یا 83 اسب بخار است. در گران ترین مدل موتور 1.4 لیتری 4 سیلندر که تنها با گیربکس 6 دنده دستی ارائه می شود وجود دارد که 100 اسب بخار قدرت تولید می کند. سیستم استاپ – استارت جدید برای هر سه مدل i20 ارائه می شود.
آقای کریستوف هافمن، معاون بازاریابی و بخش محصول شرکت هیوندای موتور در اروپا گفت:
« i20 یکی از مدل های حیاتی هیوندای است و پیوسته به مدت یک دهه یکی از پرفروش ترین مدل های هیوندای در اروپا بوده است. مدل های سری i هیوندا یک مبنای قوی برای موفقیت این برند در اروپا هستند. با به روز رسانی i20 جدید در زمینه طراحی، ایمنی، امکانات ارتباطی و موتورها همچنان نیازهای مشتریان خود را برآورده می سازیم تا موفقیت مداوم مدل های سری i تضمین شود. »

هیوندای i20 با اصلاحات جدید

هیوندای i20 با اصلاحات جدید


موتور 1.0 لیتری هیوندای i20 با اصلاحات جدید

موتور 1.0 لیتری هیوندای i20 با اصلاحات جدید

هنوز مشخص نیست که i20 جدید چه زمانی یا با چه قیمتی وارد بازار می شود اما پیش بینی می شود تا چند ماه آینده وارد نمایندگی های هیوندای در اروپا شود. طبق شایعات قرار است مدل اسپرت i20 N نیز به جمع مدل های i20 اضافه شود.
نظرات
 
 
 
حسین 1397/2/18
امکانات جدیدش خوبه ولی چقدر زشت شده !!!!

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران