شتاب گیری باورنکردنی کونیخ زگ آگرا RSN تا سرعت 390 کیلومتر در ساعت

کونیخ زگ با ثبت رکوردهای سرعت با خودروهایش بیگانه نیست! با اینکه کونیخ زگ آگرا RSN (آخرین مدل تولیدی آگرا RS) به اندازه رکورد 447 کیلومتر در ساعت که سال گذشته در نوادا ثبت شد سریع نیست ولی باز هم توانست در مسافتی کمتر از 2.1 کیلومتر به سرعت شگفت انگیز 390 کیلومتر در ساعت دست یابد.
این رکورد در یک گردهمایی سرعت به نام Vmax200 ثبت شد که در آن باندهای فرودگاه را اجاره می کنند تا مالکین خودروهای بسیار پرقدرت بتوانند توانایی خودروهای خود را در آنها آزمایش کنند. کونیخ زگ آگرا RSN در این گردهمایی این رکورد جدید را ثبت کرد. رکورد قبلی خودروهای این گروه 386 کیلومتر در ساعت بود که متعلق به یک گونیخ زگ One است و در سال 2016 ثبت شد.
ابتدا مالک خودرو آقای نیل میلر موفق شد با خودروی خود به سرعت 376 کیلومتر در ساعت برسد ولی بعد از آن یکی از رانندگان آزمایشی کونیخ زگ پشت فرمان این خودرو نشست و به سرعتی دست یافت که 14 کیلومتر بیشتر بود. این راننده در مورد آگرا RSN گفت:
« این خودرو تمام مدت پرقدرت بود. در طول روز مجبور شدیم باله عقب فعال این خودرو را اندکی تنظیم کنیم بنابراین احتمالا دفعه بعد بدون این تنظیمات دستیابی به چند کیلومتر سرعت بالاتر امکان پذیر است. »
همانطور که اطلاع دارید سال گذشته به در خواست مالک یک دستگاه کونیخ زگ آگرا RS رکورد جدید 447 کیلومتر در ساعت ثبت شد زیرا قصد داشت قدرت 1360 اسبی این خودرو را در عمل تایید کند.

کونیخ زگ آگرا RSN

کونیخ زگ آگرا RSN


کونیخ زگ آگرا RSN

کونیخ زگ آگرا RSN

کونیخ زگ اوایل این ماه اعلام کرد که کل 25 دستگاه آگرا RS را تولید کرده است و اکنون قبل از اینکه تولید رگرا را ادامه دهد مشغول ساختن دو نسخه نهایی از آگرا است. آگرا RSN از نظر فنی آخرین نمونه آگرا RS است که قرار بود تولید شود گرچه شرکت کونیخ زگ مجبور شد خودرویی به نام گریفون که در حین آزمایش تصادف کرده و به شدت آسیب دیده بود را بازسازی و جایگزین کند.
نظرات
 
 
 
Omid622 1397/2/25
پس فیلمش کو

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران