خودروی عجیب و لوکس مرسدس میباخ در سرزمین اژدهای سرخ + فیلم

عکس نویسنده
سجاد حیدری
نویسنده
کمپانی خودروسازی مرسدس بنز بعد از انتشار چندین تصویر تاریک و نامفهوم، در نهایت جدیدترین محصول خود را در قالب یک خودروی عجیب "نیمه سدان" و نیمه "شاسی بلند لوکس" در جدیدترین دوره از نمایشگاه بین المللی "پکن" چین رونمایی کرد که برای طراحی و توسعه ویژگی‌های ظاهری و مشخصات فنی اتومبیل، از خودروی کانسپت "مرسدس میباخ ویژن 6 کانسپت" الگوبرداری شده است و همین موضوع باعث شده تا شاهد الگوهای طراحی مشابه در چهره هر دو اتومبیل باشیم که جزییات آن را در تصاویر شاهد خواهید بود.

مرسدس میباخ ویژن Ultimate Luxury

مرسدس میباخ ویژن Ultimate Luxury


بدون مقدمه چینی بیشتر و پرداختن به اصل موضوع، در بخش فنی این خودرو که بیشتر از همه به یک خودروی شاسی بلند لوکس شباهت دارد و می‌تواند یک گزینه مناسب برای توسعه نسل جدید مرسدس بنز GLS باشد، شرکت خودروسازی مرسدس بنز درست همانند خودروی کانسپت "ویژن 6"، تنها از چهار موتور الکتریکی استفاده شده است که دارای باتری‌های 80 کیلووات ساعت بوده و می‌تواند در مجموع خروجی قدرت 750 اسب بخاری داشته باشد، هرچند با شارژ کامل باتری‌های اتومبیل می‌توان تا حداکثر مسافت 500 کیلومتر رانندگی کرد و با اتمام شارژ باتری‌ها، با صرف تنها 5 دقیقه می‌توان انرژی مورد نیاز برای طی کردن 100 کیلومتر را فراهم کرد، البته اگر از شارژرهای سریع 350 کیلووات استفاده کنید.

مرسدس میباخ ویژن Ultimate Luxury

مرسدس میباخ ویژن Ultimate Luxury


در پایان هم گفتنی است که خودروی شاسی بلند "مرسدس میباخ ویژن Ultimate Luxury" با طول کلی 5260 میلی متر، عرض 2110 میلی متر و همچنین با ارتفاع 1764 میلی متری معرفی شده است که در طول کلی و عرض خود بزرگ‌تر از مرسدس بنز GLS ساخته شده است، اما ارتفاع آن برای اسپرت نشان دادن خودرو و همچنین بهبود آیرودینامیک آن، کمتر از مرسدس بنز GLS ساخته شده است. هرچند ناگفته نماند که خودروی کانسپت "مرسدس میباخ ویژن 6" که دارای ویژگی‌های مشترک هستند، با طول کلی حدودا 5.6 متری ساخته شده است و عرض آن به چیزی حدود 1.6 متر و همچنین ارتفاع آن به کمتر از 1.33 متر می‌رسد.

برچسب ها:
نظرات
 
 
 
Babak 1397/2/6
خودروی میباخ ویژن ۶ ، عرض ۲۱۰ سانتیمتر داره.
عرض ۱۶۰ چیه؟ پراید هم حتی بیشتر از ۱۶۰ سانت هست 😄😄
amin 1397/2/6
بابا این سوسول بازی ها چیه؟؟؟؟
فقط پراید خودمون
///mahdispd 1397/2/6
مثل همیشه عالی
مرسدس بنز بازم شاهکار کرده
مرسدس کلاس E اش هم آدمو مجذوب خودش میکنه چه برسه به این
ولی اون خط وسط رو سقف ماشین چیه؟؟

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران