بررسی فنی و رانندگی با موتورسیکلت کویر S2 طرح کلیک : کلیک پلاستیکی

28 تیر 1400
علیرضا داوودی
نویسنده
آریا محسنی
عکاس

با معرفی اسکوتر ویو هوندا در سال 1995، این طرح آنقدر محبوب و دوست داشتنی بود که مورد تقلید بسیاری از موتورسیکلت‌سازان شرقی قرار گرفت و کم‌کم موتورسیکلت‌هایی با این طرح از شرکت‌های مختلفی روی خط تولید رفت. این کلاس موتوری که با نام کاب شناخته می‌شد، هرچند از دهه‌های پیش وجود داشت اما طرح ویو آنقدر کامل و پخته بود که هنوز هم در حال تولید از طرف هوندا و دیگر شرکت‌های موتورساز است. این پیش قراولی و ارائه یک طرح ناب بار دیگر از سوی هوندا با نام کلیک معرفی شد و نتیجه آن، تقلید این طرح از سوی دیگر موتورسیکلت‌سازان بود که امروزه با نام طرح کلیک شناخته می‌شوند. یکی از این طرح کلیک‌ها در بازار کشورمان، کویر S2 است که در این مطلب از خودروبانک به آن نگاهی می اندازیم.

از کلیک تا کویر S2

همان‌طورکه گفته شد، این روزها انواع مختلفی از طرح کلیک هوندا در شرکت‌های موتورسیکلت‌سازی ساخته می‌شود که اتفاقاً در کشورمان نیز چندین طرح آن وجود دارد. قیمت بالای هوندا کلیلک باعث شد تا بازار خاصی برای یک اسکوتر تعریف شود که در آن، قیمت و کاربری این موتورسیکلت باهم سازگاری نداشته باشند. از این رو، بسیاری از افرادی که دنبال داشتن هوندا کلیک هستند به سمت خرید طرح آن گرایش پیدا می‌کنند که کویر S2 یکی از آن‌هاست.

موتورسیکلت کویر S2

در طرح ظاهری می‌توان گفت هیچ تفاوتی بین کلیک و کویر دیده نمی‌شود به نحوی که حتی می‌توان از فلاپ‌های این دو موتور نیز به جای هم استفاده کرد. البته که باید بدانیم که فلاپ‌های هوندا از جنس فایبرگلاس هستند اما بدنه کلیک‌های کپی شده، از پلاستیک ساخته شده‌اند که یک راهکار برای کاهش قیمت این موتورهاست. کله چراغ جلو در کویر عیناً شبیه به کلیک است و بخش کشیده چراغ جلو مربوط به دیلایت و راهنما بوده و چراغ اصلی در زیر این نوار قرار دارد. بدنه همانند کلیک به صورت دو رنگ است و در جلو پا نیز محلی برای قرار دادن لوازم در نظر گرفته شده است. ضمن اینکه در زیر زین نیز یک فضای دیگر وجود دارد. شباهت کویر S2 و کلیک تاحدی است که حتی طراحی فرمان و قطعات روی آن نیز به یکدیگر شبیه هستند. این شباهت ظاهری در صفحه کیلومتر و نمایشگر دو موتور نیز دیده می‌شود تا جایی که بتوان گفت تشخیص کلیک اصلی و کویر S2 و حتی دیگر موتورهای طرح کلیک از راه دور برای حرفه‌ای‌ترین افراد نیز مشکل خواهد بود.

بررسی کویر S2

کویر S2 دارای امکانات جالبی نیز هست. این موتورسیکلت در دو نوع ساده و با سیستم کی‌لس عرضه می‌شود که امکان خاموش و روشن کردن پیشرانه بدون نیاز به قرار دادن سوییچ را فراهم می‌کند. با زدن جک، پیشرانه خاموش می‌شود و برای توقف در مسیرهای سرازیری و سربالایی، وجود ترمز پارک دستی، کمک بزرگی به راننده خواهد کرد. سیستمی که در عین سادگی، حرکتی جالب و جدید محسوب می‌شود. چراغ‌های موتورسیکلت، تماماً LED هستند و صفحه نمایشگر موتور نیز به صورت کاملاً مشابه با هوندا کلیک به صورت کاملاً دیجیتالی است. خروجی USB برای شارژ نیز از دیگر امکانات ساده‌ای است که امروزه در بسیاری از اسکوترها دیده می‌شود.

مشخصات فنی

هرچه که کلیک با مدل‌های مشابه خود در ظاهر، شباهت دارد اما در بخش فنی بین آن‌ها تفاوت فاحشی دیده می‌شود. در حالی که هوندا کلیک با یک پیشرانه 150 سی‌سی در حدود 13 اسب بخار قدرت دارد، کویر S2 از این حجم فقط 9.11 اسب بخار قدرت تولید می‌کند که اختلاف 4 اسب بخاری در یک موتور صد کیلویی بسیار چشمگیر است.

یکی از ویژگی‌های خوب ترمز کویر S2 در وجود سیستم CBS در آن است. این سیستم باعث می‌شود تا با گرفتن ترمز عقب، ترمز جلو نیز وارد مدار می‌شود. به این ترتیب موتورسیکلت یک توقف نسبتاً سریع و ایمن خواهد داشت. این سیستم امروزه در برخی از موتورها دیده می‌شود تا جای خالی سیستم ABS را پر کند که البته برای افراد نه‌چندان حرفه‌ای و برای تردد در داخل شهر، یک امتیاز بزرگ به شمار می‌آید. این سیستم قیمت تمام شده کمتری نسبت به سیستم ترمز ضدقفل دارد.

یکی از معایب کویر S2 در حجم کم باک سوخت آن است. در حالی که همه ظاهر و قطعات این موتور شبیه به هوندا کلیک اصلی هستند، اما برای کاهش قیمت از یک باک سوخت با ظرفیت کمتر استفاده شده است. کلیک اصلی در حدود 5.5 لیتر ظرفیت سوخت دارد که این مقدار برای کویر S2 در حدود 4 لیتر است و برای یک اسکوتر 150 سی‌سی شهری که قرار است در خیابان‌های شهر و در ترافیک تردد کند، عدد کمی است. پیشرانه کویر S2 به حجم 150 سی‌سی، یک پیشرانه چهارزمانه با دو سوپاپ و به صورت هوا خنک بوده که به لطف داشتن سیستم تزریق سوخت انژکتوری، استاندارد یورو 4 را پاس کرده است. بیشترین قدرت این پیشرانه برابر با 9.11 اسب بخار است که عدد بالایی نبوده اما به خاطر داشتن گیربکس CVT اتوماتیک و کلاچ خودکار، شتاب‌گیری نسبتاً خوب و قابل‌قبولی به این موتور می‌دهد. البته که در این میان، وزن کم این موتورسیکلت نیز به کمک آن خواهد آمد. این پیشرانه هم با استارتر برقی و هم با هندل روشن می‌شود که البته صدای زیاد استارتر آن کمی غیرقابل‌قبول است.

مشخصات فنی کویر S2

سیستم تعلیق جلو به صورت یک دوشاخه با کمک فنر روغنی است و در عقب فقط یک کمک فنر در یک طرف موتور دیده می‌شود که البته قابل تنظیم در چهار حالت نیز هست. در مجموع می‌توان گفت تعلیق و فنربندی این موتورسیکلت خوب است. نه آنقدر نرم است که راکب را در یک حالت گهواره‌ای قرار دهد و نه آنقدر سفت که در عبور از دست اندازهای خیابان‌ها، راننده خسته شود. اما به خاطر شکل خاص و کلاس طراحی این نوع موتورها، ارتفاع پایین‌ترین نقطه موتور تا زمین که در حدود 132 میلیمتر است، برای خیابان‌های کشورمان می‌تواند کمی مشکل‌ساز باشد، چرا که در عبور از برخی سرعت‌گیرها، امکان گیر کردن کف موتور به زمین وجود دارد.

جمع بندی

در جایی که خرید یک هوندا کلیک اصلی برای مدل‌های صفر کیلومتر در حدود 80 میلیون تومان تمام می‌شود و برای نمونه‌های کم کار آن نیز باید بالای 70 میلیون تومان پرداخت، می‌توان مدل‌های طرح آن را از شرکت‌های مختلف با قیمتی کمتر از 50 میلیون و آن هم به صورت اقساطی خرید. البته که برای برخی افراد، سوار شدن یک محصول اصلی، قابل مقایسه با سواری مدل‌های کپی شده نخواهد بود اما در جایی که قرار باشد، طرح ظاهری و قیمت تمام شده تعیین کننده باشد، طرح کلیک می‌تواند برنده رقابت شود. هرچند در حال حاضر، بازار کشورمان پر از موتورسیکلت‌های کلاس اسکوتر شده اما مدل‌های طرح کلیک به واسطه فراوانی و عرضه توسط چندین موتورساز، وضعیت تعمیر و نگهداری آن حداقل از نظر ظاهری می‌تواند مشکل‌ساز نباشد. در حال حاضر می‌توان این موتورسیکلت را با قیمتی کمتر از 50 میلیون تومان به صورت شرایطی خریداری کرد. از طرح کلیک هوندا مدل‌های مختلفی به اسامی هانی، هدا، کریستال، دینو و ... در بازار حضور دارد که همگی در ظاهر یکسان اما با کیفیت‌های مختلف و البته با قیمتی نزدیک به هم فروخته می‌شوند.

نام موتور سیکلتکویر S2
کلاس موتور سیکلتاسکوتر کاب
مدل نمونه آزمایشی1399 شمسی
حجم پیشرانه / سیکل احتراق150 سی سی / چهار زمانه
سیستم تزریق سوختانژکتوری
تعداد سیلندر / تعداد سوپاپتک سیلندر / 2 سوپاپ
بیشترین قدرت @ دور موتور9.11 اسب بخار@7500 rpm
استاندارد آلایندگییورو4
نوع خنک کاری پیشرانههوا خنک
نوع استارتهندل پایی / استارتر الکتریکی
وزن خشک (کیلوگرم)101.6
گیربکسCVT
نوع کلاچخشک اتوماتیک گریز از مرکز
سیستم انتقال قدرتتسمه ای
حجم روغن موتور0.8 لیتر
حجم باک سوخت4 لیتر
ترمز جلوتک دیسک 200 میلیمتری
ترمز عقبکاسه ای
عملگر ترمزنیروی هیدرولیک با سیستم CBS
طول/ عرض/ ارتفاع (میلیمتر)1945 / 680 / 1060
فاصله مرکز تا مرکز دوچرخ1280 میلیمتر
حداقل فاصله کف موتور تا زمینحدود 132 میلیمتر
ارتفاع زین تا زمینحدود 769 میلیمتر
حداکثر سرعت100 km/h
سیستم تعلیق جلو / عقبدوشاخ تلسکوپی هیدرولیک
سیستم تعلیق عقبتک کمک فنر

عکس ها:

(برای بزرگنمایی تصاویر زیر ، روی آنها کلیک کنید)

نظرات
 
 
 
بردیا 1400/4/29
من نمیدوم شما چه دشمنی با محصولات ایرانی دارین درسته بعضی هاشون گند زدن مثل خودرو سازیمون ولی به بعضی هاشون هم باید فرصت داد .
باور کنید همین رو اگر ارم هوندا میزدن نمی گفتین کیلیک پلاستیکی . شاید اگر کویر هم میخواست هم قیمت کیلیک بزنه کیفیتش بهتر بود .
خواهشن کلیشه ای رفتار نکنید!!!!!!!!
 • ehsan 1400/4/29
  داداش اصلا کویر از هندا بهتره شما خودت رو ناراحت نکن!
 • محمد 1400/4/30
  بخدا كوير فقط كل قطعات اورده سر هم كرده تو بگو يك پيچ هم خودش توليد نكرده
 • دانیال 1400/6/10
  خودروسازی رو هم با همین طرز فکر "باید فرصت داد" به اینجا کشوندن که بعد از 42 سال باید پلتفرم دهه 90 فرانسه رو به قیمت ماشین روز آمریکا سوار بشی..
 • مسعود 1400/11/3
  داداش من از طرف اون عذرخواهی میکنم ولش کن خودتو تارت نکن ارزش ندارد رفیق
سینا 1400/4/29
سلام دوستان بنده این موتور را از شرکت کثیر به عنوان کریستال ۱۵۰ خریدم واقعا برا استفاده شهری خوبه و من اصفهان زندگی میکنم و حداکثر سرعتشم من امتحان کردم ۹۲ تا بود ولی دوتا عیب بزرگ داره
یکی قطعاتش به شدت کمیابه و تو بازار هنوز نیست
دوم اینکه قطعات یدکی به شدت گرانه مثلا چراغ جلو ۴ میلیون پولشه یا فلاپ بغل ۶۰۰ تومنه
 • شاهین 1400/5/27
  من خودم فروشگاه موتور سیکلت دارم از لحاظ کیفیت قابل مقایسه با هوندا نیست خرابی زیاد داره صدای زیادی داره روغن ریزی پیدا میکنه مشکل فنی زیاد پیدا میکنه خیلی خشکه ولی ضاهر مهمه برای خیلیا البته نصف قیمت هونداس دیگه همینه
محمد گ 1400/4/29
توی شهر ما از این موتور ها خیلی زیاد شده
اگر مردم براشون جا بیفته که از این موتور های اسکوتر انژکتوری استفاده بکنند خیلی عالیه
Alimo 1400/4/31
این چه وضع نقد و بررسیه ؟!!! مخصوصا یه جمع بندی ضعیف که مخاطب رو به هیچ نتیجه ای نمیرسونه !!!
علی 1400/5/27
من طرحشو دارم یک ماه اول یعنی تا هزار کلیومتر اول عین ساعت کار کرد بسیار هم مراعات موتور کردم ولی از هزار کیلومتر که رد شده توی انجین موتور همش صدای تاق تاق میاد واقعا رو اعصابمه به هیچ عنوان کلیک اصلی رو با این طرحا مقایسه نکنید چون خودم طرح دارم واقعا ضعیف بودن انجین رو نسبت به اصلیا حس میکنم بنظرم تی وی اس راکز خیلی بهتر این طرح هاس
 • صادق 1401/1/23
  دوست عزیز ، الان تاریخ بیست و سوم فروردین جهارصد و یک هستش ، تی وی اس راکز ، قیمت روزش هفتاد و سه میلیون هست. کسیکه میخواد تی وی ۱۲۵ بخره خوب میره هوندا کلیک اصلش رو برمیداره دیگه
شاهین 1400/6/21
دوستان میشه راهنمایی کنید و بگین تفاوت قیمت تقریبا ۱۰ میلیونی مدل ۱۴۰۰ با ۱۳۹۹ این موتور برای چیه؟
 • میثم 1400/7/27
  تنها فرقی که داره اون مدل ۱۳۹۹ هست ابن ۱۴۰۰ که توی قیمت تاثیر داره
 • Sajaf 1400/8/21
  توی ندل های اولیه ۹۹ با کلید روشن میشه
 • مهدی 1401/4/16
  سال 99 با کیلد روشن میشه 1400 به بعد با کی لس کار میکنه و اختلاف مدل هم هس
سینا 1400/7/5
دوستان من همون شخص با عنوان کاربری سینا که گفته بودم دوتاعیب داره و کریستال ۱۵۰ خریده بودم هستم الان ۳۰۰۰ تا کار کرده موتور راحتی خوبی داره ولی الان به روغن ریزی افتاده و اینکه جک هاشم به صدا افتاده و باید عوض بشه اصلا طرح کلیک انگار کیفیت نداره خیلی تو ذوقم خورده و خریدشا زیاد پیشنهاد نمیدم
 • عادل 1400/7/6
  میخوام از این موتور بخرم بنظر شما خوبه یا بده لطفا راهنمایی کنید..البته میخوام چند سالی داشته باشمش
 • سینا 1400/7/16
  بهتون tvs پیشنهاد میدم من زیاد راضی نبودم و خرید کلیکا بهتون پیشنهاد نمیدم دردسر زیاد داره مثلا تایر عقبم پنچر شد هیچ آپاراتی بلد نبود باز کنه چون باید کلا اگزوز باز بشه من همون کار بر با اسم سینا هستم
 • متین 1401/1/16
  کلیک کویر که عالیه. برای من چهار هزارتا کار کرده، نه روغن ریزی داره نه عیب دیگه، فقط و فقط یه مشکل داره اونم اینکه کمی صدا میده، بیشترم زمانی که دو ترک سوار میشم
ابراهیم 1400/7/19
درود بر دوستان منم یک‌طرح کلیک دارم تازه سریع اول هستش کریستال من دوساله دارمش. و‌راضی نیستم کلا هر چیزی رو باید اصلی بخرید چون کپی رو هیچ مسعولیتی در قبال کیفیتش ندارن. چون میگن کپی دیگه. پس ما باید خودمون عادت بدیم به اصل خریدن که جنس آشغالی وارد این مملکت نشه چرا باید ما بهترینها رو نداشته باشیم
علیرضا 1400/10/10
سلام من تازه کویر اس۲ خریدم با این نظرهاتون توی دلمو خالی کردین…! خدا کنه دردسر نداشته باشه
 • یه دوس 1401/3/2
  برو برون حالشو ببر هر وقت هم خراب شد میدی درست میکنن
 • امیر 1401/3/15
  سلام دوستان یه عده دنبال خراب کردن یه برند هستن ولی در کل من چند ماهی خریدم صدا نداره به صدا هم نمیفته فقط دوستان و ما ایرانی ها فرهنگ استفاده هیچ چیزیو نداریم باید بگیم یکی از انسان‌های اولیه که فقط مصرف کننده هستیم میخریم و نمیدونیم کجا استفاده کنیم کارشناسی بلد نیستیم و کارشناسی می‌کنیم .
  ۱- شما آسکوتر خرید کردی یعنی جای هموار و سنگ لاخ نباید بری
  ۲- شما توقع نسبت به خریدتونو مشخص کنید هر موتوری کاربرد خودشو داره
  ۳- انتظار از چیزی که نیست اشتباهه
  جمع کل صحبتهام اینه که من خریدم که نخوام تا یه نونوایی سوپر مارکت ماشین روشن کنم و یا تو طرح ترافیک با این موتور برم .
  دوستان این مدل لوکس و تیتیش مامانی هندا هم بخری باهاش پیک موتوری بشی معلومه مثل همین طرحش به صدا در میاد ولی طرحش با خودش یکی فقط تو سرعت و قدرت متفاوته تمام ولی از حق نگذریم دم کویر موتور گرم با این خدمات و نمایندگی زیادش خدمات خوب میده نسبت به رقباش هم کیفیت بیشتره هم خدمات یکم گرونتر هم هست فقط اینو بگم که اصلی و طرح مهم نیست مهم اینه بزارید چرخ اقتصادی بچرخه بزارید یکی که داره درست کار میکنه دزدی نمیکنه و ….
 • جواد 1401/7/17
  هنوز پیره زن نمرده عذا داری میکنی...
محمد 1400/10/10
دوستان اگر کیلیک کویر دارید نظرتون رو بگید، اکثر کسایی که ایراد گرفتن برند های دیکه داشتن مثل کریستال و ...
میگن برند کویر کیفیتش خوبه
 • علي 1400/11/12
  سلام
  من از شهريور كيلك كوير دارم، قبلا هيچ موتوري نداشتم، الان خيلي ازش راضي ام، ببين يه كم صدا داره اما من 12 تومن دادم تحويل گرفتم، بقيش قسطي، بالاخره هر چي پول بدي همونقدر آش مي خوري ديگه، با 12 تومن عاليه، فقط هم بنزين سوژر زدم، روغن ها رو هم به موقع عوض كردم، سرويس كلاچ و آچار كشي هم به موقع بردم راضي ام، چون واقعا براي استفاده مي خوام نه قيافه و نه كارايي كه جوونا مي كنن، خيلي راضي ام، مخصوصا كه مي گم با 12 تومن يه موتور بهم دادن كه الان پول يه گوشي معموليه
 • فرهاد 1401/5/26
  سلام دوستان
  من طرح کلیک کویر دارم مدل ۱۴۰۰
  موتور من فقط مشکل صدای زیاد موتور اذیتم میکنه و کشش کم نسبت به کلیک اصلی
 • فرزان 1401/8/13
  سلام به نظرم بهترین برند طرح کلیک کبیر هستش چون هم تو شباهت هم خرابی خیلی دیرتر نسبت به کویر صدا میفته و یا اصلا درست استفاده کنید صدا نمیفته ولی کویر از اون اولشم صدای دلخراشی داره
میثم 1400/10/17
کاربر سینا خیلی‌وقته کامنت نذاشتی بیا تجربه جدید بگو :)
من واقعیتش قصد خرید داشتم ولی با کامنتای شما رایم زده شد
دمت گرم
 • فرزاد 1400/10/21
  سلام
  دوست عزیز، بنده هم چند ماهی میشه که اس۲ خریدم، نسبت به مبلغ پرداختی خوبه، من ایراد خاصی ندیدم، دوستانی که میگن به صدا میفته، اولا درست آب بندی نکردن، دوم اینکه هر ۲ هزار تا ۳ هزار کارکرد باید ببری ساچمه کلاچ رو بازدید کنن، ۲ تا ریموت داره که یکی از ریموتها کی لس واقعیه یعنی نزدیک موتور که میشی کافیه شاسی کلید رو فشار بدی چراغش روشن میشه و میچرخه، اون یکی ریموت فقط با کلید روی ریموت عمل میکنه، خیلیا اینو نمیدونن، روغن پیشنهادی، ۱۰ وات ۳۰ هست، دوستان ۱۰ وات ۴۰ و بعضا ۲۰ وات ۵۰ میریزن که موتور رو داغون میکنه، اگه ۱۰ وات ۳۰ سنتتیک پیدا نکردین، میشه ۱۰ وات ۴۰ نیمه سنتتیک یا فول سنتتیک ریخت، روغن موتور چون جدا از گیربکس هست میتونین تا ۲۰۰۰ و حتی ۳۰۰۰ کیلومتر هم برونید بسته به اینه که چه نوع روغنی استفاده میکنید، روغن گیربکسش جدا هست و ۱۱۰ سی سی واسکازین میخوره و هر ۸۰۰۰ تا ۱۰۰۰۰ تا تعویض میشه، فیلتر هواکش از ۶۰۰۰ تا ۸۰۰۰ تعویض میشه، البته هر ۲۰۰۰ تا ۳۰۰۰ بازدید بشه بهتره، اندازه فشار باد تایرها، ۲۸ psi عقب و ۲۲ جلو به شرطی که تک نفر سوار میشید اگه ۲ نفر هستین، فقط عقب ۳۰ تا ۳۳ میشه، بنده خودم. جفت تایرهارو رو ۲۲ گذاشتم و نرمه نرم شده موتور، تو سربالایی نباید فشار بیاری رو موتور، اکه مسافت زیادی رو طی کردین، رسیدین مقصد بلافاصله موتور رو خاموش نکنید، چون دوتا فن خنک کننده داره، یکی برای انجین و سرسیلندره و یکی برای قسمت مجموعه تسمه و کلاچ، چند دقیقه ای در جا کار کنه بعد خاموش کنید، تنها ایراد اساسی این موتور فقط و فقط باکشه که اکه خالی باشه ۴ لیتر میگیره، در کل موتور خوبیه و نباید انتظار اصل کلیک رو داشته باشید، نسبت به سایر طرحها جنسش مرغوبتره، اگه پول اصل رو نداری، طرح کلیک اس۲، بعد دینو، مابقی رو بیخیال، امیدوارم کمکی کرده باشم یا حق
 • ناشناس 1401/8/14
  به نضراط اینا گوش نکن اینا چنتا بیکارن اومدن نصر میدن من ۳ ساله کیلیک دارم و داره ازش راضیم اینا مراعات موتور نکردن بعد میان نضر میده بده
 • میلاد 1401/8/23
  اقا طلق نظر دوستمون که گفت کبیر از کویر بهتره باید بگم که درسته من کبیر کلیک دارم ماشالا یه هیولای بدون تکراره جنس قطعات قابل قبول و در بین رقبا برتر محسوب میشه کیفیت محصول رو مقایسه کردم بدون اینکه رو موتور خودم تعصب به خرج بدم خدایی قضاوت کردم کبیر بالاتره دوستان کبیر بگیرین با خیال راحت سوار بشین گاز بدین بترکونین من ضمانت میکنم
عرفان 1400/11/8
سلام من خرداد ۱۴۰۰ کلیک طرح کویر s2 خریدم ۱۰۰۰ کیلومتر اول خیلی خوب بود بعدش به سر و صدا میوفته اینم بگم هر هزارتا سرویس میکنم تا الان باهاش ۷۰۰۰ تا رفتم فقط هم بنزین سوپر زدم ولی صداش از کلیک اصلی خیلی زیادتره ، از اولش توی تعویض دنده لرزش داره ، شتاب موتور اصلا قابل مقایسه با کلیک اصلی نیس حتی با بنزین سوپر و روغن خوب ، فوق العاده خشکه و توی دست انداز ها کاملا صدای فلاپ رو حس میکنید ، فرمون جلو با تنظیم دقیق باد لاستیک از اول گیجی داره من از چن جا که پرسیدم گفتن بخاطر کمک هاشه که خیلی بی کیفیته ضمنا اینو بگم موتور تعادل درست نداره بخاطر جنس لاستیک و کمک های بی کیفیتش!!! یه بار صبح دیدم باد لاستیک عقبم خالیه فک کردم پنچره بردم پیش آپاراتی موتور بهم گفت پنچر نیست علتش جنس آشغاله و فرسوده لاستیکه که شرکت کویر گذاشته بهم گفت کلیک کویر ها همشون جنس لاستیکشون خوب نیست دوستان در کل بنده که تا الان ۷۰۰۰ تا سوار شدم توصیه میکنم اصلی بگیرین ضمنا سعی کنید اگه مث من به تعادل و نرمی موتور حساس هستین یه موتور بگیرین که لاستیکاش پهن باشه و کمک هاش ۴ تا باشه شما حتی کلیک اصلی هم بگیرید عقبش یه کمک داره که تعادل موتور خوب نیست البته بنظر من این یکی از ایراد های کلیک هستش که عقبش فقط یدونه کمک داره
 • كاوه 1400/11/17
  منم نرمي موتور خيلي برام مهمه. به نظرت چه موتوري خوبه؟
  بعد اينكه موتور 4 تا كمك داره؟ چه مدلي؟
 • محمد 1401/4/14
  اینا اصلا دنده نداره چی میگی😐😂 تسمه ای هستن
یادبود 1400/12/25
خداوکیلی هندا ۱۲۵ ایرانی صد شرف داره به این طرح کلیکا ، همه ماراکاشم یه تحفه ای هس چه کویر چه کبیر لیفان هانی .... اگه میخاین چهل میلیون دور بریزید بخرید
مصطفی باقری 1400/12/26
تجربه 6 ماه استفاده
موتور بدی نیست، کار راه انداز است ولی اصلاً قابل مقایسه با هوندا کلیک نیست. بسیار بی‌کیفیت است. استهلاک موتور بالا است، تعمیرات این نوع موتور، تخصصی است و هرجایی انجام نمی‌دهند. با حدود 6 هزار کیلومتر، دو بار موتور رو بردم نمایندگی جهت تعمیرات کلی و هر بار حدود 1.5 خرج برداشته. تنظیم موتور، تمیز کردن انژکتور، روغن گیربکس، کمک فنرهای موتور ضعیف هستند و بعد از مدتی روغن می‌زنند. یه بار تعمیر شد و بار دوم تعویض. کلاً با وجود اختلاف قیمت زیادش با هوندا، باز هم به صرفه نیست و این مبلغ رو باید خرج تعمیرات بکنید.
علیرضا 1401/1/4
من از تیرماه 1400 مارک کویر رو دارم. تا الان هم راضیم دوسه هزارتا کارکرده. یه کم صدای انجینش بالاست اما خب میدونم عیب فنی نیست. شتابش عالیه. فقط چندتا مشکل دارم ممنون میشم کسی اگه میدونه راهنمایی کنه. یکی اینکه بار دوم که بردم روغن عوض کنم تعویض روغنی بعداز اتمام کار گفت عه اونطرفش هم باید عوض کنم دوقسمتیه. که بعدا فهمیدم اون قسمت مربوط به واسکازینش بوده میخاستم ببینم مشکلی ایجاد نمیکنه روغن معمولی ریخته. دوم اینکه چند روز پیش یه ماشین خلاف از تو پارک جلوم دراومد منم زدن رو ترمز جلو همانا و زمین خوردن همان البته خیلی شدید نبود اما یه کم از قابش شکست و چند روز بعدش از چرخ عقبش صدای تق تق میاد نمیدونم چکار باید کنم. تو شهرما یزد هم تفهمیدم نمایندگی کویر تصلا داره یا نه یا جایی که این موتورها رو بلد باشن تعمیر کنن کجاست
 • Hamid 1401/1/8
  سلام اولا که باید تو گیربکسش که همون قسمت دوم که فرمودید واسکازین مخصوص بریزی نه روغن بعد هم حتما برو سرویس کلاج و تسمه انجام بده سوما کلیک و طرح کلیک بخاطر تک کمک بودنشون تو دست اندازای شدید رینگ چرخ عقب تاب برمیداره منظورم رینگ عقبه بزار رو جک وسط یه کم گاز بده اگه تاب داشته باشه لنگ میزنه لاستیک های ایرانی هم فوق العاده بی کیفیته مخصوصا ایران یاسا اگه میخای اذیتت نکنه هر ده هزار تا سرویس کلاج و تسمه انجام بده که مثل دوستان نگی بدرد نمیخوره کلن موتورهای اسکوتری رو باید طبق کیلومتر سرویس کنی مثل تسمه تایم ماشین میمونه اگه سرویس نشه موتور و سرسیلندر ماشین به چوخ میره موفق باشی
 • شاهین 1401/2/13
  نمایندگی بلوار جمهوری قبل کوچه بیمارستان افشاره
  مزیدی پشت میرچخماق هم لوازما رو داره
  تعمیرکاران هم میدون همافر خیابون ایمان
ارش 1401/1/19
من میخوام قسطی طرح کلیک کویر بگیرم.کار خاصی ام ندارم با موتور،ماشینم دارم.فقط برای سرکار رفتن میخوام بگیرم.به نظرتون کلیک کویر بهتره یا دینو کاوان
حمید 1401/1/20
من سه شنبه ۱۶فروردین ۱۴۰۱ این موتور رو از نپایندگی تحویل گرفتم ۴شنبه ۱۷فروردین ۵بعدازظهر وسط کوچه پس کوچه های خلوت شمال شهر خاموش شد وباهیچ راهی روشن نشد درضمن عررض کنم من خودم فنی هستم اقا بایه بدبختی تو سربالایی های شمال شهر بعدازنیم ساعت پیاده روی وکلی تماس باشرکتش گفتن یه وانت بگیر ببر نمایندی سبلان خلاصه یه وانت پیدا کردیم با یه بدختی بردیم تو کوچه پس کوچه های سبلان خدمت یه اقای بسیار کلک ،ایشونم با منت که ما الان‌میخوایم بریمو اخر ساعت کاریو این حرفاست دل و روده موتورو ریختش بیرون گفتش فکررر کنم شارژر باطریشه گفتم خب الان‌من‌چیکار‌کنم‌گفت هیجی بایدصبرکنیم قطعه تامین بشه !!
گفتم‌مگه نمایندگی نیستین؟؟
گفت چرا
ولی نداریم😐
هیچی داد دست من شارژرو بچرخ توی سبلان خودت پیدا کن😐
خلاصه سرتون رو درد نیارم بعداز کلی بگو مگو دوباره همه چیزو بستن سرجاش موتورو بار وانت کردیم بردیم خونه!
۵شنبه دوباره بعداز کلی تماس مجبور شدیم ببریم مثلا نمایندگی مرکزی تو وحدت اسلامی بعداز کلی خواهش تمنا اونا بالخره قبول کردن وفعلا موتوره ۲۴ساعت کارکرده خوابیده اونجا تا ظهور اقا حاضر بشه
خلاصه که نخرید گرفتار نکنید خودتون رو بدبخت نکنید بریدtvsبخیر حتی کویر رادیسون بخرید شرف دارن به اینا
 • محمد 1401/4/14
  دا منم دقیقا همین موتورو دارم فیوز سوزونده بوده بردم نمایندگی اوکی کرد فیوزش هم زیر اون قاب مشکی مثلثی بالای چراغ جلو هست.
داود 1401/1/26
سلام
من ۱ ماه کویر کلیک خریدم صدای موتورش زیاد است و توی سرعت بالا گیربکس صدا میده
 • رضا صدیق 1401/1/31
  سلام دوستان عزیز تا چند کیلو وزن تحمل میکنه
سعید 1401/1/31
کویر S2 آشغاله و خدمات پس از فروش آشغالتر
سجادی 1401/2/1
احسنت به خودرو بانک یه بررسی خوب و بدون جانبداری و منصفانه. من قصد خرید هوندا adv رو دارم. آقا پولدار نیستم فقط حوصله اذیت کردن موتور رو ندارم. همچنین اولین باریه که موتور می خرم. بررسی اون رو تو سایتتون دیدم و‌خوندم اما هیچکس هیچ نظری نداده که بخواد کمک کنه. بله موتور خوبیه. اما نظر و تجربیات راکب اون موتور سوار خیلی می تونه کمک کنه. شاید مثلا اون موتور با تمام خوبیش مشکلی داشته باشه که حل ناشدنی باشه یا قطعاتی که به هیچ وجه ایران گیر نمیاد و خلاصه هر تجربه ای از دوستانی که واردن خواهش می کنم اونورم یکم ازین نظرات بزارید!
در ضمن شما الان بابت همچین موتوری شصت تومن باید پرداخت کنی خو چه کاریه گل من شصت تا دیگه بزا روش یا وام بگیر برو adv یا nmax بگیر!
 • حمید 1401/5/24
  آقای سجادی عزیز که گفتی ۶۰ تا دیگه وام بگیریم بزاریم روش بریم مدل بهتر بخریم.
  من الان کلی وقته دنبال ۱۰۰ تومن ۲۰۰ تومن وام میگردم، سند ملکی آزادم دارم ولی بانکی که بدون سه تا ضامن کارمند رسمی وام بده گیر نمیارم، اونم باید ۶ ماه همون مبلغ وام رو بخوابونی!!!!!
  شما یه راه به بچه های اینجا نشون بده که بتونن بی دردسر ۶۰ تومن وام بگیرن بعد نصیحتشون کن داداش من.
محمدحسین 1401/2/25
با سلام. امروز 25 اردیبهشت ۱۴۰۱ من یک هفته میشه که دنبال خرید این موتور هستم ولی فعلا هیچ شرکت و نمایندگی موجود نداره. نمایندگی کویر میگه حدقل یک ماه دیگه ولی باید ثبت نام کنی و اقساط رو شروع کنی. قیمت کویر امروز 58300 هستش . من زنگ زدم از هانی موتور هم قیمت گرفتم اونا میگن 47!!!! البته اونا هم موجود ندارند و هفته دیگه براشون میاد. اقساطی هم میدن. تنها تفاوت در کیلس بودن کویره و این باعث اختلاف 11میلیونی شده. کسی از دوستان خبر داره خدمات پس از فروش بقیه برندهای کلیک چجوریه؟ یا مثلا کیفیت موتورهاشون؟ این اختلاف خیلی زیاده!!!
پویا 1401/2/29
من طرح کلیک گلکسی خریدم الان هم 8 هزار تا کارکرد داره خداییش اگر روغن موتور و فیلتر هوا به موقع تعویض بشه و محصول خوب استفاده کنی مشکلی پیش نمیاد من الان 8000 تا کارکرد دارم راضی هم هستم قدرت و سرعت خوبه و هنوز به خرج نیفتاده
محمد 1401/2/30
قیمت گلکسی نیرو توان صفر ۴۷ هست ،اختلاف قیمت نقد و اقساط هست ،بنظر برند بهتری هست تا کویر
رضا دره شوری 1401/3/3
سلام من سه روزه خریدم الان این نظرها را میبینم ۱ نفر خوبیشو نگفته.چیکار کنم ببرم پس بدم ؟
محسن 1401/3/3
دوستان میشه لطفا هرکسی که از آب بندی این موتور سر درمیاره راهنمایی کنه برای آب بندیش چه کاری باید بکنیم و چجوری برونیم تا چند وقت
تاجایی ک خودم مطلعم تا ۳۰۰ تای اول باید تک سرنشین و ملایم برم ولی نمیدونم این ۳۰۰ تا رو تو چه بازه زمانی برم و چه شرایطی مثل روغن و اینا رعایت کنم ممنون میشم کمکم کنید
 • مجید 1401/3/9
  منم نمیدونم اگه کسی میدونه بگه
Mohsen m 1401/3/4
دوستان میشه لطفا هرکسی که از آب بندی این موتور سر درمیاره راهنمایی کنه برای آب بندیش چه کاری باید بکنیم و چجوری برونیم تا چند وقت
تاجایی ک خودم مطلعم تا ۳۰۰ تای اول باید تک سرنشین و ملایم برم ولی نمیدونم این ۳۰۰ تا رو تو چه بازه زمانی برم و چه شرایطی مثل روغن و اینا رعایت کنم ممنون میشم کمکم کنید
علی جلای 1401/3/6
سلام خدمت همه دوستان
این موتور بشدت راضی کننده اس
من باهاش تو‌خاکی و حتی شیب دونفره رفتم
کیفیت شتاب خوب و بشدت راحت هس
معید 1401/3/8
دوستان من قصد خرید قسطی این موتور داشتم با دیدن نظرات دلمو زد
الان یکی بیاد بگه بخریم نخریم چیکار کنیم
از چشمم افتاد با این نظرات
SAEED 1401/3/9
دوستان سلام من شدیدا گیر نقشه سوکت کیلومتر موتور سیکلت MT 125 طرح آپاچی هستم آگر میتوانید کمکم نمایید ممنون میشوم مشکل هزینه هم ندارم
بیژن 1401/3/16
سلام علیکم
سواری خوبی نداره ، البت اولین باریه که اسکوتر دارم ولی فیله کمرم درد می گیره در مسافت 25 تا 30 کیلومتر ، ضمنا با سرعت بالای 80 حس می کنی چرخ عقب پایداری لازم رو نداره و کمی می کوبه ، گارانتی که نگو ، مسخره ، مسخره ، برای گارانتی باید به سایت مراجعه کنی و پسی از طی مقدمات ثبت نام و وقت گیری تازه به نمایندگی که مراجعه می کنی ، بهت می خندند ، پول آچار کشی و تعویض روغن اولیه و ثانویه رو تمام و کمال البته با کمال ادب و احترام از شما می گیرند و اصلا با کارت گارانتی و وقت گیری شما کاری ندارند
امین 1401/3/30
سلام ب همگی...بنده یه طرح کلیک کبیر دارم و با توجه به انتظاراتی که از یه اسکوتر داشتم ، راضی ام...کبیر موتور ظاهرا از یه کمپانی متفاوت(در کشور چین) انجین میخره ، کیفیت رنگ و چفت و بست بودن فلاپ ها هم بهتره نسبت به سایر برندها،رنگ قسمتهای سفید موتور من متالیک هست و اون حالت مات پلاستیکی بقیه برندها رو نداره(موتور بنده سفید نارنجیه و داداشم هم یه کبیر زرد مشکی داره ک اون هم کیفیت رنگ و فلاپاش خیلی خوبن)(دقیقا زرد کاترپیلاری) . نمیدونم برا بقیه هم همینه یا نه ولی طرح کلیک کبیر انژکتور برند دلفی ژاپن روشه و کلاچ اف سی سی ژاپن و تسمه ش ژاپنیه فابریک که ‌میخرید...دوستان ، اسکوتر ذاتا برای استفاده ی سبک شهری هست...حداکثر وزنی ک برای این موتور در نظر گرفته شده صد و پنجاه کیلو هست ینی دونفر سبک وزن ، ولی این موتور از هر برندی ک‌بخرید ، در واقع برای استفاده ی یکنفر موتور مناسب تری هست.موتور گیربکس ش سر و صدای اضافی داره ولی سه تاش کنار هم گاز بدن ب اندازه ی اگزوز یه دونه ۱۲۵ صدا نمیدن.در صورتیکه انتظار یه اسکوتر رو ازش داشته باشید ، سرویسهاشو ب موقع انجام بدید ، موتور خوبیه.تخت گاز توی کفی ۱۰۰ تا میره توی سرازیری تا ۱۱۰ تا که برای توی شهر زیاد هم هست..دردسر دنده عوض کردن نداری ، ترمزها خوبن ، فضای بار داری ، نور چراغای جلو خوبن ، دیسپلی کیلومتر خوبه و در کل موتور دلچسبیه برای من توی شهر(من مسیر رفت و برگشتم روزانه چهل کیلومتره با این موتور ولی بقول قدیمیا آسه میرم آسه میام)😅...و در مقابل ، باک ش کوچیکه ، با یه باک ۲۰۰ کیلومتر میره(۴ لیتر) ، کمک‌عقب برای دونفره سوار شدن ضعیفه ، صدای موتور یا گیربکس موقع فشار اوردن مخصوصا توی هوای گرم بیشتر میشه (که البته ذاتا سیستم سی وی تی بخاطر تغییر دائم کشش تسمه و تنظیم لحظه ای اون یه مقدار صدا براش طبیعیه و بذارید صداشو بده)...امیدوارم این متن و تجربه ی من بدردتون بخوره عزیزای دل...
داود 1401/3/30
طرح کلیک کویر دارم مدل 99 سوییچ خور میخواستم بگم الکی میگن خوب نیست
ی آشغال به تمام معنا فقط قیافه خوبی داره لوازم یدکی بشدت گرون خدمات صفر
یا برند خوب یا موتور معمولی رنج بازار که به نظر من tvs گزینه خوبی هست
مهدی عبدالله نام 1401/4/10
سلام موتور طرح کلیک حتی کویر که خودم یک ماهه خریدم بخدا آشغال به تمام معنی است موتور کلا گیج میزنه بخاطر اینکه بک کمک بیشتر نداره ظرف یک ماه با یک دست انداز کوچک رینگ عقب تاب شدید برداشت وباد لاستیک خالی شد خودم با چکش کمی رینگ را صاف کردم اینقدر این رینگها آشقال است که شما راحت میتواند آن را خم و راست کنید بسیار این موتور خشک است مرتب در زمان تردد میکوبد مصرف بنزینش بالا است هزینه های ان به علت لوازم بی کیفت بسیار بالا است خلاصه این که میگویند کلیک طرح کویر خوب است خدا شاهده دروغ محض است چند میلیون پول بیشترمیگیرند بدون کیفیت وکمیت خلاصه اینکه من ازخرید این موتور بشدت پشیمانم ولی چه سود که ۶۳ میلیون پول را در چاه ریختم الان با گذشت یکماه دنبال خریدار هستم بعنوان موتور دست دوم بفروشم بخدا اگر شما قصد خریدن دارید نخرید که ظرف چند ماه بشدت پشیمان میشوید و کاری نمیتوانید بکنید اصلا کسی هم جواب گو نیست نمایندگی تعمیرات آن هم کم است اگر قصد خربد دارید وحرف من را قبول ندارید لطفا بروید همین نمایندگی تعمیراتش ببینید حداقل ده الی پانزده موتور نو درب تعمیر گاه برده اند جهت تعمیر خدا انشاالله عذابشان را زیاد کند با این موتور های بی کیفیت آشعالشان فقط خوب پول میگیرند پول نزول بابت قسطی کردن موتر میخورند
محمد 1401/4/12
با سلام من همین امروز کیلیک کویر خریدم و فردا برای تحویل گرفتن میرم اگ این سایتو زود تر دیده بودم شاید اصلا این اشتباهو نمیکردم ک بخرم واقعا با پولی ک دادم گلگسی۱۸۰میتونستم بخرم و فقط ب خاطر سن کمم این موتورو خریدم و الان ت دلم خالی شده شاید نگرفته بفرشومش و میدونید ک اگ از خرید منصرف بشید ۵درصد از پیش پرداخت کم میشع ک واقعا ستمه
 • دانا 1401/4/18
  سلام از کدوم نمایندگی گرفتی مگه تحویل فوری میدن.من نوشتم یک ماه هنوز ندادن میگن ۴۵ روز کاریه
محمد 1401/4/14
دوستان من تمام نظرات رو خوندم خودم هم کویر مدل 1401 کی لس دارم، اول از قطعات بگم ک یزد زندگی میکنم و نمایندگی موجود داره و تفاوت بین 1401 و 1400 و 1399 زیاده از لحاظ شتاب تا 50 60 تا شتابش عالیه من هوندا رو نداشتم اما بعد از چراغ قرمز اولین وسیله ای ک میره جلو تا سرعت 50 تا موتور خودمه، از لحاظ روغنش و اینا گفتن 1000 تا یبار عوض کن که سر موقع عوض میکنم روغن گیربکس هم 5000تا یبار، آب بندی هم بنده زیاد واسه آب بندی رعایت نکردم ک خیلی بگم ملایم رفتم اما زیاد هم فشار نیاوردم بعد از این که 400تا کرد (البته روغن موتور اولیه باید بعد از 300 تا عوض شه) زدم کنار رو جک دوپا و گاز دادم دور موتور تا 8 و اینا رفت و انگار گیر کرد بعد از اون ک باز گاز دادم موتور انگار آزاد شد و دورش تا ته ام رفت تقریبا حس میکنم اینجور آب بندی شد، بنزین هم بنزین سوپر و معمولی خیلی باهم تفاوت دارن باهم اما اگه یجورایی ترکیب سوپر و معمولی باشه شتاب خیلی بهتره تا معمولی یا سوپر، خودم باهاش تصادف کردم یعنی سر خوردم با سرعت 80 تا رفتم زیر یه وانتی😅 بنده مچم پلاتین رفت توش اما موتور فقط خط افتاد!! از لحاظ استحکام قابش خیالتون راحد باشه درسته گرونه قطعاتش چون یکم تازه وارده و ترند شده اما همونقد هم محکمه حتی موتور از جک بغل افتاد یه روز رو زمین و یه ترک ریز هم نزد، من خودم موتور نداشتم قبلا و این اولین موتوره نباید انتظار موتور های هوندا 125 150 رو داشت اونا واسه چیز دیگ ای ساخته شدن اینا فقط واسه راحتی و توی شهرن! بازم برا خودش ک میوفته راحت 90 تا رو میره البته نزدیک ب 100 طول میکشه بشه، از لحاظ شرایط کویر واقعا عالیه همونطور ک میدونین کویر موتور شرکت معروف و محبوبه حتی از مسن تر ها هم بپرسین میدونن شرکت ضعیفی نیست و خراب نمیکنه خودشو برندشو، خلاصه بگم اره شتابش خوبه ولی وقتی نزدیک به 80 میشه شتاب کم میشه یکم اینم چون واسه تو شهر بیشتر نیاز نداره بعدم این موتور ها محدودیت دارن تایه جایی میتونین ریمپ کنین و محدودیترو و دارین ببینین چی میشه اونوقت (اگه انتظار ی موتور بیرون شهر و اینا میخاین وگ ن من نکردم و پیشنهاد هم. نمیکنم) موتور 3ترک بودیم 3 نفر رو موتور بودیم تو سر بالایی 75 تا قشنگ میرفت خب این رقم کمی نیست نمیشه گفت زود نداره یا فلان ومان، از 80 به بعد یزره لرزش چرخ عقب بیشتر میشه، ترمز گیری اگه تنظیم باشه عالیه چون جفت ترمز ها درگیر میشن هم جلو و هم عقب، جفت ریموت ها کی لس دارن فقط یکی غیر فعاله باید اونی ک کی لس هست رو دور کنین و اون یکی ریموت رو بیارین یا کلید بالا یا کلید پایین رونگه دارین تا فعال بشه ، چیز دیگ ای نیست والا
پیمان ارومیه 1401/4/31
سلام شدوستان من کویر طرح کلیک گرفتم یه ساله سوارش میشم ۸هزارتا هم کار کرده یه لنت هم عوض نکردم فقط یه ذره از هوندا کلیک موتورش ضعیفتر ولاستیک هاش ایرانیه به خاطره همین نرم نیست ممنون
 • mansur 1401/7/21
  دوستان عزیز موتور سوار سلام دوستان من یه سوالی داشتم من موتور تا به الان سوار نشدم خواستم کمک کنید که مقایسه طرح ویو با طرح کلیک کدوم بخرم ممنون میشم رفیقی ندارم که راهنمایی کنم منو‌اگه راهنمایی کنیم دعاتون میکنم چون اولین وسیله سواریم میشه کلی زحمت کشیدم‌پول درمیارم خواستم این وسط یچیزی نگیرم که پشیمون شم
 • Faraz 1401/8/30
  سلام داداش لوازم تو ارومیه از کی میگیری؟
امیرحسین 1401/5/18
سلام کسی می دونه مصرف سوخت طرح کلیک s2 کویر صدی چنده ؟!
 • هاشم 1401/5/26
  هر سری چراغ چشمک زن روشن میشه بنزین میزنم 3.7 لیتر می‌خواهد که 170 کیلومتر هم باهاش راه میرم
مجید 1401/5/28
واقعا موتور بدرد نخوری است s4خریدم که به لعنت خدا نمی‌ارزد فلاپ پیدا نمیشه باطری سالم ولی استارت نمیخوره یعنی راضی هستم چهار لیتر بنزین بریزم روش آتیش بزنم
 • Taha 1401/6/25
  من تازه گرفتم فوری چراغ باتری روشن شده!!؟
رسول 1401/5/30
خدایش هوتدا کلیک اصلا اصلا به هیچ عنوان با کویر مقایسه نکنید چون من دوتاشو داشتم
رضا 1401/6/14
میدونی بدی این افرادی که نظر میدن چیه از یه موتور ۶۰ میلیونی ۱۵۰سی سی انتظار cb1300دارن خب برادر من ۶۰ تومن پول دادی برای کارهای روزمره باید استفاده کنی برای صفر بین راهی نیست که من کویر دارم اصلا اذیت نمیکنه فقط یذره صدای انجین بیشتر از کلیک اصلیه که اونم طبیعه ولی از یه موتور ۱۵۰سی سی انتظار cb 1300نداشته باشید
Taha 1401/6/25
آقا من تازه خریدم.۴۰کیلومتر بیشتر نرفتم فوری چراغ باتری روشن شده؟؟!!
سام 1401/7/6
سلام
دوستان عزیز چه دشمنی دارید
شما دارید محصول طرح یا کپی می‌خرید انتظار نداشته باشید که از اصلش هم بهتر باشه
مطمئن باشید کویر هم اگر می‌تونست های کلیک120 میلیون تولید کنه شاید بهتر بود از اصلش
سعید 1401/7/21
من دوماهه دارم فعلأ اذیت نکرده داخل شهر عالی کم صدا خدایی تو اتوبان توکفی 110پرکردم ولی دیگه بیشتر نمی‌رفت آخرش بود،بعضیا نمیدونم چه توقعی دارن از این موتور این اسکوتر داخل شهریه مال سه ترک زدنو کارای سنگین نیست من کویرs2دارم راضیم ازش
سعید 1401/7/24
یعنی مثل سگ پشیمونم خریدم پولم رو ریختم تو جوب آب واقعا خیلی فرق داره با کلیک اصلی
میلاد 1401/7/26
کویر نسبت ب قیمتش عالیه
 • حیدر 1401/8/29
  سلام من فقط ی توضیح بدم شما اگر ی سرچ تو اینترنت بزنی میبینی هندا کلیک به دلار قیمتش ۲۲۰۰ دلاره و به پول ما حدود ۷۰ میلیون میشه و کویر طرح اونو داره به همین قیمت میده اونم با مواد اولیه وکارگران ارزانتر در ایران پس ارزونتر نیست و دیگه حرفی ندارم
رامین اسعدی 1401/8/2
دوستان من طرح کلیک اس 2 150 رو سه ماهه دارم!!!
روز اول تحویل بلبرینگ چرخش شکست!
تمام سرویس ها به موقع انجام شده، اما به روغن سوزی افتاده!!!
تو کیلومتر 3150 به نمایندگی گفتم روغن کم میکنه و روغن سوزی داره، اول گفت روغن خوب نزدی،بعد گفت باید هر 700 کیلومتر روغن عوض کنی!!! آخرم که کیلومترو دید گفت داداش گارانتیش تمومه!!!! بعد 3000 یه .....تقدیمم کرد به جا تعمیر...
الانم سخت پشیمونم موتور به روغن سوزی افتاده دیگه فایده ای نداره ولی چه کنم که در ایران نمایندگی ها جنس رو به جا تحویل به مشتریان میندازن!!!
امیدوارم دیگه کسی این آشغالارو خرید نکنه.
موفق باشید
ضمنا هر کامنتی که اومد توجیه کنه یا سمبل کنه متنمو بدونید که از طرف همون نمایندگی اومده!!!

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران