موتور سیکلت ها و مشخصات فنی موتور

موتور در ایران

با گران شدن بیش از حد قیمت خودرو در طول سالیان گذشته، بازار موتورسیکلت به شدت در ایران رونق گرفته و حتی بسیاری از کسانیکه صاحب چند خودرو هستند نیز برای عبور و مرور روزانه، اقدام به خرید یک دستگاه موتورسیکلت می کنند. همچنین در شهرهای بزرگ و شلوغی مثل تهران که همواره پر از ترافیک است، استفاده از موتورسیکلت بسیار راحت است و می تواند در وقت صرفه جویی بسیاری کند.

در این صفحه می توانید انواع موتورسیکلت های موجود در بازار ایران را ببینید و مشخصات فنی، عکس، فیلم و همچنین بررسی آن ها را بخوانید تا بتوانید انتخابی آگاهانه داشته باشید.

شرکت های مختلفی اقدام به عرضه و تولید موتورسیکلت در بازار ایران کرده اند که می توانیم به کویر موتور، کبیرموتور و نیروموتور اشاره کنیم. برندهای مختلف موتورسیکلت در بازار ایران موجود است و به راحتی می توانید موتورهایی با برندهای معروف هوندا، وسپا، کاوازاکی، یاماها و بنلی را خریداری کنید. همچنین با توجه به قشر جامعه هدف در این بازار، همواره شرایط فروش اقساطی متفاوتی توسط شرکت های مختلف ارایه می شود.

معروف ترین موتور ها در ایران

برند های موتور در ایران

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران