آژانس های تاکسی تلفنی تنها با این شرط سهمیه سوخت دریافت می کنند

مرتضی ضامنی مدیرعامل اتحادیه تاکسیرانی های شهری درباره نصب نرم افزار پیمایش سوخت در آژانس های تحت نظارت شهرداری ها و الزام رانندگان برای استفاده از آن، اظهار داشت: با شروع سهمیه بندی بنزین و بر اساس مصوبات کارگروه مدیریت مصرف سوخت، به آژانس های تاکسی تلفنی دو ماه فرصت داده شد تا برای دریافت سهمیه سوخت پیمایش خود را ثبت کنند. بر این اساس مقرر شد تا آژانس های تاکسی تلفنی به منظور دریافت سهمیه بنزین عملکرد خود را به صورت بر خط اعلام کنند. به این منظور زیرساخت لازم برای فعال سازی نرم افزار اختصاصی آژانس‌ها جهت نصب در دفاتر آنها فراهم شده است.
به گزارش خودروبانک و به نقل از ایسنا، مدیرعامل اتحادیه تاکسیرانی شهری در ادامه افزود: مهمترین موضوع در این گروه خودرویی تخصیص سوخت بر اساس پیمایش است و با نصب نرم افزار در آژانس ها، این ناوگان موظف می شود برای تخصیص سهمیه سوخت پیمایش خود را اعلام کند. ما امیدواریم بتوانیم تا پایان اسفند98 پیمایش آن ها را به صورت بر خط به وزارت نفت اعلام کنیم.
وی با اشاره به اینکه بستر فعالیت این نرم افزار در آژانس های زیرمجموعه شهرداری‌ها فراهم است، تاکید کرد: الزام به نصب این نرم‌افزارها از ابتدای اسفند در دفاتر آژانس های تحت نظارت شهرداری ها اعلام شده است که امیدواریم تا پایان اسفند سال 98 بتوانیم پیمایش آنها را به صورت برخط به وزارت نفت اعلام نمائیم. با استفاده از این نرم افزار تا پایان سال پیمایش این خودروها ثبت و سهمیه سوخت تخصیصی به آنها تا میزان 300 لیتر در ماه متناسب با میزان پیمایش شان خواهد بود. به دلیل افزایش یا کاهش میزان پیمایش و تعداد سرویس های فعال در برخی از شهرها این مدل توزیع به عدالت نزدیک تر است.
ضامنی در پایان تصریح کرد: رانندگان باید به منظور اجرای راهکارهای پیش بینی شده در خصوص این تغییر رویکرد همکاری لازم را داشته باشند و در صورت عدم گزارش پیمایش از سوی رانندگان، سهمیه سوخت آنان حذف خواهد شد.
نظرات
 
 
 

سعید

1399/2/22
سلام وقت بخیر نرم افزاری که دادن همش مسخره است اصلا نمیشه سر در اورد که چطور کار میکنه و هیچ تو ضیح و اموزشی هم ندادن

منصور

1399/2/30
سلام در استان سیستان و بلوچستان اصلا نرم افزار ی وجود ندارد و سوخت مارانندگان اژانس را ازاسفندتاالان که پایان اردیبهشت هسته قطع کردن