درآمد روزانه شهرداری تهران از طرح ترافیک چقدر است؟

درآمد روزانه شهرداری تهران از طرح ترافیک چقدر است؟

عمار سعیدیان فر مدیر واحد ساماندهی محدوده ها و طرح های ترافیکی شهرداری تهران در خصوص انتقادات مطرح شده درباره اجرای طرح ترافیک از سوی اعضای شورای شهر اظهار داشت: هفته گذشته که طرح ترافیک در پایتخت لغو شده بود بسیاری در شورای شهر خواستار اجرای آن شدند، اما اکنون که این طرح اجرایی شده درخواست لغو آن را دارند.
به گزارش خودروبانک و به نقل از فارس، مدیر واحد ساماندهی محدوده‌ها و طرح های ترافیکی شهرداری تهران در ادامه درباره تاثیر اجرای طرح ترافیک بر روی افزایش مسافران حمل و نقل عمومی به ویژه مترو گفت: قطعا با اجرای این طرح مسافران حمل و نقل عمومی به ویژه مترو افزایش می یابد، اما در صورت عدم اجرای آن باید شاهد قفل شدن معابر باشیم.
سعیدیان فر در پاسخ به اینکه آیا شورای ترافیک امروز جهت بررسی لغو طرح ترافیک تشکیل می شود یا خیر؟ گفت: هنوز تصمیمی در این زمینه گرفته نشده ولی در صورتی که ستاد مقابله با کرونا یا شورای ترافیک این موضوع را تصویب کند قطعاً شهرداری آن را اجرایی خواهد کرد.
وی در پایان در درباره درآمد شهرداری تهران از اجرای طرح ترافیک گفت: درآمد شهرداری حاصل از طرح ترافیک روزانه یک میلیارد و نیم است که این رقم در یک سال به حدود 300 تا 350 میلیارد تومان می رسد.
نظرات