آغاز تست درایو رایگان تویوتا راو 4 در ایرتویا

آغاز تست درایو رایگان تویوتا راو 4 در ایرتویا

ایرتویا: به اطلاع کلیه علاقه مندان عزیز می رساند شرکت ایرتویا در نظر دارد برای برنامه این هفته "جمعه ها در ایرتویا" که در روز جمعه مورخ 95/02/31 برگزار خواهد شد خودروی روفور را جهت تست در اختیار شرکت کنندگان عزیز قرار دهد.

لذا از علاقه مندان دعوت می شود تا جهت تست درایو خودروی روفور که در روز جمعه مورخ 95/02/31 صورت می گیرد، ثبت نام نمایند.

علاقه مندان عزیز جهت ثبت نام در برنامه تست درایو خودروی روفور در این هفته به نکات ذیل توجه فرمایند:

- زمان برگزاری تست درایو خودروی روفور روز جمعه مورخ 95/02/31 ساعت 15 الی 18 می باشد.

- مهلت ثبت نام تست درایو خودروی روفور از روز شنبه مورخ 95/02/25 تا پایان روز دوشنبه مورخ 95/02/27 می باشد.

- نحوه ثبت نام با مراجعه به وب سایت ایرتویا و پرکردن فرم مربوطه می باشد.

- بدیهی است پر کردن فرم ثبت نام به معنای قطعی شدن قبولی در تست درایو نمی باشد و شرکت ایرتویا پس از بررسی شرایط متقاضی و با توجه به اولویت ثبت نام و ظرفیت برنامه، اقدام به تماس با متقاضیان واجد شرایط می نماید.

- شرکت ایرتویا به متقاضیانی که به دلیل تکمیل شدن ظرفیت، تماسی با آنها حاصل نشده است، با ارسال ایمیل، زمان تست درایو خودرو های دیگر را اطلاع رسانی می نماید.

لازم به ذکر است زمان ثبت نام و مدل خودروی مورد تست بعدی، طی اطلاعیه ای در سایت ایرتویا متعاقبا اعلام می گردد.

جهت ثبت نام، روی لینک زیر کلیک کنید:
فرم ثبت نام برای تست درایو تویوتا راو 4
این متن رپورتاژ آگهی است و خودروبانک دخالتی در محتوای آن ندارد
نظرات
 
 
 

مهیار

1395/2/25
من سری اول ثبت نام کردم فقط ایمیل زدن که ظرفیت تکمیل شده ماشین قبلی هم تستش تموم شد ما نرفتیم حتی زمان تست های دیگه رو هم اعلام نکردن

mehrdad

1395/2/25
اگر این اتفاق در مورد همه خودروهای بازار صورت بگیره، یک جهش بزرگ محسوب میشه!
باید به فال نیک گرفت

حسن

1395/2/25
انتخاب افراد متاسفانه دقیقا بر حسب معیار های مالی نظیر خودروی فعلی،شغل،آدرس و چنین مسائلی است که شرکت سعی می کند افرادی که احتمال خرید خودرو در آن ها زیاد تر است را انتخاب کند تا همه ی افراد.
به هر حال تست درایو پریوس که بنده در آن بودم باید بگم خوب بود و رفتار پرسنل خیلی حرفه ای بود ولی محدودیت زمان و ازدحام جمیعت و مقداری بی نظمی خیلی مشهود بود و به قولی تو ذوق می زد.

محمود

1395/2/26
فیس لیفتش زشت شده مخصوصا از نمای بغل.با این قیمت به نظر من کولیوس خرید معقولانه تریه.خصوصا سواری نرم تری دارهو ترمز وفرمان دقیق تر وکابین با کیفیت تذی.متاسفانه تویوتا تعادل راو ۴را به نرمی سواریترجیح داده وتعلیق یک تکه عقب سواری ماشین را خشک وازار دهنده کرده.البته در پیست نمیشه متوجه خشکی شد وچاله چوله ها وسرعت گیرها وترک های اسفالت اتوبان ها میتونن باعث کمر درد سرنشینان بشن

هومن

1395/2/26
از بس ماشین قیمت مضخرف داره اینجوریه که فقط یع شرکت تازه تست رایگان گذاشته.به هر حال چیزه خوبیه اگه راست باشه آفرین داره