آغاز طرح عید تا عید فروش محصولات پارس خودرو

به گزارش سایپا نیوز، رضا تقی زاده معاون فروش و بازار یابی گروه خودروسازی سایپا با اعلام این خبر گفت: از روز چهارشنبه 8 شهریور ماه سال جاری طرح عید تا عید پیش فروش محصولات برلیانس خانواده H200 و H300از محصولات شرکت پارس خودرو به مناسبت فرارسیدن اعیاد خجسته قربان و غدیر به اجرا در خواهد آمد.
وی افزود: خودروهای خانواده برلیانس از جمله محصولات پر فروش گروه خودروسازی سایپا هستند که با توجه به کیفیت بالای تولید و نیاز بازار، درطرح عید تا عید به تعداد محدود و با تسهیلات ویژه عرضه می شوند.
معاون بازاریابی و فروش گروه خودروسازی سایپا تصریح کرد: علاقمندان به محصولات پارس خودرو می توانند با مراجعه به سایت فروش گروه خودروسازی سایپا و یا نمایندگی های مجازدر سراسر کشور، اقدام به ثبت نام و خرید خودروهای مورد نظر خود کنند.
وی خاطرنشان کرد: در این طرح برای خریدهای نقدی، ((بسته خدمات 3 ستاره رایگان)) شامل: بیمه بدنه عادی یکساله، امداد پشتیبان 2 ساله، سرویس اولیه 6 ماهه و سرویس های ادواری 10.000 و 20.0000کیلومتر ارائه خواهد شد.
تقی زاده با تاکید این مطلب که تمام سرویس های فوق به صورت رایگان به مشتریان ارائه خواهد شد افزود: فروش اعتباری، با تسهیلات تا سقف 25میلیون تومان و نرخ کارمزد مناسب، از دیگر شرایط در نظر گرفته شده در این طرح برای هموطنان است.
نظرات
 
 
 

gigi

1396/6/8
آخی نازی خیلی هفت خط هستین و احساس زرنگی میکنید ، برلیانس پرفروشه ؟ چطور ال90 و ساندرو رو اقساطی نمیدین ؟؟؟
  • pm

    1396/6/8
    همچین کم فروش هم نیستند الان ما دو هفته است دنبال برلیانس 320 اتومات می گردیم با قیمت مناسب پیدا نمی کنیم تک و توک هست قیمت هم 58 تومان که خیلی با قیمت شرکت تفاوت داره جالب اینکه فروشنده ها اکثراً ساندور و ال 90 دارند ولی برلیانس خانواده 300 فقط صندوقدارش پیدا میشه