تویوتا هایلوکس 2018 چه مشخصاتی دارد؟

عکس نویسنده
سجاد حیدری
نویسنده
باوجود اینکه تویوتا هایلوکس در ماه‌های گذشته موفق به فروش چشمگیری شده و همچنین سال گذشته افتخارات بزرگی کسب کرده است، اما تویوتا باز هم به تقویت شرایط این خودرو فکر می‌کند و برای نسخه‌های 2018 آن یکسری بروزرسانی‌های نرم افزاری و سخت افزاری در نظر گرفته شده که توسط وبسایت استرالیایی "کار ادوایس" مورد بررسی قرار گرفته است.
حضور تویوتا هایلوکس نه تنها در استرالیا یک تاریخچه طولانی دارد، بلکه در نقاط دیگر جهان هم تاریخچه فعالی داشته و از فروش و محبوبیت بالایی برخوردار است که دلیل اصلی آن می‌تواند پشتیبانی بسیار خوب از محصولات و بروزرسانی آنان در هر سال باشد.
استیفن کافلان، مدیر بخش تولید تویوتا در کشور استرالیا عنوان کرد: ما به خوبی از محبوبیت‌های روزافزون ماشین‌های دوکابین چهارچرخ محرک آگاه هستیم و محصولات ما جایگاه ویژه‌ای در این زمینه دارند. محصولات جدیدی از مرسدس بنز و... در راه است و به زودی عرضه می‌شود، اما همچنان تویوتا حرکت خود را حفظ می‌کند. در اینجا باید حقیقت را گفت و تعجبی وجود ندارد که یک رقابت داغ در این سگمنت ایجاد شده است. هرچند برندهای زیادی وجود دارند که مشتریان علاقه به داشتن آنان دارند، اما ما به بهبود و تکامل محصولاتمان ادامه می‌دهیم تا خریداران بیشتری جذب شود.
برخی از ویژگی‌های جدید تویوتا برای نسخه SR5 عرضه شده است که در این زمینه می‌توان به چراغ‌های جدید پیشانی از نوع LED، مجموعه گسترده‌تر از سیستم‌های انتقال قدرت اتوماتیک و برخی دیگر از تجهیزات اضافه اشاره داشت که پیش از این در سری محصولات تویوتا هایلوکس وجود نداشته‌اند.
تویوتا هایلوکس همانند تویوتا کرولا، در استرالیا فروش بسیار بالایی دارد و سال گذشته موفق شد در سگمنت خود تبدیل به پرفروش‌ترین خودرو شود. حال در سال جاری میلادی، فروش تویوتا هایلوکس تا 13.7 درصد رشد داشته است که انتظار می‌رود تا پایان سال جاری یک رکورد جدید برای فروش این خودرو در بازار استرالیا بدست آید.
برچسب ها:
نظرات