استقبال واردکنندگان از دومین نمایشگاه خودرو تهران

خودروهای «تویوتا» و «لکسوس» هم به نمایشگاه خودرو تهران می آید
نماینده انحصاری تویوتا در ایران، با خودروهایی از دو برند تویوتا و لکسوس به نمایشگاه خودرو تهران می آید.
به گزارش خبرنگار ما، در حالیکه کمتر از 18 روز تا برپایی دومین نمایشگاه خودرو تهران باقی مانده است خبر می رسد که شرکت ایرتویا نماینده انحصاری تویوتا در ایران نیز تصمیم گرفت تا با حضور در این نمایشگاه به معرفی خودروهای خود برای بازار ایران و تهران بپردازد.
براساس این گزارش، پیش تر نیز حضور برندهایی همچون سیتروئن، چانگان، کیا، ولوو، برلیانس، رنو، دی.اس، مزدا، Faw، سانگ یانگ، لوکسژن، پژو، هایما، فوتون، بنز، هیوندای، بی وای دی، چری، ام.وی.ام، بورگوارد، بایک، کاماز، فولکس واگن، اسکانیا و ... در این نمایشگاه قطعی شده بود.
این گزارش می افزاید: مسئولان برگزاری نمایشگاه خودرو تهران پیش از ظهر امروز از اختصاص یک روز این نمایشگاه برای خبرنگاران و متخصصان صنعت خودرو با عنوان Press Day خبر دادند که حاکی از تصمیم متولیان امر برای برگزاری دومین دوره با استانداردهایی مطابق با نمایشگاه های خودرو مطرح جهانی است.
طبق اعلام برگزارکننده نمایشگاه، مراسم افتتاحیه و بازدید مقامات و اصحاب رسانه در روز 5 آذر از ساعت 14 تا 18 عصر خواهد بود که در اصطلاح جهانی این روز را روز خبرنگاران نام گذاری کرده اند.
نمایشگاه خودرو تهران در فضایی بالغ بر 80 هزار متر مربع و با حضور برندهای خودروسازی در مجموعه نمایشگاهی شهر آفتاب در حالی برگزار می شود که سال گذشته با وقفه 11 ساله، اولین دوره خود را با استقبال بی نظیر بازدیدکنندگان برگزار کرد.
یادآور می شود که دومین نمایشگاه خودرو تهران 6 تا 10 آذرماه جاری و در محل شهر نمایشگاهی شهر آفتاب برگزار خواهد شد.
نظرات
 
 
 

m.m

1396/8/17
ایرتویا که نمایندگی نیست اصلا تو سایت تویوتا به عنوان نمایندگی اسمش نیست

ميثم

1396/8/18
اينا كه صداي آه و نالشون گوش فلك كر كرده بود سايت ثبتارش ١٠ ماه بستس ماشين نياورديم بدبخت شديم بيچاره شديم بايد خودمون اتيش بزنيم تا صدامون به جايي برسه حالا چي شد ميخوان نمايشگاه شركت كنن !!!!!لابد شورت ورزشي و تيشرت تويوتا و لكسوس ميخوان نمايش بدن !
والا ما كه نفهميديم اگر ماشين دارين بدين مردم به تعهدتون عمل كنين اگرم ندارين نمايشگاه رفتنتون چيه بشينين خونه منتظر شين سايت وا شه