فیلم ده لحظه دیدنی از مسابقات فرمول 1 سال 2017 را ببینید

عکس نویسنده
سجاد حیدری
نویسنده
با 20 مسابقه در تقویم، همیشه رقابت‌های جذاب و هیجان انگیزی در مسابقات فرمول 1 شکل می‌گیرد، اما این مسابقات همیشه توأم با حوادثی بوده‌اند که حتی رانندگان بزرگ را مجبور به ترک مسابقه کرده است و یا بیشتر از آن، لحظاتی به یاد ماندنی در تاریخ مسابقات فرمول 1 ثبت می‌کنند که حالا در همین رابطه، گروه خودروبانک یک ویدیو در انتهای همین مقاله بارگذاری کرده است که در آن می‌توانید 10 لحظه ناب و دیدنی از مسابقات فرمول 1 را تماشا کنید که برخی از آنان خوش شانسی رانندگان، برخی از آنان مهارت راننده و برخی دیگر هم حوادث این سری از مسابقات را به شما نشان خواهد داد.
همانطور که در ویدیو زیر شاهد خواهد بود، اول از همه به پیست اتومبیلرانی کانادا خواهیم رفت که در آن، برخورد دو اتومبیل در همان دور اول به تصویر کشیده شده است که باعث می‌شود چند اتومبیل در این تصادف شرکت کرده و برخی آنان از دور مسابقات خارج شود. پس از آن در جایگاه نهم، برخورد 2 اتومبیل از تیم ردبول در مجارستان دیده می‌شود که نتیجه آن خروج یکی از رانندگان تیم ردبول از دور مسابقات خواهد بود.
به همین ترتیب، حادثه در مالزی، سبقت گیری خارق العاده "بوتاس پیپس" قبل از خط پایان و... را شاهد خواهید بود که برای لو نرفتن محتوای ویدیو و همچنین از بین رفتن جذابیت آن، پیشنهاد می‌کنیم که شخصا فیلم بارگذاری شده در انتهای مقاله را مشاهده کنید که بدون شک آخرین قسمت آن، جذاب‌ترین و عجیب‌ترین اتفاق ممکن در مسابقات فرمول 1 خواهد بود.

برچسب ها:
نظرات