اولین تصاویر از نسل جدید کیا سراتو؛ جذاب و هماهنگ

عکس نویسنده
علی صادقی
نویسنده
در لیست روبه رشد محصولاتی که هفته آینده در نمایشگاه بین المللی دیترویت آمریکا رونمایی می‌شود، هم اکنون می‌توانیم نسخه‌های جدید کیا سراتو را هم اضافه کنیم که با تغییرات اساسی در طراحی ظاهری و همچنین مشخصات فنی خود، یکی از خودروهای مورد انتظار نمایشگاه اتومبیل دیترویت 2018 خواهد بود.
باتوجه به تصاویر جاسوسی و همچنین اطلاعاتی که از سوی شرکت خودروسازی کیا منتشر شده است، یکسری تصاویر گرافیکی بدست آمده که چهره احتمالی کیا سراتو جدید در بازار ایالات متحده آمریکا را به نمایش گذاشته است، حال باتوجه به همین تصاویر که عموما درست از آب در می‌آیند، می‌توان دید که چهره نسل جدید کیا سراتو کاملا تغییر کرده و به دیگر محصولات جدید این خودروساز کره‌ای، بویژه خودروی سدان اسپرت کیا استینگر شبیه شده است که در روزهای گذشته نیز با انتشار تصاویر جاسوسی از نسخه هاچ بک کیا سراتو، این موضوع تایید شده بود.
با توجه به دو تصویر گرافیکی منتشر شده می توان گفت که با طراحی سراتو حتی نسبت به نسل فعلی نیز پیشرفت داشته است و احتمالا حالا با محصول زیباتری رو به رو هستیم.

نسل جدید کیا سراتو

نسل جدید کیا سراتو

علاوه بر طراحی ظاهری، یک تصویر گرافیکی هم از داخل کابین اتومبیل منتشر شده است که تغییرات احتمالی نسل جدید را به مخاطب نشان می‌دهد، همچون غربیلک فرمان، کنسول مرکزی، پنل‌های داخلی درب‌ها، صفحه کیلومتر اتومبیل و دیگر قسمت‌های کابین که با دریافت یک بروزرسانی بزرگ، ورود به یک نسل جدید را قابل لمس کرده است.
سدان تنها یکی از کلاس‌های قابل عرضه این محصول خواهد بود و انتظار می‌رود که شرکت خودروسازی کیا از نسخه هاچ بک آن نیز رونمایی کند، هرچند نسل قبل کیا سراتو یک نسخه کوپه هم داشت که توقف تولید شد، اما می‌توان امیدوار به احیای آن در نسل جدید بود.
برچسب ها:
نظرات
 
 
 

ایران

1396/10/22
سلام ی شبکه که خارج از کشور قرار داره ایمنی قیمت و .. سمند رو بررسی و با ماشینای خارجی مقایسه کرده چرا ویدئوش رو تو سایت نمیذارید؟
  • Sina

    1396/10/23
    چند وقت پیش خودروبانک ویدئو تست ایمنی سمند روگذاشته بود دیگه ( همون تست مدنظر شما)

MHN

1396/10/22
اگر اين كره ايها مثل ما ثبات در تصميم گيريهاي صنعت خودرو داشتن ويا تعرفه واردت خودرو مثل ما خيلي پايين نگه مي داشتن شايد مي تونستن يك خودرو شبيه سمند يا محصول پيشرفته سايپا كوييك رو بسازن !!!!!!والله بخدا ،خوشبحال مصرف كننده ايراني با اين محصولات فوق باكيفيت و ارزان قيمت

ش.ا

1396/10/23
خاک تمام عالم بر سر ایران فرقون و سایپا که چهل سال پیش همین کره ای ها برای تولید پیکان به اینها التماس می کردندحالاماباید سراتوی ده سال قبل آنها را صد میلیون تومان بخریم.این سراتو اگر به ایران بیایدحتما سیصد میلیون باید برایش بپردازیم.