کرایه 1 میلیون تومانی فرودگاه امام تا تهران

تسنیم: با توجه به لغو تعداد زیادی پرواز فرودگاه امام خمینی(ره) و انسداد برخی آزادراه‌های منتهی به این فرودگاه، رانندگان از مسافران برای مسیر فرودگاه ــ تهران یک‌میلیون تومان کرایه درخواست می‌کنند.
به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، عضو هیئت مدیره شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی(ره) 8 بهمن (دو روز پیش) با تأکید بر این‌که فرودگاه امام کاملاً بازگشایی شده است به مسدود شدن اتوبان‌های تهران ــ قم و تهران ــ ساوه اشاره کرد و گفت: با توجه به لغو شدن پروازها،‌ مسافران فرودگاه امام را در هتل مجموعه به‌ظرفیت 1800 نفر اسکان دادیم.
علی رستمی با بیان این‌که "در جاهای مختلف فرودگاه فلاسک‌های بزرگ چای و 10 هزار لیوان کاغذی قرار داده‌ایم"، افزود: به غرفه‌داران اولتیماتوم داده‌ایم در صورت اعتراض یک مسافر در خصوص گرانفروشی (اگر حق هم با مسافر نباشد) دیگر اجازه فعالیت آنها را در فرودگاه نمی‌دهیم.
وی تصریح کرد:‌ به تاکسی‌های فرودگاه هم اعلام کرده‌ایم در صورت نارضایتی یک مسافر دیگر اجازه ورود آنها را به فرودگاه نخواهیم داد.
دو روز از این اظهارات می‌گذرد و بخش زیادی از پروازهای فرودگاه امام خمینی(ره) لغو شده است، در این شرایط مسافران ازسفرمانده برای عزیمت به شهرهای خود (از جمله تهران) با مصیبت جدیدی روبه‌رو شده‌اند.
ماجرا از این قرار است که تاکسی‌داران برای انتقال مسافران به رباط‌کریم و تهران به‌ترتیب درخواست مبلغ 500 و یک‌میلیون تومان را می‌کنند. یکی از مسافران دراین‌باره به تسنیم گفت:‌ متأسفانه رانندگان در نبود نظارت و با وجود وعده‌های متعدد برای جلوگیری از بروز نابسامانی در حمل‌ونقل فرودگاه‌ امام، رانندگان برای مسیر فرودگاه تا تهران یک‌میلیون تومان می‌خواهند، یعنی نفری 250 هزار تومان.
وی بیان کرد: رانندگان خودروهای خود را در پارکینگ،‌ پارک کرده‌اند و میان مسافران می‌آیند و پیشنهادات خود را (کرایه 500 هزار تومانی تا رباط‌کریم و یک‌میلیون تومانی تا تهران) ارائه می‌کنند.
به گزارش تسنیم،‌ لازم به ذکر است که تماس با عضو هیئت مدیره شهر فرودگاهی امام با توجه به اظهارات دو روز قبل وی، برای پیگیری این موضوع بی‌نتیجه ماند.
نظرات
 
 
 

امیر رضا

1396/11/10
فرهنگ به گذشته و تاریخ 3000 سالمون نیست. فرهنگ به شعور و رفتارهای اجتماعی الانه جامعه س که باید قبول کنیم از حیوون هر داریم پست تر میشیم

a

1396/11/10
ملت گرگ ضعیف کش منتظرن فقط همدیگرو سرکیسه کنن. فقط زورشون به هم دیگه میرسه.

پیمان

1396/11/10
انسانیت موج می زنه.. دردود به شرف راننده های مزبور..
وقتی زلزله کرمانشاه قیمت کانکس ها دو برابر شد.. درود به شرف بازاریای مزبور..
قشنگ ملتی هستیم

پیمان

1396/11/10
انسانیت موج می زنه.. دردود به شرف راننده های مزبور..
وقتی زلزله کرمانشاه قیمت کانکس ها دو برابر شد.. درود به شرف بازاریای مزبور..
قشنگ ملتی هستیم

محمد

1396/11/10
اخ بله بی سرو صاحبی این مملکت همینه دیگه
  • Vahid

    1396/11/10
    اشتباه جنابعالی و تقریبا همه دقیقا همینجاست که فکر میکنید بی صاحبه. خیر قربان. مشکل از بی صاحبی نیست بلکه از زیادی صاحب هست.
    اگه کسی صاحب نباشه که خوبه.

Moein

1396/11/10
يه برف اومده این مملکت به این روز افتاده...
خدا نیاره آون روزی رو که يه زلزله بزرگ بیاد
آدما شاید به آدمخواری هم بیفتند

بهزاد

1396/11/10
100 رحمت به جنگل. 100 رحمت به حیون. قبول کنین داریم هر روز عوضی تر و پست تر از دیروز میشیم. کارمون شده چاچیدن ملت تحت فشار. انسانم ارزوست!!!

Vahid

1396/11/10
این خبر که گفت تکذیب شده.
نمیدونم والا. من که نبودم ، ندیدم ولی خبرش واسم اومد رو گوشی که تکذیب شده.

mte

1396/11/11
وقتی مردم به هم رحم نمی‌کنن چه انتظاری از مسئولین میشه داشت!

امیر

1396/11/11
یعنی هر بلایی سرمون بیاد حقمونه! وقتی خودمون به خودمون رحم نمی کنیم انتظار داریم خدا بهمون رحم کنه؟!! انتظار داریم پیشرفت کنیم؟!! کل ایران تشکیل شده از این جور آدما، منتها هر کسی ی جایی خون میمکه!!!

sina

1396/11/11
همه چي از بخش نظارت نادرست تو همه بخش ها و ارگان ها آّب مي خوره...10000 تا ليوان كاغذي نخواستيم ..يه ناظر صادق و متهد ميزاشتي تو اون فرودگاه كه 1 ساعت سر بزنه و بررسي كنه..اين چيزا پيش نمي اومد.

یاس ی

1396/11/11
توی خیلی از کشورهای کفار وقتی اینجور مسائل پیش میاد اکثر تاکسی داران با نصف قیمت یا حتی رایگان به مردم سرویس میدن، اینجا ما مسلمونیم ولی کارهامون شباهتی به مسلمونهای واقعی نداره.