چگونه قیمت نمایشگاه‌های خودرو را یکجا با هم مقایسه کنیم؟

مراجعه به نمایشگاه‌های ماشین و خودرو و پرس‌وجو قیمت و شرایط فروش برای خرید هر خودرو مورد نظر، کاری بسیار زمان‌بر و سخت است و ممکن است در نهایت نمایشگاهی را با بهترین قیمت برای خودروی مورد نظرمان پیدا نکنیم. اخیرا موتور جست‌وجوی قیمت ترب، امکانی فراهم کرده است که کاربران می‌توانند لیست قیمت خودرو در نمایشگاه‌های سطح شهرهای مختلف به همراه شماره تلفن و ادرس را یکجا ببینند.
در واقع ترب مانند گوگل کار می‌کند با این تفاوت که ترب موتور جست‌و‌جوی قیمت‌هاست. شما می‌توانید در وب‌سایت یا اپلیکیشن ترب، نام خودروی مورد نظر را مثل گوگل سرچ کنید و از قیمت و شرایط فروش خودرو در نمایشگاه‌ها و نمایندگی‌های معتبر شهرهای مختلف به همراه آدرس و شماره تماس آن‌ها اطلاع پیدا کنید. برای این کار کافی است نام خودرو مورد نظر خود را در ترب سرچ کنید.
برای مثال لیست قیمت خودرو دنا پلاس که یکی از پرطرفدارترین خودروهای سال 96 بود را در زیر می‌بینیم:

یا مثلا از این لینک می‌توانید قیمت رنو کپچر اتوماتیک در بیش از 20 نمایشگاه خودرو ببینید.
با کلیک بر روی یکی از نمایشگاه‌ها می‌توانید اطلاعات کاملی مانند شرایط فروش، آدرس و شماره تماس مشاهده کنید.
یک ویژگی جالب دیگر ترب این است که نمودارهای زمانی قیمت خودروها در نمایشگاه‌ها را نیز در اختیار کاربران قرار می‌دهد. بدین ترتیب با یک نگاه می‌توانیم روند تغییر قیمت خودروهای مختلف را در نمایشگاه‌ها ببینم. برای مثال نمودار قیمت اچ 30 کراس را در زیر می‌بینیم.

علاوه بر این در ترب می‌توانید بر اساس برند یا فیلترهایی مانند محبوب‌ترین‌ها، کمترین و بیشترین قیمت نتایج جستجو را مشاهده کنید. یکی از امکانات کاربردی و خوبی که ترب در اختیار کاربران قرار می‌دهد، نمایش نتایج جستجو بر اساس فیلتر قیمت است. به عنوان مثال اگر قصد خرید خودرو در بازه قیمتی 40 تا 60 میلیون تومان را دارید، می‌توانید با اعمال فیلتر قیمت، فقط خودروهایی که در این بازه قیمتی هستند را مشاهده کنید.
این متن رپورتاژ آگهی است و خودروبانک دخالتی در محتوای آن ندارد
برچسب ها:
نظرات