تست جاده ای ام وی ام X33S ، بررسی شاسی بلند جدید ام وی ام در چالوس
این صفحه 98,724 بار مشاهده شده است - آپلود شده در 1395/8/26

تست جاده ای ام وی ام X33S ، بررسی شاسی بلند جدید ام وی ام در چالوس

آزمایش و نوشته: محسن آل طه
عکس: بامداد صفائیان

شروع تست جاده ای

اواخر تابستان بود که پس از رونمایی از ام وی ام X33S در نمایشگاه مشهد، که به نام X33S شناخته می شود، تست جامعی را از این خودرو در داخل شهر منتشر کردیم و به بررسی جدیدترین شاسی بلند ام وی ام پرداختیم. تستی که در شهر انجام شد و در آن قسمت های مختلف این خودرو را مورد بررسی قرار دادیم که می توانید در صفحه تست و بررسی ام وی ام X33S مشاهده کنید. حال پس از گذشت حدود 2 ماه، استقبال بسیار مشتریان از این خودرو، شرکت مدیران خودرو را وادار کرد تا تبلیغات گسترده تری را برای این خودرو انجام دهد و روز سه شنبه، 25 آبانماه بود که خودروبانک به همراه جمعی از خودرونویسان و خبرنگاران خودرویی، به تست جاده ای و دقیق تر این خودرو پرداخت و ام وی ام X33S را نه تنها در جاده های چالوس، بلکه در مقاطعی، قابلیت آفرودی آن را نیز محک زد و در ادامه می توانید تجربه ما از این خودرو را در شرایط مختلف جاده ای بخوانید.

چهره جدید ام وی ام

اجازه دهید قبل از هر چیز توضیحاتی در مورد چهره و ظاهر این خودرو بدیم. چینی ها علیرغم پیشرفت چشمگیر خود در بخش طراحی، با گذشت زمان خودروهای خود را بیشتر شبیه خودروهای موفق دیگر می سازند که نمونه ی آن را نیز می توانید در ام وی ام 315 جدید ، چری آریزو 5 و یا حتی لیفان 820 نیز مشاهده کنید. ام وی ام X33S نیز از این قاعده مستثنی نیست و از نظر ظاهری مخصوصاً نسبت به مدل قبلی، پیشرفت چشمگیری داشته است. شاید اولین موردی که بسیار جلب توجه کند این مورد است که در مدل اسپرت، سقف خودرو به رنگ مشکی طراحی شده که به نظر نگارنده شاید به مذاق بعضی خوش نیاید و در مقابل برای بعضی جوانان حتی نقطه قوت محسوب می شود. قسمت دومی که دستخوش تغییرات اساسی شده، طراحی جلوپنجره و نمای جلویی است که باید آن را نسبت به قبل یک قدم رو به جلو دانست که X33S را به خودروهای روز نزدیک تر کرده است. کمترین تغییرات را در نمای جانبی شاهد هستیم، جایی که بارزترین تغییر استفاده از رینگ های اسپرت 5 پر دوبل است که حقیقتاً طراحی زیبایی دارند. نمای عقبی نیز تغییرات جزئی و نه کلی را به خود دیده است ولی در کل بهتر از قبل شده است، و به جز وجود سر اگزوزهای نمایشی که حتی داخل آنها پر شده و خروجی اگزوز از قسمت چپ و زیر سپر بیرون زده است، باقی قسمت ها در این نما نمره قبولی را می گیرند.

اما بدون اغراق بزرگترین پیشرفت این خودرو در داخل آن است، جایی که بیشترین و البته مفیدترین تغییرات را دارد. دیگر از آن داشبورد قبلی با طرح کاملاً کسل کننده خلاص شده ایم و تمامی بخش ها همانند خودروهای جدید بازار هستند. از نشان دهنده‌ها و غربیلک فرمان گرفته تا صفحه نمایش نصب شده در داشبورد وسط. نکاتی که شاید نظر هر بیننده ای را به سوی خود جلب کند، نوارهای قرمز رنگی است که دور خروجی های تهویه مطبوع و یا قسمت های دیگر کابین قرار گرفتند و نمای داخل اتاق را بسیار زیبا و اسپرت جلوه داده اند. همچنین صفحه نمایش میانی داشبورد و نوع طراحی دور آن که به امتداد صفحه پشت کیلومتر شمار است، هماهنگ و جذاب هستند.

مورد دیگر قابل اشاره، نوع نمایش شمارنده های پشت کیلومتر شمار است که اعداد به صورت عمودی بر خطوط نمایش داده شده اند و ما را به سرعت به یاد نمایش مشابه در خودروهایی نظیر تویوتا کرولا و یا فورد ماستنگ نسل قبل می اندازد.


سطح تجهیزات

در خصوص تجهیزات، ام وی ام در مقایسه با رقبای هم قیمت خود در وضعیت خوبی قرار دارد و به راستی در این مورد چینی ها هیچ وقت کم نگذاشته و هر خودرویی از آنها در هر رنج قیمتی مملو از تجهیزات و امکانات گوناگون است. به گفته ی سازنده ۱۸۰ آیتم در این خودرو تغییر کرده اند که برخی از آن ها شامل مواردی مانند وجود دو حالت رانندگی، Eco Mode برای کاهش مصرف سوخت و Sport Mode برای رانندگی پرشتاب، کاهش صدای ورودی به کابین طبق استاندارد NHV، سنسور و دوربین دنده عقب، نمایشگر ۸ اینچی لمسی، بلوتوث با قابلیت اتصال به تلفن همراه، تریم داخلی دو رنگ، صندلی‌های چرمی با دوخت قرمز، رینگ‌های آلومینیومی ۱۷ اینچی، کاور جدید لاستیک زاپاس، بدنه‌ی دور رنگ در مدل اسپرت و وجود کیت سر اگزوز در دو سمت سپر عقب هستند.

عملکرد خودرو در جاده چالوس و آفرود

شاید تمام این مقاله را برای این قسمت آماده کرده باشیم تا تجربه خود را از چندین ساعت رانندگی با ام وی ام X33S در جاده چالوس و کمی هم آفرود سبک به اشتراک بگذاریم. تمامی طول مسیر، ام وی ام های آماده شده با پنج سرنشین بزرگسال بودند و در جاده هر فشاری را هم که فکر کنید به این خودروهای زبان بسته آوردیم.

همانطورکه می دانید در یک خودروی 2 لیتری سوار بودیم که می توانست 136 اسب بخار و 180 نیوتن متر را تولید کند. توانی که تقریباً در رنج متوسط خودروهای بازار است. گیربکس استفاده شده روی این خودرو از نوع CVT است و یک دکمه در سمت چپ فرمان، روی داشبورد قرار داشت و می توانستیم نوع رانندگی را به صورت Eco و یا Sport کنیم که تقریباً نگارنده از اول سفر اقدام به تغییر آن به اسپرت کرد. کشش خودرو در جاده های پرچیچ و خم و البته زیبای چالوس خوب بود. باید اعتراف کنیم که با 5 سرنشین، احساس کاستی در آن وجود نداشت و راضی کننده بود اما در مواقع سبقت گرفتن، آن شتاب مورد نظر و به قول معروف "از جا کنده شدن" به دست نمی آمد و شتاب گیری به صورت آرام انجام می شد که می توان این را به دلیل پر بودن خودرو و همچنین عملکرد گیربکس CVT بدانیم (البته این نکته هم قابل تذکر است که نباید از این خودروی 136 اسبی، انتظار قدرت موتور لندکروز 8 سیلندری را داشته باشیم!). همین عملکرد CVT باعث می شود که راننده در حالت های معمولی رانندگی در حالت D بماند و به رانندگی آرام خود ادامه دهد و از ضرایب پیوسته این نوع گیربکس استفاده کند ولی در مواقع ضروری مثل شتاب گیری، دنده را روی حالت تعویض دستی گذاشته و اقدام به تعویض دستی دنده ها کند (این خودرو به صورت دستی 7 سرعته می باشد) و باعث می شود کنترل دور موتور و کشش پیشرانه به صورت مناسب تری انجام شود و همین کار سبب سبقت های بهتری می شود بطوریکه در بسیاری از مسیر دنده ها را به صورت دستی تعویض می کردیم و عملکرد پیشرانه و گیربکس نیز در این حالت بسیار رضایت بخش تر بود.

در ادامه راه و در جوار رودخانه کنار جاده، و بعد از عکاسی سعی کردیم دو چرخ جلو را به آب بزنیم و کمی در مسیر گل آلود کنار رودخانه، عملکرد آن را بسنجیم. درست است که این خودرو یک شاسی بلند محسوب می شود، اما به عنوان یک خودروی تک دیفرانسیل نباید از آن انتظار همان لندکروز 8 سیلندری (!) را داشته باشیم اما همین ارتفاع بیشتر خودرو نسبت به خودروهای معمول بازار و همچنین چرخ های پهن، باعث می شود تا قابلیت های آفرودی مناسب تری داشته باشد و کمی جرات ماجراجویی را بدهد. در این مرحله ام وی ام X33S توانست بدون مشکلی و البته با کمی مهارت رانندگی از گل ها و شرایط ناهموار کنار رودخانه جان سالم بدر برد و به راحتی خود را به جاده برگرداند.

اما اصلی ترین قسمت تست خارج از جاده ای که از ام وی ام X33S گرفتیم، کنار رودخانه ای بود که از راه پرپیچ و خمی به آن رسیدیم. با توجه به اینکه خودروی امداد مدیران خودرو نیز همراه ما بود، تصمیم گرفتیم از این رودخانه که کف آنرا سنگ های بزرگی تشکیل می داد گذر کنیم! کاری که اصلاً به شما توصیه نمی کنیم به تنهایی انجام دهید. اتفاق جالبی که رخ داد، عبور چندین باره ما از این رودخانه بود و ارتفاع خوب این خودرو باعث شد تا مشکلی برای این کار نداشته باشیم و این روند را تا قبل از غرق شدن خودرو پیش بردیم! حتی در مواقعی کف خودرو به سنگ های کف رودخانه برخورد می کرد اما خوشبختانه مهارت لازم راننده و علمکرد خوب خودرو باعث شد تا مشکلی پیش نیاید و خودروی امدادی تنها به مشاهده و گرفتن عکس از ما مشغول باشد!

در مسیر برگشت و پس از 13 ساعت تست مداوم خودروها، با رانندگی آرام مسیر چالوس به سمت تهران بازگشتیم و در تمامی مسیر سعی کردیم رانندگی آن را بسنجیم. خودرو در پیچ ها چسبندگی نسبتاً مناسبی دارد و گیجی در فرمان پذیری آن دیده نمی شود اما قطعاً هندلینگ آن نسبت به مدل قبلی ارتقاء یافته و مطمئناً تا رسیدن به خودروهای روز دنیا کماکان فاصله دارد، اما باید گفت که فاصله خود را تا کره ای ها کم کرده و اگر این روند را ادامه دهد، شاید در سال های آتی، این فاصله کمتر و کمتر هم بشود.

قیمت ام وی ام X33S چقدر است؟

ام وی ام X33S در حال حاضر قیمتی در حدود ۷۵ الی ۷۷ میلیون تومان دارد و می‌توان در بازار صفر کیلومترها رقبایی مانند جک S5 دنده دستی ، لیفان X60 اتوماتیک را برای این خودرو نام برد. ام وی ام X33S را باید خودرویی با طراحی بروز، امکانات مناسب و البته شاسی بلندی ارزان قیمت دانست که یکی از مزایای آن شرایط فروشی است که مدیران خودرو برای آن در نظر گرفته و توانسته طیف وسیعی از مشتریان بالقوه را راضی به خرید آن کند. ام وی ام X33S را باید شاسی بلند متوسط شهری بدانیم که با قیمت مناسب، برای خانواده هایی مناسب است که شرایط پرداختی برای آنها فاکتور مهمی محسوب می شود و در مقابل از خودروی خود تجهیزات رفاهی مناسب، فضای بار خوب، چهره بروز را خواهند گرفت و در کنار استفاده شهری می توانند نیم نگاهی هر چند کوتاه به مسیرهای خارج از جاده نیز داشته باشند.
در انتها جا دارد از شرکت مدیران خودرو برای هماهنگی این تست کمال تشکر را داشته باشیم و بهتر است که دیگر شرکت های خودرویی نیز بتوانند چنین شرایطی را برای تست بهتر خودروهایشان فراهم کنند.
در جدول زیر مشخصات فنی این خودرو آورده شده اما برای مشاهده لیست کامل تجهیزات می توانید به صفحه مشخصات فنی ام وی ام X33S مراجعه کنید.
مشخصات فني
مدلام وی ام X33 اسپرت
پيشرانهچهار سیلندر خطی
حجم موتور1971 سی سی
حداکثر قدرت۱۳۶ اسب بخار در ۵۷۵۰ دور بر دقیقه
حداکثر گشتاور۱۸۰ نیوتون متر در ۴۳۰۰ تا ۴۵۰۰ نیوتون متر
شتاب رسميحدود 13 ثانیه
حداکثر سرعت175 کیلومتر در ساعت
وزن1420 کیلوگرم
قيمتدر حدود ۷۵ الی ۷۷ میلیون تومان
عکس ها
نظرات
 
 
 

امیر

1396/2/14
سلام من الان یک ماهه یک x33s خریدم بعد از صدو پنجاه کیلومتر این مشکلات رو دیدم:
موقع تعویض دندها صدای غرش موتور زیاده و کاملا میشه حس کرد حسابی بنزین نوش جون میکنه
دکمه بالابر شیشه رو که ول کنی شیشه به بالا رفتن ادامه میده
نور چراغهای جلو اصلا تنظیم نیست
وقتی دنده حرکت رو میزنی گاهی به اشتباه دوربین دنده عقب فعال میشه
ترمزهاش صدا میده که خب احتمالا یکم کار کنه بهتر میشه
مثل اکثر جنسهای متوسط چینی. بعضی قسمتهاش دکوریه..مثل خروجی اگزوز که دو تا دکور داره
ولی ...امکاناتش خوبه..راحتی نسبی داره..جا داره
 • Reza

  1396/3/12
  سلام. دوست عزیز من خودم الان حدود 6 ماهه که این ماشین رو دارم و ده هزار کیلومتر هم باهاش راه رفتم. برام جالبه که هیچکدوم از این ایراداتی رو که فرمودید نداره و در کل هم ازش راضیم. هم بلحاظ نرمی، هم بلحاظ آپشن و هم بلحاظ شتاب و مصرف بنزین در حد معقول و خوبه.
  22+
 • حامد

  1396/3/24
  دوس عزیز به نظرم شما فکر کردی خودروی بالای صدملیون خریدی یا قبلاً تو پژوسمند نشستی فکرکردی خیلی پولدادی میباس افرود بدنت
  کل قیمت این خودرو79تمن هس بیش از اینم که هسته توقعی ازش نیس
  2+
 • ناشناس

  1396/5/10
  دوست من شیشه ها اینجورن که اگه تا ته فشار بدی به صورت اتوماتیک میرن بالا:/
  مشکل فنی نیس باید یکم فشار بدی دکمه رو
  16+

آرین

1396/2/15
من ترجیح میدم رنو داستر فرانسوی با اصالت رو بخرم این ماشین چینیه و زمانی که 100 تومن تو ایران فروش میره دیگه خدای عالم میدونه قبل از گمرکش چنده بوده من عموم رنو داستر رو داره فرانسویه با کیفیته آپشناش ازین بهتره و با اصالته و در ضمن توی این رنج قیمته شک نکنید
 • حمید

  1396/3/14
  سلام عزیزم بنده همیشه مخالف خرید جنس بی کیفیت بوده و هستم ولی بعد از تحقیق بسیار به این نتیجه رسیدم تا نخری و استفاده نکنی نظر بی خودی نباید بدید ضمنا عموی شما داره چند ساعت شما رانندگی کردید که میگید خوبه یا بده از فضل پدر تورا چه حاصل عزیزم
  7+

مصطفی

1396/2/20
آرین جان : قطعا کسی بخواد صد تومن هزینه کنه ویا کمی بالاتر همون داستر ویا دسته دوم اروپایی میگیره ولی مشکل سر همون پول لامصبه

رامين

1396/2/23
من يه يك ماهي ميشه كه x33s گرفتم و پشيمونم بخاطره شتاب فوق العاده ضعيف در سر بالايي و صداي فوق العاره زياد موتور و اگه ديديد در حالت كولر گرفته شده ماشين تو سر بالايي پرايد سبقت گرفت ازتون سرتون نكوبيد به جايي فقط ارامش خودتون حفظ كنيد
 • مهرداد

  1396/4/1
  واقعا آقا رامین گل گفتی که من هم حدود ۲۰ روز خریدم سر بالایی پراید و پژو و همه از ما سبقت میگرفتند ما هم با خانواده از خجالت الکی به مناظر اطراف نگاه میکردم و آروم حرکت می کردیم 😥😥😥
  10+
 • رسول

  1396/10/8
  خب بلدنیستن مشکل ازماشین نیست حالت های مختلف رانندگی داره من خودم x33$دارم ازهرنظرعالیه.حرف شمامثل دوستمون میگفت شیشه تاآخربالامیره دگه نمیدونه یکی ازراحتی های این ماشین هسته
  3+
 • سعید

  1396/11/17
  باسلام،من این خودرورو ندارم ولی نشستم داخل خودرو،شما حالت رانندگیتو عوض کن شتابشم خوب میشه،صدا اصلا اونچنان که شما میگی داخل نمیاد،درعجبم درمورد خودروهای چینی اگه عین من خوب نظراتو ببینید همه ی انتقادات یجوره،و این نشون میده میخوان ماشین های اشغال ایرانی رو بفروشن و تو سر چینی ها بزنن،دروغ نگو زشته
  2+

mahyar

1396/3/6
هر كي شك داره بدون شك بخره من يه هفتس تحويل گرفتم همه چيش عاليه اصلا كم نمياره جي پي اس سخن گو داره جاي دوربينارو هم ميگه خلاصه خيلي راضيم بدون شك بخريد..
 • جاوید

  1396/3/12
  آقا مهیار !!!!!!!!!!!!!! مجبوری مگه " GPS سخنگو رو از کجاش در اوردی !!!!!!!! آقا مزخرفه باور کنین اگر یه روزی بورکینافاسو خودرو به ایران صادر کنه قطعا از این گاری سرتره " من نمیدونم بعضیا طوری از آپشن حرف میزنن انگار قراره سوار آپشن بشن " آقا من اشتباها خریدم و با کلی زیر قیمت دادم رفت " باور کنید اگر بخرید قطعا پشیمون میشید ..... آقا گول نخورید
  6+
 • رامين

  1396/3/16
  gps سخنگو داره!!!!!!!'بسم الله داري در مورد ام وي ام صحبت ميكني ديگه؟؟
  4+

ssajjad

1396/4/12
با سلام. بنده چند مدتی هست که ایکس 33 اس خریدم و قبل از اون هم اتومبیل نداشتم. نسبتا اتومبیل راحتی هست و صدای موتور در اتاق شنیده نمیشه در حالت شهری دور موتور حدود 2.5 نگه میداره که مصرف سوختش رو به حدود 10.5 تا 11 میرسونه.7 دنده داره که باعث میشه تعویض دنده ها سریع باشه و دور موتور ثابت بمونه و غیره که خیلی خوبه.فرمان نرم و تو دستی داره. کولر خوبی داره و خوب خنک میکنه.سواری جذابی داره و تعویض دنده اصلا حس نمیشه ولی فنربندی خشکی داره که باید از روی سرعت گیر با ملاحظه رد شد.عملکرد ترمزهاش هم عالیه. از معایب موتوریش اینکه که وقتی پا تا ته روی گاز میگزارید سریعا دنده معکوس میکنه و دور موتور تا 6 بالا میره و تا وقتی که پا از روی گاز برندارید پایین نمیاد. این حالت خصوصا در سبقت های جاده باعث اضطراب سرنشین ها میشه.شتاب اولیه خودروپایینه ولی شتاب ثانویه( سبقت گیری)بدلیل همین معکوس کردن ها خیلی خوبه. در جاده باید روی مد اسپرت گذاشت تا رضایتخش باشه. دور موتور در رانندگی کوهستان دایما بازی میکنه که علتش همین معکوس کردن های بیجا هست و من ترجیح میدم در جاده کوهستان از حالت دستی استفاده کنم البته این مسیله تا حدودی به خاطر رفتار گیربکس cvt هست و عیب محسوب نمیشه.حداکثر سرعتی که تونستم پر کنم 160 تا با دور موتور 5 بوده و بیشتر ازین نمیره و بخاطر ضعف پایداریش توصیه نمیشه.هرچند حجم موتور 2000 اعلام شده ولی کمتر ازین حس میشه.پایداری خودرو نسبتا ضعیفه خصوصا در جاده های کوهستان باید خیلی احتیاط کرد.محل قرارگیری گاز جوری هست که پس از مدتی رانندگی مچ پا خسته میشه. سیستم صوتیش فقط فلش میخوره و رم نمیخوره و قابلیت ارتقا نداره چون فابریکه به همین دلیل نمیتونید روش جی پی اس یا تلویزیون سوار کنید.همچنین تعداد بلندگوهاش چهارتاست که کمه. در طول روز روی مانیتور نور افتاب میفته هر چند من یک سایه بان کوچک بالای مانیتور درست کردم تا دید بهتری داشته باشه.کیفیت متریال داخل مناسبه و از لحاظ ظاهر و امکانات در سطح خیلی خوبی قرار داره.از لحاظ قطعات هم بین ماشین های چینی تقریبا در دسترس ترینه چون اولا چری خودروهای زیادی در بازار ایران داره و همچنین این خودرو چند سالی هست که تولید میشه و وفوره.

علی اصغر طائفی رنجبر

1396/5/5
باسلام دوستان ماشین چینی نخرید دروحله اول چون صفرکیلومترخرید کرده اید فکرمیکنید ماشین خوبی است با توجه به اینکه اکثرقطعات بکاررفته مصرفی است پس ازمدتی مجبوربه تعویض انها هستید که باید با قیمتهای گزاف انها راتهیه کنید اگرنمایندگی داشته باشد دوما افت قیمت فاحشی دارند وپس ازیک سال درحدود13 الی15 میلیون افت قیمت خواهد داشت چون تجربه این کارراداشته ام توصیه کردم والسلام
 • N

  1396/5/8
  سلام .دقیقا فرمایشتون درسته .من ۸ ماهه که این ماشین رو دارم و متاسفانه زیر ۲۰ هزار تا کارکرد ،ماشین وسط خیابون ودر حین حرکت خاموش شد و به نمایندگی که مراجعه کردم گفتن موتور باید باز بشه و تسمه تایم پاره کرده .موتور ماشین باز شد و از اون موقع هم دیگه پرای‌د و ۲۰۶ هم میتونن از ماشین من سبقت بگیرن .
  3+
 • امیر

  1396/5/11
  سلام من ایکس ۳۳ اسپورت خریدم واقعا آشغال است الان ۴۰ روز است در نمایندگی خوابیده بلد نیستند چه مشکلی داره قطعه اش هم پیدا نمی شه نمایندگی مرکزی تهران که هم پاسخگو نیست و واقعا از گلدکوئیست ها هم کلاهبردارترند خدا شاهد است من پولم را با دست خودم ریختم تو سطل آشغال برچ ۱ /۹۶ خریدم اینهایی که میگن خوبه ۵ میلیون زیر قیمت می فروشم خداوکیلی هر کی خواست بهش میدم
  3+

M.car

1396/6/12
سلام من یه x33sدارم خیلی ماشین بدیه موقع استارت زدن بسیار صدای بدی میده و در سرعت بالا 50بسیار داخل کابین صدا میاد من بهتون میگم اصلا سرا غ این ماشین نرید مانیتورش دیگه کار نمیکنه اصلا ماشین خوبی نیستش صندلیاش پلاستیکین اصلا برای سرنشینان عقب راحت نیس و صندوقش خیلی جاش کمه و در این ماشین اشغال فضا رو کشته اصلا سراغ این ماشین نرید
 • عالیه

  1396/6/30
  (مستر کار)از یه جا معلومه کاملا دروغ میگی!!صندوقش خیلی بزرگه.اغا ماشینو سوار نشدی اینجا نظر نده مجبور نیستس.چون هم وطنا میان اینجا نظرات واقعی رو نسبت به ماشین بدونن شما که اصلا از جلو ندیدیش چرا نظرمیدی اخه.نترس نمیگن بی سوادی
  13+

علی رضا نوروزی چگنی

1396/6/25
با سلام خدمت شما عزیزان در مدیران خودرو ، بعرض برسانم که خودروی بنده x33s میباشد و برایم سوال است که دکمه پاور اتوماتیک نداردو جی پی اس بر روی مونیتور نصب نگردیده، گرم کن صندلی ندارد؟ آیا با مراجعه به نمایندگی قابل نصب میباشد؟ یا اگر هست هزینه ای باید بپردازم و اگر هست هزینه اش چقدر میباشد.از محسنات که بگویم تغییر نور دهی چراغها عالی است و نیز تغییر در منی فول هوا برایم جالب بود. سپاس

علی

1396/7/26
من x33مدل 93دارم خیلی راضی هستم ولی اخیرا سرعت بالا خودرو تعادل نداره مثل توپ بالا وپایین میپره یکی میگه بلبرنگ چرخ عقبه و.... لطفا راهنمایی فرمایید

فرید

1396/8/2
سلام باتعریف های که کردین حسابی ازخریدنش پشیمان شدم.به نظرمن کسی که می خوادکارکرده این ماشینارو چهل .پنجاه تومن بخره یه ال۹۰ خشک بخره وباهزینه خودش چندتااپشن مثل دوربین عقب وم‌ولتی مدیااضافه کنه خیلی خیلی بهتره واصلن هم پشیمان نمیشه وضررم نمی کنه

محمود

1396/8/24
هزارتا کارکرد با ۱۰۰ سرعت شیشه سان روف جدا شد لاستیک دور شیشه جلو در آمده

علی حیدری

1396/8/25
سلام من 2 ماهه مدل اسپرتشو گرفتم ماشین خوبیه به نسبت قیمت وشرایط فروشش مشخصات موتورش دقیقا با تیگو 5 یکیه در کل آپشن های خوبی داره فقط از ماشین شاسی بلند اتومات نباید توقع شتاب داشت ولی کلا راضیم از برلیانس 330 که داشتم خیلی بهتره

پژمان

1396/11/5
سلام
من 5 سال x33 مدل 91 داشتم ازش خیلی راضی بودم تا اینکه یه تصادف با ها ش کردم ضربه محکمی هم از بغل و هم از جلو بهش وارد شد که خداروشکر سرنشینان هیچ آسیبی ندیدن که اگر شاسی کوتاه بود این شکلی کار تموم نمیشد قبلا هم ماشینهای زیادی داشتم ولی این ماشین برام بجز بحث شتاب و قدرتش رضایت بخش بود
حالا یه چند ماهیست x33s خریدم به 82 میلیون از اون خیلی نرمتر و بی سرو صدا تره شتابش هم کمتره که مجبور میشی دستی دنده عوض کنی سوختش از اون کمی بیشتره که علتش سبک سنگین کردن اتوماتیک دندس که دور موتور رو بالا می بره
ایراد زیادی تو این ماشین ندیدم و بنظرم با آپشن های مناسبی که داره مثل کروز وطراحی صفحه کیلومتر و طراحی داخلی این خوردو رو به پیشرفته و در نسلهای بعدی مشه از شتاب و سرعت این خودرو هم رضایت کافی رو بدست آورد

سعید

1396/11/19
با سلام من میخواستم این ماشین رو بگیرم هی تحقیق کردم داخل سایت های مختلف یه سری افراد که اصلا داخل این ماشین ننشستن انقد بد وبیراه گفته بودن که پشیمون شدم بعدش خلاصه دل و به دریا زدیم و خریدیم بخدا قسم لذت میبری از رانندگی باهاش خیلی از ماشینای ایرانی بهتره ضمنا یه سورن دارم اونم نفروختم الان میفهمم چقدر بدبخت بودم من فقط یه کمی شتاب اولیه ش ضعیفه رو حالت eco
Top