موضوعات داغ

ماشین رنو داستر اتوماتیک

(3.8/5) 482,047 رای

ممکن است رنو داستر در نگاه اول برای دنیای مدگرای امروزی انتخاب چندان جذابی به نظر نرسد، چراکه نه ظاهر زیبایی دارد و نه آپشن‌های دهان‌پرکن؛ اما با این حال موفق شده در ایران و حتی بازارهای جهانی به موفقیت‌ چشم‌گیری دست یابد. اولین علت موفقیت داستر قیمت مناسب به نسبت توانایی‌هایش است. مثلاً در کشورمان نماینده رنو حتی در نسخه فول آپشن دو دیفرانسیل هم تقریبا نصف قیمت هیوندای توسان ارزش‌گذاری می‌شود که اختلاف معناداری است. در واقع برای افرادی که قصد خرید یک کراس‌اوور چند منظوره با سیستم چهارچرخ متحرک و فضای کافی را داشته باشند انتخاب چندانی در این رده قیمتی وجود ندارد و نماینده داچیا می‌تواند با ارائه حداقل‌ها کارتان را به نوعی راه بیندازد. البته اگر هدف شما خرید یک کراس‌اوور تک دیفرانسیل باشد گزینه‌های جذاب پرشمار چینی با قیمت مشابه وجود دارند که قادرند جذابیت ظاهری را با انبوهی از آپشن‌های جانبی به شما پیش کش نمایند، هرچند از نظر جان‌سخت بودن و ماندگاری به پای داستر نخواهند رسید.

170 km/h
حداکثر سرعت
7.5 liter/100km
مصرف سوخت
1988 cc
حجم موتور

مشخصات رنو داستر اتوماتیک

کلاس بدنه
کراس اوور
انتقال نیرو
دو دیفرانسیل
نوع جعبه دنده
حداکثر توان
135 اسب بخار
تنفس موتور
تنفس طبیعی
تعداد سیلندر
4 سیلندر

فیلم بررسی رنو داستر اتوماتیک

مزایا و معایب رنو داستر اتوماتیک

مزایا

دوام بالا، گشتاور کافی، کیفیت سواری قابل قبول (به نسبت کلاس بدنه)، توانایی آفرود (در نسخه دو دیفرانسیل)، فضای جادار کابین

معایب

طراحی زمخت و اقتصادی، کمبود امکانات رفاهی، ایمنی متوسط (به نسبت رقبای قیمتی)، ارگونومی ضعیف صندلی‌ها

بررسی رنو داستر اتوماتیک

درست است که رنو (یا به عبارتی داچیا) داستر از نظر پلتفرم در رده کراس‌اوورها طبقه بندی میشود و با توجه به شاسی یکپارچه‌اش نمیشود از آن توقعی در سطح شاسی‌بلندهای واقعی داشت اما با این حال توانایی‌های خارج جاده‌ای این محصول از کراس‌اوورهای تک دیفرانسیل فانتزی بازار بسیار بهتر است؛ در واقع رنو داستر با توجه به دوام فنی بالا، استحکام زیربندی، ارتفاع مناسب شاسی و زاویه سپرها نیم نگاهی هم به مسیرهای خارج جاده‌ای دارد و قادر است به عنوان یک خودرو چندمنظوره به ایفای نقش بپردازد. بخصوص که در مدل دو دیفرانسیل قابلیت انتخاب حالت‌های مختلف انتقال قدرت گنجانده شده است. داستر از نظر کیفیت سواری هم رفتار منطقی از خود نشان میدهد و با در نظر گرفتن سگمنت و انتظاراتی که از خودرویی در این سطح می‌رود شما را راضی نگاه خواهد داشت.
البته در این بین مشکلاتی نظیر طراحی بسیار ساده و اقتصادی (بخصوص در داخل کابین)، کیفیت پایین متریال داخل اتاق، ارگونومی ضعیف صندلی‌ها، آپشن‌های حداقلی در مقایسه با رقبای قیمتی، هندلینگ نه چندان مناسب (در نسخه تک دیفرانسیل)، خنک‌کنندگی متوسط کولر و کسب تنها 3 ستاره ایمنی از Euro-NCAP از جمله نقاط ضعفی هستند که در صورت خرید داستر باید با آنها کنار بیائید.
راستی اگر میان خرید نسخه تک دیفرانسیل و دو دیفرانسیل تردید دارید باید به شما بگوئیم که مدل دو دف بدلیل بهره‌مندی از ساختار چهارچرخ متحرک و تعلیق عقب مولتی لینک از توانایی آفرود و همچنین هندلینگ بالاتری در پیچ‌ها برخوردار است اما در عوض بدلیل وزن سنگین‌تر، شتاب ضعیف‌تر و مصرف سوخت بالاتری به شما تحمیل خواهد نمود. پس اگر اهل طبیعت‌گردی نیستید، به صرفه‌تر آن است که به سراغ نسخه تک‌دیفرانسیل بروید.

داخل رنو داستر اتوماتیک

با ورود به داخل کابین با فضایی ساده و بی‌روح روبرو می‌شویم که از نظر بصری و حتی کیفی برتری خاصی نسبت به محصولات ارزان‌‌قیمت (نظیر تندر 90) ندارد. البته این قطعات ساده و زمخت از ماندگاری مناسبی برخوردارند و از این رو ساختار کلی کابین و ادوات داخلی برای سالهای طولانی بدون افت محسوس به انجام وظایف خود ادامه خواهند داد، اما با این حال وجود غربیلک فرمان بینهایت ساده و سردنده زشت و کمبود خلاقیت در جای‌جای کابین، جای دفاع چندانی برای داستر باقی نگذاشته‌اند.

داخل رنو داستر

رنو داستر فضای داخلی جادار و مناسبی دارد اما از نظر ارگونومی صندلی‌ها، اوضاعش چندان جالب نیست و حالت نیمکت‌مانند آنها بدن انسان را در سفرهای طولانی خسته خواهد کرد. به غیر از این موارد مشکل دیگری در کابین روئیت نمی‌شود و میتوانیم از ارگونومی مطلوب سایر ادوات و دید به اطراف نسبتاً خوب اتومبیل ابراز رضایت کنیم.

طراحی رنو داستر اتوماتیک

شاید اصلی‌ترین دلیلی که بسیاری افراد را از خرید داستر منصرف می‌کند همین طراحی ساده و بی‌آلایش ظاهری ماشین باشد. البته نسخه‌های بعد از سال 2016 دست‌خوش یک فیس‌لیفت جزئی شده‌اند و ظاهر بهتری نسبت به اسلاف خود یافته‌اند اما با این حال هنوز هم نمیشود داستر را در قیاس با رقبای فانتزی چینی و کره‌ای این رده قیمتی زیبا و شیک توصیف نمود. ولی بد نیست بدانید که داستر بخش اعظمی از مزیت‌هایش را مدیون همین طراحی ساده است. در واقع نماینده داچیا در جهت پایین آمدن هزینه تولید به این شکل جعبه‌ای و ساده درآمده تا قیمت نهایی کاهش یابد و پول شما بجای ظاهر، خرج قسمت‌های فنی و دوام اتومبیل گردد.

رنو داستر

به نوعی می‌توان داستر را مشابه یک خودر کار (یا حتی لباس کار) توصیف نمود که اولویت‌هایش در کارآیی و ماندگاری و پایین نگاه داشتن هزینه‌ها خلاصه شده‌اند و در نتیجه از نظر ظاهری هیچ بویی از ظرافت و زیبایی نبرده است. البته با وجود تمامی این صحبت‌ها باز هم نمیتوان منکر بی‌سلیقگی طراحان در برخی قسمت‌ها شد چراکه خود رنو هم در نسخه‌های جدید (که متاسفانه فعلاً به کشورمان راه نیافته‌اند) برخی از نقاط ضعف ظاهری را برطرف ساخته و به محصولی هماهنگ‌تر و زیباتر رسیده است.

مشخصات رنو داستر اتوماتیک

با عبور از نقطه ضعف‌های اصلی (یعنی طراحی داخلی و بیرونی) به یکی از کارت‌های برنده رنو داستر می‌رسیم. البته ممکن است در نگاه اول با دیدن پیشرانه 2 لیتری تنفس طبیعی که فقط 135 اسب بخار قدرت تولید می‌کند اندکی نا امید شده باشید و مشخصات فنی داستر را در قیاس با رقبایی نظیر ویتارا یا چینی‌های توربو بازار ضعیف بدانید اما داستر در بخش فنی نکات مثبت زیادی دارد که در ادامه بصورت خلاصه به آنها اشاره خواهیم نمود. اولین مورد اشتراکات فنی با رنو مگان و هزینه‌های نگهداری قابل قبول خودرو است که داستر را در برابر رقبای توربو موجود در بازار به عنوان یک محصول قابل اعتماد مطرح نموده. بخصوص که نماینده داچیا از نظر استهلاک هم شرایط مناسبی دارد و به این زودی‌ها دچار خرابی نمی‌شود. مورد بعدی گشتاور 195 نیوتن‌متری است که در اختیارمان قرار دارد. در واقع برای خودرویی با کاربری مشابه داستر، گشتاور مهم‌تر از قدرت است و به همین دلیل میتوان گفت تعداد کم اسب‌های زیر کاپوت، با ارائه گشتاور کافی جبران شده‌ است.

موتور رنو داستر

سیستم تعلیق نسبتاً نرم اتومبیل هم با اینکه نتوانسته طراحی ضعیف صندلی‌‎ها را به کل جبران نماید اما سواری راحتی (به نسبت سگمنت) برای داستر مهیا نموده که برای خودرویی در این سطح راضی کننده است. ضمناً داستر در دو نسخه تک و دو دیفرانسیل به بازار عرضه شده که مدل دو دیفرانسیل با توجه به امکان انتخاب حالت‌های مختلف انتقال قدرت (نظیر توزیع یکسان نیرو میان چهارچرخ)، میتواند نیم نگاهی هم به مسیرهای خارج‌جاده‌ای داشته باشد و این در شرایطی است که بسیاری از رقبای تک دیفرانسیل این رده قیمتی چنین امکانی ندارند. با این حال نکات منفی نظیر تعداد کم دنده‌های گیربکس 4 سرعته، ورود صدای موتور در دورهای بالا به داخل کابین، کولر نه چندان عالی و فرمان پذیری متوسط (بخصوص در نسخه تک دیفرانسیل) از جمله ضعف‌های فنی داستر محسوب می‌شوند.

مشخصات فنی رنو داستر اتوماتیک

نام خودرو
رنو داستر اتوماتیک
کشور سازنده
پرچم کشورفرانسه
سال (طراحی)
2011
موتور
4 سیلندر 16 سوپاپه
حجم موتور
1988 سی سی
تنفس موتور
تنفس طبیعی
انتقال نیرو
دو دیفرانسیل
حداکثر قدرت
135 اسب بخار در 5500 دور در دقیقه
حداکثر گشتاور
195 نیوتن متر در 3750 دور در دقیقه
جعبه دنده
شتاب 0 تا 100
10.7 ثانیه
حداکثر سرعت
170 کیلومتر در ساعت
وزن
1205 کیلوگرم
اندازه (میلیمتر)
4315 طول - 2000 عرض - 1634 ارتفاع
فاصله بین دو محور
2672 میلیمتر

مصرف سوخت ماشین رنو داستر اتوماتیک

 • داخل شهر
 • خارج از شهر
 • ترکیبی
 • حجم باک
 • استاندارد آلایندگی
 • میزان تولید CO2
 • استاندارد امنیت
 • 9.7 لیتر در هر صد کیلومتر
 • 6.4 لیتر در هر صد کیلومتر
 • 7.5 لیتر در هر صد کیلومتر
 • 50 لیتر
 • یورو 5
 • 177 گرم در هر کیلومتر

امکانات و تجهیزات رنو داستر اتوماتیک

رنو داستر یکی از کم‌آپشن‌ترین گزینه‌ها در میان رقبای قیمتی خود به حساب می‌آید و حتی در تیپ فول یا همان SE امکانات محدودی نظیر: دو ایربگ برای سرنشینان جلو، کنترل کشش و پایداری الکترونیکی، سیستم کنترل فشار باد تایرها، نمایشگر لمسی مرکزی بهمراه دوربین دنده عقب و کروز کنترل را در اختیار قرار می‌دهد. وضعیت مدل‌های لوآپشن یا PE حتی از این هم بدتر می‌شود چراکه آنها حتی از کروزکنترل و کنترل پایداری الکترونیکی نیز بهره‌ای نبرده‌اند و سپرهایشان فاقد رنگ‌آمیزی می‌باشد.
در خصوص ایمنی هم باید گفت که داستر تنها 3 ستاره از 5 ستاره ممکن موسسه تست تصادف اروپا را بدست آورده و این در شرایطی است که بسیاری از خودروهای این رده قیمتی نظیر پژو 2008 (با 5 ستاره)، سانگ یانگ تیوولی (با 4 ستاره)، سوزوکی ویتارا (با 4 ستاره)، عملکرد بهتری داشته‌اند.

امکانات رنو داستر اتوماتیک

کیسه هوا
کیسه هوای سرنشینان جلو
سیستم صوتی
سیستم صوتی مجهز به USB، بلوتوث و قابلیت پخش MP3
ترمز و پایداری
ترمز جلو دیسکی پره‌ای خنک شوند و ترمز عقب کاسه‌ای - ABS
دیگر امکانات
گیربکس 4 سرعته خودکار - رینگ 16 اینچی آلومینیومی - چراغ مه‌شکن - شیشه عقب مجهز به گرمکن - آینه‌های جانبی برقی - کنترل سیستم صوتی بر روی فرمان - شیشه‌های بالابر برقی - کنترل سیستم صوتی بر روی فرمان - تنظیم ارتفاع غربالک فرمان - روکش پارچه‌ای صندلی‌ها - باربند - تک دیفرانسیل تجهزات قابل سفارش: کیسه هوای جانبی سرنشینان جلو - کمربند ایمنی جلو مجهز به Pretensioners - روکش چرمی صندلی‌ها و غربالک فرمان - رنگ متالیک - باربند طرح کروم

رقبای رنو داستر اتوماتیک در بازار

اکثر رقبای قیمتی رنو داستر از نظر کاربری شرایط متفاوتی با نماینده داچیا دارند اما بدلیل قیمت مشابه بالاجبار با آن مقایسه می‌شوند. یکی از آنها سانگ‌یانگ تیوولی است؛ خودرویی با طراحی زیباتر و مدرن‌تر، آپشن‌های رفاهی و امنیتی به مراتب بیشتر، گیربکس 6 سرعته جدیدتر، مصرف سوخت کمتر و کیفیت متریال کابین برتر که میتواند حس بهتری از مواجهه با یک خودرو لوکس و امروزی را در ذهن ایجاد کند. اما داستر هم به لطف ابعاد بزرگ‎‌تر کابین و صندوق، پیشرانه قویتر 2 لیتری (در مقابل 1.6 سانگ یانگ)، و استهلاک فنی پایین‌تر قادر است به عنوان گزینه کم دردسرتر و کارآمدتر مطرح شود. بخصوص اگر قصد سفرهای خارج جاده‌ای داشته باشید نسخه دو دیفرانسل داستر بر خلاف مدل دو دیفرانسیل تیوولی قابلیت‌های بسیار خوبی برای آفرود از خود نشان میدهد.
دیگر رقیب قیمتی داستر، پژو 2008 است که از نظر شتاب و قابلیت‌های دینامیکی برتری شدیدی بر نماینده داچیا دارد و با ایمنی بالاتر و طراحی مدرن‌تر ظاهری و داخلی حرف‌های بسیاری برای گفتن خواهد داشت. با این حال پیشرانه‌های توربو دردسرهای خاص خود را دارند و داستر با کمک دوام بالاتر و استهلاک و هزینه‌های نگهداری پایین‌تر و فضای کابین جادار و خصلت‌های بیرون جاده‌ای (بخصوص در نسخه دو دف) نظر طرفداران متفاوتی را به خود جلب خواهد نمود.

پژو 2008 یا رنو داستر

سوزوکی ویتارا هم به لطف اعتبار برند و پیشرانه 2.4 لیتری و یک ستاره ایمنی بیشتر و چند آپشن اضافه، همه جوره دست داستر را از پشت بسته اما با این حال قیمت گران‌تر این محصول به داستر کمک خواهد کرد تا رقابت را مقداری عادلانه‌تر کند چراکه محصول رنو اختلاف قیمت زیادی با SUV سامورایی‌ها دارد.
اما جدیدا یک رقیب قدر روسی با نام یوآز پاتریوت هم به بازارمان معرفی شده که در خصوص زمختی و سادگی حتی از داستر هم پیشی گرفته اما به لطف موتور قدرتمند و شاسی مستقل و زیربندی قرص و محکم آفرودی قابلیت‌های بیرون جاده‌ای بسیار برتری از خود نشان میدهد. هرچند مشکلاتی مثل دنده‎‎‌ای بودن گیربکس، گمنام بودن برند و شرایط نامشخص خدماتی باعث شده که داستر همچنان طرفدار بیشتری در بازار داشته باشد.
البته اگر جان‌سخت بودن و خصلت‌های آفرودی برایتان اولویت نداشته باشد میتوانید با بودجه کم و بیش مشابه به سراغ انواع و اقسام کراس‌اوورهای تک دیفرانسیل چینی نظیر چری تیگو 7، دیگنیتی، فیدلیتی، هایما S7 توربو پلاس و... بروید تا از ظاهر و کابین زیباتر و امکانات بیشتر بهره‌مند گردید.

قیمت و نمایندگی

 • قیمت
 • نمایندگی

سوالات متداول

موتور رنو داستر چیست؟

زیر کاپوت رنو داستر یک پیشرانه 4 سیلند 2 لیتری تنفس طبیعی 16 سوپاپ قرار گرفته که قادر است در بهترین حالت 135 اسب بخار قدرت و 195 نیوتن‌متر گشتاور تولید نماید. این مشخصات در ترکیب با یک جعبه‌دنده 4 سرعته اتوماتیک به شتاب رسمی 11.4 ثانیه (10.4 ثانیه برای مدل تک دیفرانسیل) منتهی شده است.

سیستم انتقال قدرت رنو داستر از چه نوعی است؟

رنو داستر برای انتقال قدرت از یک جعبه دنده 4 سرعته اتوماتیک استفاده نموده که در نسخه‌های ساده نیرو را به چرخ‌های جلو و در مدل‌های دو دیفرانسیل به هر چهار چرخ منتقل می‌نماید.

آیا رنو داستر قابلیت آفرود دارد؟

درست است که رنو (یا به عبارتی داچیا) داستر از نظر پلتفرم در رده کراس‌اوورها طبقه بندی میشود و با توجه به شاسی یکپارچه‌اش نمیشود از آن توقعی در سطح شاسی‌بلندهای واقعی داشت اما با این حال توانایی‌های خارج جاده‌ای این محصول از کراس‌اوورهای تک دیفرانسیل فانتزی بازار بسیار بهتر است؛ در واقع رنو داستر با توجه به دوام فنی بالا، استحکام زیربندی، ارتفاع مناسب شاسی و زاویه سپرها نیم نگاهی هم به مسیرهای خارج جاده‌ای دارد و قادر است به عنوان یک خودرو چندمنظوره به ایفای نقش بپردازد. بخصوص که در مدل دودیفرانسیل قابلیت انتخاب حالت‌های مختلف انتقال قدرت (از جمله توزیع یکسان نیرو میان تمامی چرخ‌ها) گنجانده شده است.

رنو داستر از نظر ایمنی در چه سطحی قرار دارد؟

رنو داستر تنها 3 ستاره از 5 ستاره ممکن موسسه تست تصادف اروپا را بدست آورده و این در شرایطی است که سایر خودروهای این رده قیمتی نظیر پژو 2008 (با 5 ستاره)، سانگ یانگ تیوولی (با 4 ستاره)، سوزوکی ویتارا (با 4 ستاره)، عملکرد بهتری از نماینده رنو داشته‌اند. پس میتوان امنیت داستر را متوسط ارزیابی نمود.

نظرات کاربران

332 نظر

دیدگاه های شما پس از تایید توسط خودروبانک نمایش داده خواهند شد

1393/1/16
این خودرو ارزون قیمت ترین شاسی بلند ساخت اروپاست و خیلی طرفدار داره.
اما توی ایران با قیمت خیلی بالا داره به فروش میرسه.
امیدوارم قیمتش واقعی بشه.
1399/9/3
سه ساله داستر دو دف اتومات ۲۰۱۷ دارم ،واقعا ماشین خوب ،متین و نرم راحت و کم خرج و مقاومی هست بزرگترین امتیازش اینه که خیلی لوکس نیست به همین دلیل قیمتش هم خوبه ولی هر چیزی که یک ماشین خوب باید داشته باشه داره ،من که ازش راضیم، هنر سازنده این بوده که این ماشین را کامل ولی ارزان در آورده ،صرفا با حذف آیتم های ظاهری و لاکچری تونسته یک ماشین بی نقص مردونه ارزون بسازه و بازار را بگیره. اساسا در کشور ما نگهداری ماشین های بسیار لوکس و پیشرفته مشکل هست چون متاسفانه متخصص با سواد و با انصاف کم داریم..میدونی دوست من ماشین برای اینه که لذت داشتن و سواریش را ببری نه اینکه همیشه دست و دلت براش بلرزه. بازم با خودته اگه دوست داری و پای مشکلاتش هستید پورشه ،ولوو، یا بی ام دبلیو یا آوودی بخر ،مبارکتون باشه
1393/1/16
من تازه تحویل گرفتم خیلی نرم و کم مصرف شتابشم خوبه سر و صدا شم نسبتا کمه.
جای سر نشین عقب یه کم کمه

ولی با توجه به قیمت حداقل اپشنه 90 میلیون پول بدی ترمز کاسه ای باشه 2 تا ایربگ داشته باشه بایه پرشیا سال اپشن برابره (سویج هم مثل تندره)
ولی کیفیت خوبه

با این رنج قیمت جیلی شاسی بلند می شه بخری خیلی اپشن داره موتورشم قوی تره

من چون مگان داشتم از کیفیتی ک داشت راضی بودم داستر خریم امید وارم اینم ماشین خوبی باشه
ممنون از توجه شما مواردی ک عرض کردم تجربه شخصی هست
1397/11/1
کجایی که ببینی صفرش شده ۲۲۵ میلیون
1398/2/1
کجایی که ببینی داستر ارزان قیمت اروپا رو دارند 360میلیون میدند.
1398/5/3
كجايي ببيني كه داستر از 400 ميليون هم زده بالاتر
1398/8/2
کجایی صفرش 500 میلیونه 😓
1398/9/7
اصلاح میکنم ، کارکرده ش شده ۶۰۰ میلیون
1399/1/26
سلام وقت بخیر برادر گرامی کجای که مدل 95 رو خریدیم 320 ملیون
1399/8/17
کجایی که ببینی شده 1میلیارد؟
1399/9/18
گجایی که ببینی شده دو میلیارد 😃😃😃
1400/6/12
دقیقا کجایی؟؟؟
1401/8/15
کجایی که ببینی کجاییم
1393/1/17
رنو داستر ، خودرویی که در چندین سال متوالی در مسابقات بسیار سنگین رالی پاریس-داکار در بیابون های آمریکای جنوبی شرکت کرده و سربلند و پیروز بیرون آمده است
1393/1/17
جالبه تو خود آلمان رنو داستر در این چند ماه 2014 چهل و سومین ماشین پرفروش بوده در مکانی بالاتر از بنز کلاس GLK ، نیسان قشقایی ، BMW X3 و کیا اسپورتیج قرار داشته است.
43 - داستر
49- مرسدس جی ال کا
50- قشقایی
53- BMW X3
61- کیا اسپورتیج
1393/1/17
100 میلیون پول بدی گیربکس 4 دنده ترمز عقب کاسه ای.
این دیگه چه وضعیتیه.یادمه 3 سال پیش با 100 میلیون land cruser v8 میدادن
1397/11/17
کاش سه سال پیش خریده بودی .... سه سال بعد فکر کنم 600میلیون بشه با این وضع تورم
1398/10/24
حاجی چی داری میگی کجا زندگی میکنی که لندکروز ۱۰۰ میلیمونه لند پایین ۱میلیارد یعنی رنگ داره
1400/5/1
الان لندکروز دسته دوم 2013 شده 5میلیارد یادش بخیر زمانی لند کروز بود 100میلیون
1401/5/1
لند الان زیر 5 میل ینی تصادفی.
1393/1/18
موتور2000با 135اسب؟
خوب نيس
1393/1/19
منظور از یه خودروی خوب چیه؟
بنظر من به خودرویی میشه صفت خوب داد که نسبت به امکانات و کیفیتش قیمت کمتری داشته باشه مثلا پراید زمانی خودروی خوبیه که اگر قیمتش 5 میلیون تومن باشه والاه واسه 18 میلیون خودروی خیلی بدیه
همینطور داچیا داستر ، یه خودروی خوبه تو اروپا چون نسبت به داشته هاش از همه ارزونتره ولی تو ایران من شک دارم بهش لفظ خوب حالا حالاها اضافه بشه...
1400/11/24
پراید شده 190 میلیون و به زودی 200 میلیون رو هم رد میکنه(بهمن 1400).
1393/1/20
چ ماشینی به قیمت واقعی عرضه می شه
ک مالفظ خوب بدیم
این سایت تخصصی خودروه ک قیمت خودرو یه ایتم خیلی گزینه ها دیگه هست ک باید برسی بشه هم علمی هم تجربی این کاری ب کاربر اطلاعات میده (درضمن رنج قیمت پراید ام وی ام 110هست ک پراید از هر نظر مورد قبول تره ) تعیین ارزش کار ما نیست
1393/1/21
از اين كه ماشين خيلى خوب و نرم و كم مصرفى هست شكى درش نيست ولى انصافا منم با دوستانى كه ميگن قيمتش بالاست موافقم قبلا كه داستر راجز خودروهاى اينده بازار قرار گرفته بود قيمت رو بين ٨٥ ميليون تا ٩٠ ذكر كرده بوديد ولى ناگهان چى شد قيمتش اومد بين ١٠٠تا ١٠٥ خدا ميداند
1393/1/21
درسته قیمت این ماشین 85 میلیون هست ک هزینه پلاک و مالیات ارزش افزوده حدود 93 میلیون میشه تفاوت باراز با شرکت ک همیشه هست
1393/1/21
توش عین ال 90
از بیرونم تقریبا همون رو ارتفاع دادن ، به پنجره هاش که نگاه کنین متوجه میشین
به نظرم اصلا چیز جالبی نیست
1393/1/22
هر ماشینی برای کارکرد خاصی طراحی میشه اگر اون کارکرد رو داشت میشه ماشین خوب.رنو داستر یه ماشین شاسی بلنده تمامی عکسهائی هم که از این ماشین گذاشته شده دقیقا اثبات ویژگیهای آفرودی این ماشینه.این ماشین ضمن داشتن ویژگیهای یک شاسی بلند خوب در روی آسفالت هم ماشین نرم ,چالاک, و با هندلینگ بسیار مناسب است.پس نسبت به ماشینهای شبه شاسی بلند چینی یک سرو گردن که کمه 10سرو گردن سرتره.قیمتشم باز متناسب با توانائیش مناسبه.این ماشین مناسب افراد چینی زده که از ماشین فقط چند تا آپشن بدردنخور بیکیفیت براشون مهمه بدرد نمیخوره.
1393/1/26
ی چی تو مایه رونیزه . باحاله ...
البته باکیفیت
1393/1/26
توی یکی از سایت های انگلیسی یه عکس گذاشته است از تولید 1000،000 مین ماشین داچیا داستر در سایت برزیل و زیرش یه عکس جالبه واقعی دیگه ای از بکسل کردن یه دونه پورشه ماکان توسط یه دونه داستر تو یه بیابون برهوت گذاشته بود و زیرش نوشته:

"نجات یک پورشه ماکان توسط یک داچیا داستر"
و ادامه داده بود...

... قابلیت های آفرود داستر 15,000 یورویی از پورشه 60,000 یورویی بالاتر است.
1393/1/28
طراحيه اين خودرو در ابتدا مال سال 1997هست دقيقابا تندر 90 به بازار معرفي كردن. اين ماشينو به ايراني ها انداختن.همانند سري اوليه تويتاكمري
1398/5/21
آقا اگه منظورت کمری گرند هست که ماشین فوق العاده ای یه
داستر هم من دارم ازش راضی ام
در کل ماشینی هست که دلم میاد سوارش شم
نه اینکه از ترس بندازم گوشه پارکینگ
1393/1/31
آقا داچيا چيه رنو چيه؟ كسي فرق اينارو ميدونه لطفا كسي كه اطلاع دقيق و كامل داره جواب بده ممنون.
1399/2/8
داچیا یه شرکت خودرو سازی در کشور رومانی است و رنو کل سهام اونو خرید و ماشینایی مثل ال نود داستر و ساندرو
در اصل مال داچیا هست ولی آرم رنو داره
1393/1/31
من راجع به موتور و قدرت حرفی نمیزنم چون اطلاعات کافی درباره این موارد ندارم .

ولی از لحاظ طراحی داخلی ، به نظرم خیلی ضعیف عمل کردن
طراحی داخلیش دقیقا شبیه به L90 ، در صورتی که مگان که تقریبا 10 تا 15 میلیون ارزون تره ، طراحی داخلی خیلی زیباتری داره

به نظرم اگه کسی مگان بخره ، خیلی بیشتر میرزه تا این ماشین
البته اینم نظر شخصیه
1393/2/6
گروووووووووونه آقااااااااا گرووووووون....
1393/2/6
مرد خودشه سالار
1393/2/10
خیلی مسخرست
1399/9/1
مسخره تویی
1393/2/12
در جواب علی 21 باید بگم داچیا یک شرکت در رومانی هست که رنو اونجا رو خرید و به دلیل کم بودن هزینه ی کار در اونجا اون شرکت قطعه می سازه و بعضی از ماشین ها را مونتاژ می کنه
1393/2/16
در جواب آقای پیمان - میتونی بگی کدوم ماشین غیر مسخرست - لطفا وقتی چیزی از ماشن حالیتون نیست راجبش نظر ندید - ممنون میشم
1393/2/22
ای ول حسین جون خوب اومدی
1393/2/31
به نظر بنده گيربكس دستي دو ديفرانسيل واتومات تك ديفرانسيل يه جور تحميله
1393/2/31
۱۳۵ اسبب؟!
1393/3/3
حالا همه مهندس شدن!
1393/3/6
فقط اینو بگم ک در برنامه تخته گاز بریتانیا<تاپ گیر> تستش کردن و فکر میکنم جرمی کلارسون بود ک گفت:شما هیچ وقت با چنین پولی صاحب چنین ماشینی نمیشین مگر داستر"
یکی از دوستان با مگان مقایسه کرده بود!!تعجب کردم ک آیا ماشینهای شاسی بلند و آفرود رو با ماشینهای سدان و شهری مقایسه میکنن؟؟!!
نسبت ب قیمتش قدرت،موتوؤ و طراحیش خوبه
1393/3/8
می خاستم بدونم نیو فیسش همان مدل 2015هست که الان پیش فروش داره
1393/3/12
امدن بدنه ی رونیز رو برداشتن داخل ال 90 چسبوندن داخل اتاقش و متورش رو از روی مگان کش رفتن اروردن گذاشتن روی لگنی مثل این
1393/3/17
واقعا افتضاحه
چرا آدم باید واسه این ماشین انقد پول بده در حالی که رقیبای بسیار قدرتمندی تو همین رنج قیمت براش هست ؟
1393/3/17
بعضیا میگن این ماشین رو اگه آفرود استفاده کنی خیلی خوبه و فلان
واقعا چند نفر در کل کشور از ماشینشون استفاده آفرود میکنن که به نداشتن آبشن بیارزه
ضبط این ماشین در حد پرایدم نیست
1393/3/17
ما ایرانی ها از کشورهای ثروتمند دنیا هستیم ،این ماشینو ما باید در روستاهامون وفقط برای حمل گوسفند ویونجه استفاده کنیم
1400/2/3
حیف که سال 93 این افاضات رو کرده بودی وگرنه میگفتم بت....
1393/3/29
سلام یکی از دوستانم داسترتک دیفرانسیل2015 داره میگه ماشین خوبیه وماشین مثل تندر90 فقط شاسی بلند شده وبه قیمت 110ملیون نمی ارزه واین ماشین در منطقه ازاد ارس 50ملیون است
1393/3/30
داستر با توجه به قیمتش ماشین عالییه
اما متاسفانه این قیمتی که تو ایران براش متصور شدن عین بی انصافیه
1393/4/4
سلام 1- راجع به قیمت که همه ماشینای وارداتی بدلیل تعرفه وعوارض گمرکی، قیمت مصرف کننده ایرانی بیشتر از دوبرابر قیمت واقعی است 2- توی این رنج قیمت SUV بجز چینی نداریم که کیفیت خودرو اروپایی اونم رنو اصلا" قابل قیاس با چینی وحتی کره ای نیست 3- من سرچی کردم این خودرو جزو پرفروشترین در نوع خودشه ودر برخی کشورها بالاترین فروش را داشته. بیشترین امتیاز را بخاطر کیفیت و رضایت مشتری و ارزش در مقابل پول پرداختی داره 4- بزرگترین مشکلی که داره اینه که توسط نگین خودرو عرضه میشه که شهرت خوبی در قول وقرار و مشتری مداری نداره
1393/4/6
با سلام واحترام0درخواست راهنمایی:
شرکت نگین خودرو دارای تعهد لازم در تحویل به موقه خودروهای پیش فروشی داستر مدل 2015می باشد؟
تصاویر داخلی خودرو وگارانتی آن چگونه است؟09155061486
1393/4/7
دوست عزیز نگین خودرو هیچ تعهد وپاسخگویی مناسبی به مشتری نداره. 5 سال یا 150 هزار کیلومتر گارانتی داره. تصاویرش توی اینترنت سرچ کنید هست.
اما.... داستر 2015 من آذرماه سال گذشته با شرایط 90 روزه ثبت نام شده حدود یکماه پیش تکمیل وجه وتسویه حساب کامل با نگین خودرو انجام شده و آماده تحویله. یکماه پیش مجبور شدم L90 را فروختم وتکمیل وجه کردم والان از بی وسیلگی دیوونه شدم. حالا مشکل چیه؟ کلا" خودروهای وارداتی 2015 تا پایان مرداد پلاک نمیشن!
حالا ترجیح میدم داستر را حتی زیر قیمت بازار بفروشم.....
1393/4/19
سلام به همه دوستان.یه توصیه داشتم.این شرکت نگین خودرو نمونه حقه بازیه.قیمت ماشین هارو در تبلیغات و بیلبوردهای بزرگ راه و خیابون ها کم اعلام میکنه وبدون احتساب مالیات و هزینه جانبی .اگه برید برای خرید 10 تا 15 میلیون باید بیشتر بدید .میگن در تحویل هم خیلی بد قول هستن .باید بهشون گفت چرا عوام فریبی میکنید و قیمت ماشین هارو در تبلیغات کامل نمیگید ؟
1393/4/21
این خودرو جز 5 شاسی بلند تاپ دنیاس به علت قیمت پایین و کیفیت بالا.جالب اینه که نگین خودرو دو دیفرانسیلشم داره و قیمتش با تک دیفراسیل یکیه.البته دو دیفرانسیل دستیه و تک دیفر دنده اتوماته.من بشخصه بخوام 110 تومن هزینه کنم یه asx 2012 میخرم.هم زیباتره و هم cvt.
1393/4/29
داخلش شبیه ال 90 خودمونه یا همون ال 90 که شاسی بلند شده
1393/4/31
nesbat be gheymatesh mashine khubie
1393/5/8
با سلام خدمت دوستان
این خودرو محصول رنو نیست ، بلکه محصول داچیا در کشور رومانی و زیر مجموعه ای از رنو به حساب میاد ... منظورم خودروی چندان اصیلی محسوب نمیشه ولی قیمت پایه این خودرو واقعا ارزان هست تقریبا 15000 دلار هست و در ترکیه هم مونتاژ میشه و حدود 47000 لیره یعنی تقریبا 50 میلیون تومان بفروش میرسد...
1393/5/9
متاسفم که کشور ما با گران کردن بی رویه و بیشرمانه این خودروهای خیلی عادی و معمولی خارجی، راه پیشرفت و ترقی و تمدن رو به خودش می بنده. این ندید بدید بازی ها باعث میشه احساس کنیم 500 سال از دنیا عقب تریم !!!
1393/5/16
متاسفانه رنو توجه چندانی به زیبایی خوردو چه از لحاظ خارج اتاق و چه از لحاظ داخل اتاق نمی کنه.این از رو تندرش که ظاهر و داشبوردش افتضاحه و چه رنو مگان که از لحاظ داخل خودرو به نسبت هم رده هاش یعنی مزدا و سراتو افتضاحه و چه همین رنو داستر که داشبوردش منو یاد پراید 114 می اندازه!
1393/5/21
من موندم چرا بعضیا درباره ماشین اطلاعاتی ندارن میان نظر تخصصی میدن در کل شرکت رنو و چند شرکت دیگه خودروهای عالی و با کیفیتی میسازه در حالی که آپشن های های کمی داره این ماشین های کره ایی هستن که با آپشن های فریبنده دل مشتری رو میبرن.خیلیا پراید هم ندارن و دم از مقایسه خودرو میزنن
1393/5/23
من این ماشین دارم خیلی راضی هستم چون هزینه نگهداری پایین داره مصرف کم. اپشن نداره ولی کیفیت
داره ما هیچ ماشین رو ب قیمت واقعی نداریم چرا فقط این ماشین نمی ارزه
1393/5/23
اره حسین جون 100 درصد
فقط بر اساس تخیلات ذهنی حرف میزنند.دیدن تنور نظر تخصصی گرمه گفتن نونمونو بچسبونیم.خواهش میکنم چیزی نمیدونید در موردش حرف نزنید
1393/5/24
به نظر من ماشین خیلی خوبی هستش ولی ظاهر داخلی مثل ال نود هست و تغییر چندان زیادی نکرده و به خاطر همین یکم تو ذهن میزنه ممنون میشه بپرسم تو رنج قیمت صد میلیون ماشین شاسی بلند خوب چیه مرسی
1393/6/3
قابل توجه حسین و احسان10 عزیز برای من ملاک اول، زیبایی ظاهری خودرو هست که در خودروهای اروپایی مخصوصا رنو و پژو چندان دیده نمی شود
1393/6/4
ma too keshvari hastim ke be nazare kheylia masalan pars az 405 behtare ya 207i ke 206 plus hast ro bartar az 206 midoonan 207 kolan yek shomare otaghesh avaz shode yani naslesh avaz shode ino nemitoonan ya nemikhan ke befahman hamina mian nazare karshenasiam midan
1393/6/4
ya hamin alanam benze barabas ke nist dar jahane dar iran mojoode!!!!! brabus yek tunere ke model haye mokhtalefe benzo tun mikone hala bya hali kon barabas nadarim...............
1393/6/5
البته هنوز هم پلاك نشده و گفتن 20روز ديگه پلاك ميكنن . مسوئلين نگين خودرو از اول موقع ثبت نام دروغ گفتن تا الان و به هيچ يك از حرفهاشون عمل نكردن . هر كي اين ماشين رو ميخواد بازار آزاد بخره هم زودتر ماشين رو تحويل ميگيره هم به صرفه تر در مياد براش.. الان فقط از زمان تكميل وجه 100ميلون من 2ماه دست نگين خودرو بوده 6ماه هم كه اون50ميليون اوليه دستشون بوده اگر سود بانكيش رو حساب كنيد ميفهميد خيلي بهتره از شركت خريد نكنيد و مثل من قرباني نگين خودرو نشيد ...به تبليغات و تاريخ تحويل موقع قرارداد اصلا توجه نكنيد كه همش دروغه.....
1393/6/8
دوستان به شرکت نگین خودرو اطمینان نکنید این شرکت فقط با پول مردم کاسبی می کنه 9 ماهه همه رو اسیر کرده من که رفتم تعزیرات شکایت کردم
1393/6/9
داشبوردش خیلی شبیه پرایده پراید جدیدا ها! خداوکیلی شبیه نیست؟؟
1393/6/12
اقا ماشینه خوبیه انگاری تو لوگانه اتومات نشستی خرجش کمه در کل اگهبا اپشنه واقعی بیارن که عااالیییه اما نمایندگیه رنو همون نگین خودرو منظورمه خیلی زبل ان در کل با این امکاناتی که اینا اوردن من ترجیح میدم ماشینه suv نخرم چون این ماشین دو دیفرانسیل نیست پس با این پول یه ماشینی که سواری باشه میخرم مگر مغزه خر خورده ام
1393/6/17
زمان میبره تا مردم به ارزش این ماشین پی ببرن...خیلی خیلی کم مصرف...کم استهلاک و نرم و بیصدا... بینظیر...اگه دستتون میرسه تو خریدش شک نکنین...
1393/6/26
3ماه هستکه ماشینو بعد از کلی دردسر تحویل گرفتم اما الان خوشحالم که براش صبر کردم بسیار ماشین نرم و ارومی هست قدرتش تو سربالایی کولاک میکنه...خداییش ماشین توپیه بهتون پیشنهاد میکنم تجربش کنید...از نظر نرمی و استحلاک هم هیچ شاسی بلندی بپاش نمیرسه....
1393/10/5
منم دارم خیلی راضیم تو اتوبان باهاش 195 تا پر کردم.
1393/7/1
شاید ماشین خوبی باشه با این قیمت، اما همین که نگین خودرو وارد کنندش هست بزرگترین عیبشه.
1393/7/4
ماشینه خوبیه مخصوصا دودیفرانسیلش من که ازش راضیم.حداقل از لیفانx60بهتره.
1393/8/9
داشبوردش ماله ال ۹۰!
1393/8/9
سلام,من میخوام صفرش رو از بازار ازاد بخرم.دو دیفرانسیلش تو ایران هست؟سه تا ٢٠١۵ پیدا کردم اما اصلا نمیدونم اینا اپشن ها شون با هم فرق میکنن یا نه؟اگه کسی اطلاعات داره راهنمایی کنه.ممنون.saeedkhani1989@gmail
1393/8/22
من اين ماشين رو گرفتم،اگه بخواهم راجع بهش توضيح بدم: ساده،كم مصرف،كم استهلاك،بدون آپشن هاي اضافه،بسيار نرم با سواري نزديك به سدان، كشش و شتاب متوسط رو به خوب،با اينكه داشبورد ساده اي داره ولي حس بي كيفيتي به آدم دست نميده، در مجموع فكر مي كنم به خاطر اينكه هنوز زياد نشده وقيافش ناماْنوسه هنوز خودش رو تو بازار پيدار نكرده ولي فكر ميكنم به مرور زمان محبوب بشه و تو بازار جا بيوفته.
1393/9/6
منم اراضیم مشگل کم اپشنیش هست
1394/1/14
دوست عزی یعنی چی بدون اپشن اضافه؟ داری حدود 100م پول میدی و مطممئن باش این نوع ماشینا همون راهه موسو و کراندو قدیم رو پیش میگیره و هیج وقت مشتری زیادی پیدا نمیکنه
1393/9/8
آقا این که فتوکپی داشبورد ال 90 هست خیلی ساده بی امکانات قیمت زیادی بالا اصلا به ماشین نمیاد این قیمت ها .الان که اکثر شاسی بلندای بازار از این خیلی سرترن
1393/9/9
قیمت صفر بازار حدود ۱۰۵ میلیون چ ماشینی این قیمت می دن
همه ماشین بازار قیمت ب قیمت واقعی نیست اینم یکیش
1393/9/20
آقا شما سوار آپشن میشید یا ماشین ؟ خدا وکیلی آپشن کره ای چند سال عمر میکنند اونم با تعمیر و نگهداری ایرانی ؟ هدف طراحی داستر یک شاسی بلند ساده با تعمیر ونگهداری ساده و هزینه ی کم
1393/9/21
سلام ی سوال این ماشین کروز کنترل داره ؟؟؟ هم تو تک دیف و هم تو دیفرانسیل و سیستم تهویه مطبوع اتوماتیک چطور؟؟؟
1393/11/3
با این امکانات کم
90میلیون بیشتر نمیارزه
1393/11/20
آقا واقعا ماشین خوبیه؟ واقعا تو فکرم که بگیرم .فکر کنم از چینی ها بهتر باشه .البته میگن لندمارک چین هم خوب از آب در اومده ولی خوب این اسم رنو ادمو وسوسه میکنه.
1394/5/14
احسان جان با حرف دیگران نگو فکر کنم از خودرو چینی بهتره یا...کسی میتونه راجع به هر خودرویی نظر بده که اون خودرو را داشته باشه والبته خودش راننده واقعی باشه وگرنه هر کس با توجه به علایق و نظرشخصی خودش حرف بزنه که حرفش قابل استناد نیست برادرمن
هر خودرویی میخوای بخری اول با توجه به توان مالیت و بعد تحقیق از کسانی که مدت چندماه از خودرو مورد نظرت داشتند واستفاده کردن تصمیم به خرید بگیر
تازه حتما از اون طرف هم بپرس انتظارش از اون خودرو که خریده بوده چی بوده چون ممکنه گاهی نارضایتی به دلیل انتخاب غلط ناشی از اطلاعات یا توقعات بیجا بوده
در صنعت خودرو هر شرکت اهداف و تعریفی مشخص از نوع تولیدش داره که دانستنش خالی از لطف نیست.
1393/12/5
چقد زشته مخصوصا داخلش
1393/12/26
خداییش اگه این ماشین ایرانی بود همه میگفتن این چه ماشینیه و این که همون ال نوده و ما چقدر بدبختیم ولی حالا که فرانسه زده یکی از بهترین ماشیناس
واقعا برا خودمون متاسفم
1394/4/1
سعید جان در مقاله اشتباه نوشته است. این ماشین تولید فرانسه نیست و در شرکت داچیای رومانی تولید و مونتاژ می شود. همون کارخانه ای که رنو لوگان( تندر90) رو طراحی و می فروشد. البته داچیا یکی از شرکت های تحت تمکل رنو است
1394/1/11
سلام بر دوستان عزیز. مدتی که می خوام ماشین شاسی بلند بگیرم بودجم در حد 100 تومان به پایینه چون حال و حوصله تعمیرگاه رفتن رو ندارم می خوام ماشین صفر بگیرم. موندم که ام وی ام x33 جدید اتوماتیک بگیرم یا رنو داستر اتومات. به نظر شما داستر کدومش بهتره دو دیفرانسیل یا تک دیفرانیسیل اتوماتیک از دوستانی که داستر دارم تقاضا دارم راهنماییم کنید . به عنوان سوال آخر آیا گیربکس 4 سرعته روی داستر مناسبه یعنی هنگام تعویض دنده حس تکان خوردن ماشین به سرنشینان دست میده یا نه و در کل شتابش چه کیفیتی داره؟ با تشکر
1394/1/14
سلام دوست عزیز
من هم مثل خودت همین قدر پول داشتم و دونبال یه کراس اور خوب بودم و با تحیقی زیاد و ریسک زیاد cs35 ثبت نام کردم و الان تحویل گرفتم اول بگم که واقعا راضییم هم از لحاظ اپشن و هم کیفیت و از همه مهمتر ظاهر اروپایی و اسپرت
داچیا داستر هم ماشین خوبیه ولی قیمتش با آپشن واقعا کم یعنی اصلا نداره و ظاهر قدیمی و طرح داخل ساده خریدش واقعا پشیمان کنندست چون روز به روز ماشینای جدید با اپشنهای متفاوت وارد میشن و مطمئن باش دلت و میزنه بنظرم نیسان رونیز از این خیلی سرتره ولی دیگه صفرش نیست و داستر توسط شرکت داچیا رومانی تولید و فقط ارم و نام رنو رو قرض گرفته
در مورد x33 هم اصلا نظری ندارم چون واقعا در حدی نیست که ادم بخواد بهش فکر کنه
موفق باشی
1394/1/27
ماشین چینی رو با رنو مقایسه می کنی برادر من .....چینی ها ظاهرشون خوبه و اپشن زیاد دارن اما 3/4 سال نشده به سر و صدا می افته و میره تو خرج ...داستر اما ماشین جون سختیه ...تعمیرات و قطعاتش هم راحت تر گیر میاد ...حتی شنیدم سایپا داره برای مونتاژ داخلش مذاکره می کنه ....به نظر من با 100 تومن اصلا نرو سراغ شاسی بلند برو یه لنسر 1600ژاپنی بگیر هم حال رانندگی رو ببر و هم تعمیرات و قطعاتش اذیتت نکنه ..لنسر های 20 سال پیش هنوز دارن تو این مملکت راه می رن ولی اگه حتما شاسی بلند می خوای در درجه اول یه 15/20 تومن بیشتر پس انداز کن برو نیو اکتیون کره ای بخر با موتور بنز و گیربکس امریکایی خوشگل و اپشن دار هم هست (البته به جز نمای عقبش) حجم موتورش هم بالاست ....ولی بین داستر و ایکس 33 فقط برو سراغ داستر که تو خیلی از کشورها ماشین جنگلبانی و اتیش نشانی و کلا خوراک افرود باز جماعته
1394/6/30
x33 بگير ماشين خيلي خوبيه
1394/1/19
سلام،خودروبانك چرا اطلاعات رو به روزرسانى نميكنى،مدل جديدش خيلى بهتر شده و كلى امكانات و چراغ هاى ال اى دى جديد و كلى چيز ديگه داره
1394/2/23
سلام لطفا بفرمایید آیا این خودرو از نوع دو دفرانسیل هم دارد و قیمت 2015آن چند است با تشکر.
1394/3/30
قیمتش به دلار چیزی حدود ۱۵تا۱۷هزار تاست قیمت خالص اون میشه ۵۰ تا ۶۰ میلیون .مگه چقدر هزینه اضافی داره که در می آد ۱۰۵ تا ؟!
1394/4/6
قیمت خالص تا گمرک ایران + 50 درصد گمرک و عوارض میشه 90 تومن
1394/4/29
بین رنو داستر با نیسان قشقایی یا نیسان جاک کدوم بهتره.....
1394/5/6
هرچند داستر ماشینه خوبیه اما چه ربطی داره به قشقایی،اصلا قابل مقایسه نیست،برای مقایسه با قشقایی باید رنو کاجار رو در نظر بگیری
1394/5/13
قيمت خوبه ولى ظاهرش چنگى به دل نمى زنه ...يعنى در مقايسه با خودروهاى موجود تو بازار جذابيت خاصى نداره... آپشن هاشم كمه.. خود من خاطرخواه رنو كپچر شدم ولى قيمت بالاست
1394/6/1
من خودم از این دسته دنده ی یوغورش متنفرم ولی در عوض فرانسوی هست و این خودش یعنی کیفیت . اگه پول بیاد دستم اینو میگیرم یا فلِوینس رو .
1394/8/6
بهترین ماشین جک اس 5
1395/2/9
ببین کارمون به کجا رسیده که یکی میاد میگه بهترین ماشین جک اس ۵!! یه عده هم لایک میکنن.. جالبه هیچ جای دنیا هم این ماشینا فروش نمیرن
1394/8/29
با سلام.میخواستم بدونم شتاب تک دیفرانسیل داستر چطوره و توی سربالایی کم نمیاره؟ با توجه به اتومات بودن گیربگس آیا مصرف سوختش توی ترافیک شهری بالا نیست؟ و یه سوال دیگه اینکه میشه بعضی از آپشن ها رو خودمون بعدا به ماشین اضافه کنیم؟ممنون
1394/9/2
سلام. بهنوش جان کسی که دنباله شاسی بلنده انقدر روی مصرف سوخت حساس نیست مثله شما و بعضی دوستان. خب اگر انقدر سوخت اولویت داره براتون دنیاله یه لنسر یا مزدا 3 برید. شاسی بلند سوار شدن اول دل داشتن میخواد ضمن اینکه مگه توی 100km چقدر متفاوت و صرفه جویی هست؟ نهایتا 5 لیتر بیشتر از یه سواری. اخه عزیزه من 5000 تومن بیشتر برای هر 100km در مجموع یک سال چقدر میشه؟ اول به این فکر کنید و اولویتاتونو تغییر بدید و بعد دنباله شاسی بلند باشید. داستر تک دف با توجه به حجم موتور و.. قطعا در شیب ماشینه ضعیفیه. آپشنه خاصی هم نمیشه اضافه کرد چون اساسا برای این ماشین تعریف نشده
1395/2/26
سلام داستر اتوماتيك و بقيه خودروهاي اتوماتيك شتاب دنده اي را ندارند وبه نوعي صداي لاستيك رو نميتوني دربياري سربالايي هم كم نمياره فقط كافيه يكبار گاز رو كم و زياد كني تا با معكوس كشيدن دنده و كشش مناسب رو بهت بده.
مصرف سوختش در جاده با سرعت صد تا صدو بيست بسته به شيب جاده بين 7و نيم تا نه ميباشد.و اين يعني يك شاسي كم مصرف.
در شهر بين ده تا دوازده بسته به ترافيك
اگر منظورتون از آپشن امكانات صوتي و تصويري است كه مشابه همه خودرو ها قابل نصب است.
در كل ماشين كم آپشني است مثلا صندلي ها برقي نيست
امكاناتي مثل كروز ديلايت سنسور باران صوتي و تصويري در اين ماشين نيست.
ولي اگر دنبال يك خودرو نرم و بي درد سر و مطمين هستيد ماشين خوبيه.
خدمات پس از فروشش خوبه و به راحتي انجام ميشه تمام قطعات موجود و سرويس در اسرع وقت انجام ميدن.
در كل من ازش راضي هستم.
1395/2/26
البته من حسين آقاي ارسال كننده پيام دوم آذر نود و چهار نيستم
با احترام به ايشون و بقيه دوستان
1394/9/3
به نظر شما یه پرادو 2005 GX با 85 تا 95 میلیون ولی کم کار سرتره یا داستر موندم
1394/9/6
با سلام داستر عبارتست از L90 شاسی بلند + موتور قویتر +ساخت رومانی+اتاق بزرگ تر+عوارض گمرکی و.... بقیمت ۹۵ تومان ! تندر۹۰ اتومات ۴۷ تومان! به نظر بنده به این قیمت نمی ارزه . دوستانی که می خواهند بخرند به بازار دست دوم وافت قیمت شدید اون هم توجه کنن !
1394/9/14
جک اس 5 خیلی سرتر از اینه بابا الکی شلوغ میکنن هیچ چیزی هم نمیدونن از ماشین
1394/10/12
با سلام بین همه نظرات اگر یک سانتافه مدل پایین با موتور 2700بگیری 80یا90ملیون بهتره از اس 5وداستر رنو برو بیرون چینی هم نخر در ایران هرچه میخری اول فکر فروشش باش سانتافه چک مسافری هست غیر از کیفیت در ضمن لنسر هم عالیه ضمن احترام به همه نظرات البته اس5وداستر هم خوبه و خاطر خواه زیاد داره من قصد هم فکری با شما داشتم
1394/12/12
باسلام خدمت عزیزان.داستر محشره!یادتان باشد که رنو است و کیفیتش عالیه!به هیچ عنوان با ماشین چینی مقایسه نکنید!چینی نخرید من چندبار تجربه کردم!نه دوام دارد و نه اصالت!تشکر
1395/2/26
البته داستر تحت ليسانس رنو فرانسه و در حقيقت داچيا ساخت روماني ميباشد.
و بهمراه ال نودو سيمبل و ساندرو همگي ساخت روماني هستند.
ولي در كل قطعات با كيفيتي دارند.
1394/10/29
سلام - من از نوع اتوماتیکش مدل 2015 دارم و واقعا راضیم
ماشین دلنشینی هست
1394/11/11
قصد خرید اسکالا یاداستر رو دارم لطفا راهنمایی کنید چه اپشن هایی داره....
1394/11/19
اقا این نگین خودرو خدماتش چطوره؟؟
1394/12/5
امیدوارم عالی باشد.
1394/12/10
دیروز رفتم نمایندگی فروش داستر دنده اتومات مدا۲۰۱۶ حدود۱۱۴۰۰۰۰۰۰داشبورتش شبیه ال۹۰بود ولی در مجموع ماشین محکمی دیده میشد
1395/1/5
میخام یدونه داستر بخرم سوختش چنداست و ارزش خرید داره
1395/1/12
عااااااااشقشم
1395/1/25
سلام دوستان من یک ماه پیش داستر دو دیفرانسیل اتوماتیک خریدم و خدا میدونه که چه کارهایی باهاش نکردم و چه جاهایی باهاش نرفتم حتی با سانتافه 2015 کورس آفرود گزاشتم و مجبور شدم چند جا سانتافه رو بکسل کنم خدایش کاری به آپشن کم و ظاهرش ندارم که چنگی به دل نمی زنه بهترین کراس اوریه که تاحالا سوار شدم و کاملاً ازش راضیم
1395/2/4
سلام بنده هم داستر دو دیف اتومات ثبت نام کردم نود روز کاری میخواستم ببینم زمان تحویلش تاخیر داره؟کسی خبر داره؟ماشین خوبیه و قابل مقایسه با چینی نیست میشه روش حساب کرد
1395/2/17
سلام هیوا. منم داستر 4wd اتومات ثبت نام کردم ولی فعلا خوردم به تاخیر در تحویل. شما کی ثبت نام کردی و کی تحویل گرفتی؟ اصلا ثبت نامی گرفتی یا آزاد؟
1395/2/24
سلام ..داستر 2 دیفراسیل(4wd) از کجا خریدی؟مگه وارد شده؟
1395/3/4
دوست عزيز
امروز كه چهارم خرداد ماه ٩٥ است با نگين خودرو تماس گرفتم هنوز داستر هاي دو ديفرانسيل إز بندرعباس ترخيص نشده شما دقيقا چي سوار شديد
1395/3/7
داستر دو دیفرانسیل جدیدا واردنشده .واین تبلیغات پرسنل موضف نگین خودرو در سایتهاست .امکان دسترس به گوینده خبر را پیدا نخواهید کرد!
1395/2/18
سلام
قصد ندارم در مورد کیفیت داستر یا مقایسه آن با دیگر خودرو ها بحث کنم. مشکل بر سر نگین خودرو است. این شرکت جدا هنرمندانه نام خود و نام رنو را زیر سوال برده است. شهریورماه سال گذشته ثبت نام 120 روزه داشتم ولی الان در اردبهشت 95 هنوز وعده اواخر خرداد را میدهند. داستر در ترکیه کنار گوش ما به قیمت 62 میلیون به فروش میرسد و اینجا باید 116 میلیون بپردازیم. از همه جالب تر منتی است که سالها بر سر مصرف کننده ایرانی است و آن هم بنزین ارزان است غافل از اینکه حتی اگر قیمت بنزین 3000 تومان باشد با این اختلاف قیمت خودرو (54 میلیون) شما بهای 18000لیتر بنزین را قبل از مصرف پرداخت کرده اید.
1395/2/21
سلام دوستان بنده دی ماه نودو چهار داستر اتومات دو دیف ثبت نام کردم و باید آخرای اردیبهشت تحویل بود ولی الان میگن آخر خرداد میدیم اونم چشمم آب نمیخوره بدن اصلا کسی هست که ماشین دو دیف اتوماتشو گرفته باشه؟؟؟تو تلگرام کانال بسازید که باهم در ارتباط باشیم و عکساشو ببینیم
1395/2/22
سلام حامد. منم دودیف اتومات ثبت نام کردم. شهریور 94. خوردم به تاخیر.گفتن تا اخر خرداد میدن.دیگه حوصلم سررفته.بعید میدونم اخر خرداد هم بدن.نمیدونم چیکار کنم.فکر نمیکنم تا الان دو دیف اتومات به کسی داده باشن.هنوز وارد ایران نکردن.