(3.1/5) 145 رای

ماشین KMC T8 (جک T8)

قیمت: 700,000,000 تومان
KMC T8 (جک T8)

مزایا و معایب KMC T8 (جک T8)

مزایا
 • گشتاور مناسب، فضای جادار کابین، آپشن‌های قابل‌قبول، امکان انتخاب حالت‌های مختلف انتقال قدرت (2H, 4H, 4L)، قفل دیفرانسیل الکترونیکی عقب، قابلیت آفرود در سطح متوسط
معایب
 • عدم عرضه نسخه اتوماتیک، کمبود برخی آپشن‌ها نظیر تهویه اتوماتیک و دوربین 360 درجه، حساسیت نسبی پیشرانه به کیفیت سوخت (در قیاس با رقبای اتمسفریک)، عرض کم صندلی‌ها و خشکی نشیمنگاه آنها

بررسی اجمالی

کشور ما از پتانسیل بالایی برای حضور فعال پیکاپ‌های دودیفرانسیل برخوردار است و از این رو در سال‌های اخیر نگاه ویژه‌ای به این کلاس خودرویی شده است. از فوتون تونلند ایران‌خودرو گرفته تا آمیکو آسنا، کلوت مکث موتور و یوآز پیکاپ، همگی قادرند در استفاده‌های کاری-تجاری و همچنین شخصی و آفرودی مورد استفاده قرار گیرند و تا حد قابل‌قبولی رضایت مالکان را جلب نمایند. در این بین کرمان‌موتور هم بیکار ننشسته و با معرفی KMC T8 (یا به عبارتی JAC T8)، یکی از جذاب‌ترین پیکاپ‌های این رنج قیمتی را به بازار معرفی نموده است. خودرویی با ظاهر پر ابهت و شیک، کابین جادار و قابلیت‌های آفرودی (البته در سطح متوسط) که از شبکه خدماتی نسبتاً قدرتمند گروه خودروسازی کرمان نیز بهره‌مند است و از این رو می‌تواند ریسک خرید کمتری (در قیاس با پیکاپ‌های کم‌تیراژ و یا خودروهای قدیمی‌تر) داشته باشد.

بررسی KMC T8 (جک T8)

جک T8 که در کشور ما با نام اختصاصی کرمان‌موتور یعنی KMC T8 شناخته می‌شود یک پیکاپ دودیفرانسیل نسبتاً بزرگ است که هر چند از نظر ابعاد به پای تراک‌های غول‌پیکر امریکایی نمی‌رسد و از لحاظ دوام و کارآیی هم یارای رقابت با حریفان خوش‌نام ژاپنی را ندارد، اما قادر است در سطح قیمتی و حد و اندازه‌های خودش کارآمد ظاهر شود و به عنوان جایگزینی نسبتاً مناسب برای پیکاپ‌های پا به سن گذاشته موجود در کشور مطرح گردد. در واقع شما با هزینه خرید یک هایلوکس 12، 13 ساله با کارکرد بیش از 200 هزار کیلومتر می‌توانید T8 صفرکیلومتر با خدمات پس از فروش را خریداری نمائید که هرچند وجهه عمومی، کیفیت ساخت و استحکام نماینده تویوتا را ندارد اما حداقل برای چند سال بواسطه نو بودن و گارانتی فعال، هزینه هنگفتی روی دوشتان نخواهد گذاشت.

پیکاپ KMC T8

از جمله نکات مثبت پیکاپ کرمان‌موتور میتوان به مواردی نظیر: گشتاور مناسب موتور توربوشارژر، فضای جادار کابین، قابلیت حمل بار قابل‌قبول، آپشن‌های کافی، ساختار دو دیفرانسیل و توانایی آفرود متوسط اشاره نمود. البته در این بین مشکلاتی از قبیل: حساسیت بالاتر پیشرانه توربو به کیفیت سوخت (در قیاس با انواع اتمسفریک)، عدم عرضه نسخه اتوماتیک، نبود برخی امکانات رفاهی (به نسبت قیمت)، عرض کم صندلی‌ها و خشکی نشیمنگاه آنها و کوبش تعلیق عقب در هنگام سبک بودن قسمت بار (که البته برای این کلاس تقریباً عادی است) اشاره نمود. در خصوص کیفیت سواری باید تاکید کرد که T8 به نسبت انتظاری که از یک خودرو پیکاپ با شاسی مستقل و فنرهای شمش می‌رود شرایط قابل‌قبولی دارد و به عنوان مثال از نیسان پیکاپ به مراتب نرم‌تر است؛ اما نباید با تصور سواری مشابه کراس‌اوورها به سراغ این محصول بروید که در این صورت از تکان‌های قسمت عقب کلافه خواهید شد. ترمزهای ماشین هم با اینکه از نوع چهارچرخ دیسک و مجهز به انواع سیستم‌های کمکی هستند اما از نظر قدرت وضعیت متوسطی دارند و به هنگام سنگینی بار و شیب‌های تند، اندکی حس سنگینی را به انسان منتقل می‌کنند. هندلینگ خودرو نیز به نسبت ابعاد و ارتفاع و خصلت‌های آفرودی قابل‌قبول می‌باشد؛ بخصوص که سیستم‌ کمکی پایداری الکترونیکی برای این محصول در نظر گرفته شده که در بسیاری مواقع کمک بزرگی به حساب می‌آید. با این حال باید در نظر داشته باشید که چنین خودروهایی برای تحمل فشار جی در سرعت‌های بالا ساخته نشده‌اند و بواسطه مرکز ثقل بالا و سیستم تعلیق خاص‌شان نباید از آنها انتظار چندان زیادی داشت.

داخل KMC T8 (جک T8)

کابین KMC T8 از طرحی ساده و شکیل بهره می‌برد. البته با توجه به ذات خشن و آفرودی ماشین سعی شده بیشتر روی ارگونومی و کارآیی اتاق کار شود اما با این حال از عنصر زیبایی هم عافل نبوده‌اند و خطوط شیک داخلی در ترکیب با فرمان خوش‌دست و نمایشگر لمسی مرکزی حالتی نسبتاً مدرن به فضا بخشیده‌اند. نشانگرهای پشت‌آمپر هم فرم اسپرتی دارند و کامپیوتر سفری میان دو عقربه اصلی، اطلاعات مورد نیاز راننده را در اختیار قرار می‌دهد. از لحاظ دید پیرامونی هم اوضاع به نسبت ابعاد بدنه و سگمنت اتومبیل مناسب به نظر می‌رسد، هرچند ارتفاع زیاد خودرو نقاط کوری را پدید آورده که جای خالی سنسورهای پارک جلو و دوربین 360 درجه را به یاد می‌آورد. صندلی‌های ماشین عرض کمی دارند و در نتیجه افراد درشت‌جثه روی آنها خیلی راحت نخواهند بود اما در عوض جای پا و سر مناسبی برای 5 نفر در نظر گرفته شده و دربرگیرندگی کناره صندلی‌ها برای عبور ساده‌تر از پیچ‌ها کارآمد است. فقط ای کاش جنس صندلی‌ها مقداری نرم‌تر بود تا خشکی ذاتی یک پیکاپ آفرودر در داخل کابین کمتر احساس شود. زیر نشیمنگاه عقب نیز محفظه‌ای برای جعبه ابزار و کپسول آتش‌نشانی قرار دارد که در نوع خود جالب توجه است.

پیکاپ KMC T8

بخش بار خودرو داری طول و عرض 152 سانتی‌متر و عمق 47 سانت می‌باشد که قابلیت حمل بار استاندار به وزن 840 کیلوگرم را در اختیار قرار میدهد. در هنگام بارگیری و سنگین شدن این قسمت، سواری ماشین هم مقداری نرم‌تر و به کراس‌اوورهای این رده نزدیک می‌شود. راستی دو ایراد عجیب هم داخل کابین وجود دارد. یکی نبود کلید خاموش برای چراغ‌های اتوماتیک است و دیگری بازتاب نور محیط روی نمایشگر مرکزی که شاید به نوعی نشان از کم‌تجربگی طراحان JAC داشته باشد. کیفیت متریال مورد استفاده هم به نسبت قیمت خودرو متوسط به نظر می‌رسد و باید دید T8 در طول زمان تا چه اندازه سلامت قطعات داخلی را حفظ خواهد نمود.

طراحی KMC T8 (جک T8)

طراحی بیرونی KMC T8 با الهام‌گیری از تویوتا هایلوکس و پیکاپ‌های امریکایی صورت پذیرفته که حاصل آن انصافاً جذاب از کار درآمده است. دماغه پخ و بسیار بلند ماشین با این جلوپنجره بزرگ و نشان تجاری درشت، حس قدرت و جنگندگی را به مخاطب القاء می‌کنند و دقت به ریزه‌کاری‌ها در طراحی چراغ‌ها و استفاده از کروم در فریم جلوپنجره به خصلت‌های لوکس ماشین افزوده‌اند. در قسمت کناری هم شاهد خطوطی منطقی هستیم که به کمک رینگ‌های 18 اینچی، رکاب‌های اسپرت، آینه‌های بزرگ و گلگیرهای برجسته از سادگی مطلق فاصله گرفته و جلوه‌ای نسبتاً جذاب را به نمایش گذاشته است.

پیکاپ KMC T8

در بخش انتهایی خودرو حرف خاصی برای گفتن وجود ندارد چراکه اینجا قابلیت‌های بارگیری خودرو در اولویت قرار گرفته و به غیر از سپرهای رنگ‌آمیزی شده و گرافیک جذاب چراغ‌های عقب، نکته دیگری روئیت نمی‌شود. ضمناً T8 از تناسب اندام بسیار خوبی بهره می‌برد و در هنگام ساخت آن به زوایای حمله، فرار و شکست توجه شده تا ماشین به این راحتی‌ها در بیراهه‌نوردی زمین‌گیر نشود.

عکس KMC T8 (جک T8)

مشخصات KMC T8 (جک T8)

با گشودن درب موتور KMC T8 با یک پیشرانه 4 سیلندر 16 سوپاپ 2 لیتری مواجه میشویم که به کمک پرخوران توربو قادر است 174 اسب‌بخار قدرت (دور موتور 5000) و 290 نیوتن‌متر گشتاور (از دور موتور 1800 الی 4000) تولید نماید. از جمله نکات مثبت این انجین میتوان به گشتاور بالا در دور موتور پایین، استاندارد آلایندگی یورو 5 و مصرف سوخت مقداری کمتر از رقبای تنفس‌طبیعی اشاره نمود؛ با این حال حساسیت یک موتور توربوشارژر به کیفیت سوخت و شرایط نگهدرای مقداری بالاتر از انواع اتمسفریک خواهد بود. وظیفه انتقال قدرت هم بر عهده یک جعبه‌دنده 6 سرعته دستی قرار گرفته که میتواند نیرو را به چرخ‌های عقب و یا هر چهارچرخ منتقل نماید.

پیکاپ KMC T8

در واقع سه حالت رانندگی: دیفرانسیل عقب، دو دیفرانسیل سبک و دو دیفرانسیل سنگین برای این ماشین قابل انتخاب هستند تا بتوان در مسیرهای مختلف به چسبندگی لازم و انتقال گشتاور بهینه دست یافت. دیفرانسیل عقب هم به قفل الکترونیکی اتوماتیک تجهیز شده تا احتمال گیر افتادن ماشین در مسیرهای ناهموار کاهش یابد؛ ترمزهای ماشین هم در هر چهارچرخ از نوع دیسکی هستند و انواع سیستم‌های کمکی (که در بخش آپشن به آنها اشاره خواهیم نمود) از آنها پشتیبانی می‌کنند. ضمناً سیستم تعلیق جلو از نوع جناغی دوبل مستقل و عقب غیرمستقل فنرتخت می‌باشد و زاویه حمله 30.9 و فرار 23.3 درجه برای خودرو در نظر گرفته شده است.

مشخصات فنی KMC T8 (جک T8)

نام خودرو KMC T8 (جک T8)
کشور سازنده
پرچم کشور
چین
سال (طراحی) 2019

مشخصات فنی

موتور 4 سیلندر 16 سوپاپه
حجم موتور 1997 سی سی
تنفس موتور توربوشارژ
انتقال نیرو دو دیفرانسیل
حداکثر قدرت 174 اسب بخار در 5000 دور در دقیقه
حداکثر گشتاور 290 نیوتن متر در 1800 دور در دقیقه
جعبه دنده شش سرعته دستی
شتاب 0 تا 100 -
حداکثر سرعت 150 کیلومتر در ساعت
وزن 1965 کیلوگرم
اندازه (میلیمتر) 5325 طول - 1880 عرض - 1830 ارتفاع
فاصله بین دو محور 3090 میلیمتر

مصرف سوخت و استانداردها

مصرف سوخت داخل شهر - لیتر در هر صد کیلومتر
مصرف سوخت خارج از شهر - لیتر در هر صد کیلومتر
مصرف سوخت ترکیبی - لیتر در هر صد کیلومتر
حجم باک 76 لیتر
استاندارد آلایندگی یورو 5
میزان تولید CO2 - گرم در هر کیلومتر
استاندارد امنیت

امکانات و تجهیزات KMC T8 (جک T8)

خودروهای کاری معمولاً به آپشن‌های رفاهی اهمیت چندانی نمی‌دهند و از این رو جای تعجب ندارد که روی KMC T8 نیز گزینه‌هایی نظیر: "صندلی‌های برقی، تهویه مطبوع اتوماتیک دوکاناله و مواردی از این دست روئیت نمی‌شوند. با این حال کرمان‌موتور در بحث آپشن خیلی هم خساست به خرج نداده و با ارائه گزینه‌هایی از قبیل: سیستم ورود و استارت بدون کلید، چراغ‌های جلو زنون با سنسور نور و قابلیت تنظیم ارتفاع از داخل، چراغ‌های روشنایی در روز، چراغ‌های مه‌شکن جلو و عقب، آینه‌ها و شیشه‌های برقی (با Power Window و سیستم تک‌لمسی)، فرمان مجهز به کلیدهای کنترل سیستم صوتی، کامپیوتر سفری، سیستم پایش فشار باد تایرها، صندلی‌های چرمی، تهویه مطبوع الکتریکی (با تنظیمات دستی)، کروزکنترل، نمایشگر لمسی مرکزی با قابلیت Mirror-Link، بلوتوث و سنسور و دوربین دنده عقب" اجازه نمیدهند که مثل برخی از پیکاپ‌های این رده با کمبود شدیدی مواجه شوید. با این حال شایسته بود که سنسورهای پارک جلو و دوربین 360 درجه نیز روی ماشین قرار میگرفتند.

پیکاپ KMC T8

در بخش فنی هم گزینه‌های مناسبی از جمله: ترمزهای چهار چرخ دیسکی مجهز به ABS, EBD, BOS، سیستم کنترل ایستایی در سربالایی HAC، سیستم ترمز کمکی هیدرولیکی HBA، کنترل کشش TCS و پایداری الکترونیکی ESC، سیستم کنترل دینامیکی خودرو VDC، قفل دیفرانسیل برقی عقب و امکان انتخاب حالت‌های مختلف انتقال قدرت (شامل دیفرانسیل عقب 2H، دو دیفرانسیل سبک 4H و دو دیفرانسیل سنگین 4L) موجود هستند تا T8 هم روی جاده و هم بیرون از آن حرف‌هایی برای گفتن داشته باشد.

امکانات KMC T8 (جک T8)

ترمز و پایداری چهار چرخ دیسکی مجهز به ABS - EBD - BOS - HBA - HAC - TCS - ESC
کیسه هوا کیسه هوای راننده و سرنشین جلو
سیستم صوتی سیستم چندرسانه‌ای به همراه نمایشگر و شش بلندگو
دیگر تجهیزات سیستم ورود و استارت بدون کلید - اتولایت و دی لایت - آینه‌های جانبی برقی با گرمکن - فرمان هیدرولیکی به همراه کلیدهای کنترلی - سیستم صوتی به همراه شش بلندگو - گرمکن شیشه عقب - سیستم تهویه مطبوع دستی - رکاب جانبی - تریم چرمی کابین

رقبای KMC T8 (جک T8) در بازار

از جمله رقبای KMC T8 می‌توان به خودروهایی نظیر کلوت مکث موتور، آمیکو آسنا و فوتون تونلند اشاره نمود. کلوت با توجه به موتور حجیم‌تر و قدرت بالاتر و قابلیت حمل بار بیشتر، از نظر قابلیت‌های کاری و آفرودی اندکی برتر از نماینده کرمان‌موتور نشان میدهد اما در عوض T8 از چند آپشن اضافه و شبکه خدماتی برتر گروه کرمان برخوردار می‌باشد. آمیکو آسنا هم با توجه به پیشرانه تنفس‌طبیعی دوگانه‌سوز هزینه بنزین و نگهداری کمتری از T8 خواهد داشت و با توجه به طول بیشتر بدنه، محفظه بار جادارتر و کابین به نسبت راحت‌تری ارائه می‌کند؛

پیکاپ KMC T8 یا پیکاپ آمیکو آسنا

اما در طرف مقابل نماینده KMC با قدرت و گشتاور برتر، رفتاری به مراتب چالاک‌تر از آسنا دارد و با آپشن‌های بیشتر و طراحی تاحدودی به روزتر می‌تواند برای استفاده‌های روزمره کارآمدتر باشد و در مجموع لذت رانندگی بالاتری به شما هدیه دهد. ضمن اینکه گستردگی مراکز خدماتی T8 هم بهتر است. در خصوص فتون تونلند نیز باید گفت که نسخه نیوفیس محصول ایران‌خودرو با توجه به اصلاح طراحی داخلی و بیرونی و همچنین تکمیل آپشن‌ها، حریف قابل احترامی محسوب می‌شود. بخصوص که قیمت رقابتی هم روی این محصول گذاشته شده است.

قیمت و نمایندگی

قیمت 700,000,000 تومان - بروز رسانی در چهارشنبه 13 مهر
نمایندگی فروش کرمان موتور

سوالات متداول

پیکاپ KMC T8 کرمان موتور به یک پیشرانه 2 لیتری توربوشارژ مجهز شده که می تواند حداکثر 174 اسب بخار در 5000 دور و 290 نیوتن متر در 1800 دور را تولید کند. این قدرت از طریق یک گیربکس 6 سرعته دستی به چهارچرخ منتقل می شود
این پیکاپ جدید بازار خودرو به تجهیزاتی مثل سیستم ورود بدون کلید، چراغ مخصوص روز، آینه های جانبی برقی، فرمان هیدرولیک، و روکش چرمی صندلی ها مجهز است
با وجود اینکه پیکاپ KMC T8 کمی کوچک تر از آمیکو آسنا است، اما وزن آن بیشتر است. پیکاپ KMC T8 دقیقاً 5325 میلیمتر طول دارد و 1830 میلیمتر ارتفاع دارد و وزن آن 1965 کیلوگرم است. اما آمیکو آسنا 5560 میلیمتر طول، 1840 میلیمتر ارتفاع دارد اما 1880 کیلوگرم وزن دارد
نظرات
 
 
 
ارسلان 1399/7/21
آ مسکو آسنا در آفرود از این بهتره اما آپشن هاش از آسنا بیشتره
 • رهگذر 1400/8/26
  باید کمپین بازگشایی مدارس رو تشکیل بدیم این کامنت های سمی همه جارو گرفتن
سپهر 1399/7/26
نمایندگی میگه برای اردیبهشت قیمت750
اما ثبت نام میگه اعلام نشده

یعنی چی؟!!!
علی اکبر 1399/10/24
ماشین مسخره ای هست دونکته خیلی مهم اول عرض ماشین تنها 1880 میلیمتر هست که برای یه همچین ماشینی خیلی کمه که باعث ناپایداری ماشین میشه دومی که خیلی مهمه 174 اسب برای 2تن ماشین حالا دونفر سرنشین و200کیلو بار روحساب کنیم نزدیک 2.5 تن وزن ماشین درحالت عادی میشه که قدرت این ماشین بسیار ضعیف هست برای این وزن وواقعا مسخره هست
 • بلال 1400/7/20
  علی اکبر عزیز اکثر پیکاپهای کامپکت عرضی حدودا" ۷۳ اینچی دارن که حدودا" برابر ۱۸۵۰میلی متر میشه.
  Honda Ridgeline و nissan frontier رو میتونید ببینید. این خودرو دست کم از منظر ابعاد استاندارد هست. در عجبم ۲۲ نفر صحبتت رو تایید کردن. به کجا میرویم؟؟؟
 • رهگذر 1400/8/26
  علی اکبر جان بیا پایین سرمون درد گرفت
 • حجت 1400/9/6
  اقای محترم شما که از ماشین هیچ سر در نمیاری لطفا چرتو چرت هم ننویس اگر بخای به کل حساب کنی تویوتا هایلوکس با اون عظمت که یکی از بهترین ماشین های افرود جهان هست تنها با قدرت 164 اسب بخار و قدرت موتور 2700cc تنفس موتور طبیعی اما این خودرو با حجم موتور کم 2000cc باعث کم مصرف شدن و بخاطر داشتن تنفس موتور توربو شارژ تا 174 اسب بخار قدرت داره.
  لطفا اگر چیزی نمیدونی برو بپرس تا اینکه بقیه رو گمراه کنی
 • محمد 1401/2/31
  اینطوری که میگی نیست سوار نشودی لطفا حرف نزن مشکلی داری پراید وانتی سوارشو
السا 1400/7/1
قیمت نمایندگی آخرش چند شد الان زدن 700 پنج شنبه 1مهر لطفا پاسخ دهید
آرمان 1400/7/29
وانت خوبیه نسبت به وانتهای در خط تولید موجود در ایران بروزتر هست ولی به این قیمت نمی ارزه 870میلیون شده هرکی هم بخره موقع فروش اذیت میشه و مجبور میشه با ضرر بفروشه
Soheil 1400/8/11
عالی به نظر میرسه هم خیلی جذاب هست هم توانایی های خارج جاده های بالایی داره من که خیلی لذت بردم آپشن های خوب و کاملی داره شتابش تست شده ۱۲ ثانیه هست و ۱۷۰ کیلومتر را هم رد میکنه ولی سرعت روی ۱۵۰ محدود شده و جالبش این هست که اسب بخارش از تویوتا هایلوکس بیشتره
 • علی 1401/2/5
  اون شاه رو با این اصلا مقایسه نکن
شهرام 1400/10/11
سلام.درمقایسه با آمیکو کدوم رو پیشنهاد می دید؟ البته برای آفرود نمی خوام.
 • بی اس 1400/11/11
  سلام
  این بهتره چون قیافه خیلی قشنگ تری داره و اینکه ایرانی نیست کلا از ماشین های ایرانی دوری کن
بی اس 1400/11/11
جون هر کیرو دوست دارید تست و بررسی این خودرو رو بزارید
 • ممیش 1400/11/17
  داداش یه یوتوب به انگلیسی بنویسی jak t8 offroad test میاره واقعا میبرنش افرود و من ازش لذت بردم هنو یه برادر اذری هستش تستش کرده کلا نسخه استوک یا همون فابریکش واقعا محشره حالا تو فک کن موتورشو دست کاری کنی ببری قدرشو بالا لاستیک هارو عوض کنی سپر جلو فلزی بزاری و اینا کلاا عشقه
 • بی اس 1400/11/20
  یه پیام دارم برای ممیش عزیز
  باشه حتما میرم نگاه میکنم ممنون گفتی دمت گرم
راجب سوختش هیچ جا صحبت نشد! چرا؟؟ 1400/12/17
نوع سوختش و میزان مصرفش چقدره خیلی مهمه که هیچ جا رلجبش صحبت نشده
مسعود ساوه 1401/3/11
قیمت رو اعلام کردید ۷۰۰ میلیون ؟ برای خرید راهنمایی بیشتری می فرمائید
علیرضا 1401/4/1
دوستانی که قصد خرید دارن قبلش برن مکانیکی دور برنن بعد
امیر 1401/5/7
چرا هیچ سایتی مصرف سوخت این ماشین رو نذاشته ؟ حتما خیلی مصرفش بالاست
احمد 1401/6/21
نظراتی میخونیم که ادم تعجب میکنه که یه سری انگار از ماشین چیزی نمیدونن اولا اینکه این خودرو تازه وارد شده و محدود دست افراد وجود داره اول صبر کنید ببنید عملکردش در دراز مدت چطوره اصلا دوام فنی و کیفیت داره یا نه فقط یه خودروی زیباست با باطن شکننده در ضمن تویوتا هایلوکس رو خواهشا با چینی ها مقایسه نکنید که اگه ۵۰ سال کارم باسه امتحانشو در تمام دنیا پس داده از نظر استهلاک و دوام و اطمینان و واقعا همه حوره از این چینی ها سر تره اما یه نکته هم بگم موتور های توربو شارژ دوام فنی پایینی دارن و اینکه هزینه نگهداریشونم بالاست به بنزین و روغن نامناسب هم به شدت حساسن پس هنوز زوده که در مورد ت
این ماشین بخاییم نظر بدیم ماشین باید خودشو در دراز مدت ثابت کنه نه با دو تا شیب زنی اونم در حالت صفر کارخونه اینا بچه بازیه فقط

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران