عملکرد رنو تلیسمان در تست گوزن چگونه است + فیلم

بعد از چندین مقاله که در خودروبانک مورد بررسی قرار گرفت، بدون شک تا الان آشنایی کافی با تست "موس" پیدا کرده‌اید و می‌دانید که روند کار به چه صورت است. تستی که خودروی تویوتا هایلوکس را با چالشی جدی مواجعه کرده و حتی بعد از بروزسانی هم شاهد عملکرد ضعیف آن در تست موس و بلند شدن چرخ‌های داخل پیچ آن از سطح زمین هستیم که بسیار خطرناک و حادثه آفرین خواهد بود. هرچند پس از آن مقاله‌ای در رابطه با تست موس پژو 2008 کار کردیم و درست 1 ماه بعد از آن هم یک ویدیو از خودروی جدید تویوتا CH-R منتشر کردیم که تست‌های مختلف موس با شدت زیاد و کم بر روی آن صورت می‌گرفت که هر دو با موفقیت این تست مهم را پشت سر گذاشتند.
حال امروز در موضوع مشابه، یک ویدیو از تست موس یا تست "گوزن" خودروی رنو تلیسمان برایتان آماده کرده‌ایم که می‌توان به نوعی تست موس آن را بسیار خوب و امیدوار کننده توصیف کرد، زیرا در سرعت 77 کیلومتر بر ساعت تعادل خود را حفظ می‌کند و در سرعت 78 کیلومتر بر ساعت هم به خوبی کنترل خود را حفظ کرده و در مسیر تعیین شده باقی می‌ماند که می‌توانید جزییات بیشتر آن را به همراه تست مارپیچ در انتهای همین مقاله شاهد باشید.

نظرات
 
 
 
محمد 1397/2/22
چرا وسط تست ترمز میگیره؟ مگه قانونش این نیست که تا آخرش پا رو پدال نره؟
  • سجاد 1397/2/22
    ترمزگیری از طرف انسان نیست و سیستم های بکار رفته در اتومبیل برای حفظ تعادل و عملکرد بهتر خودرو این کار رو انجام میدن.
احسان 1397/2/23
این نسخه اروپایی هست که ۴ کنترل داره و تعلیق عقبش متفاوت با تسخه ایران هست. گردش چرخهای عقب در فیلم هم مشخصه

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران