چقدر زمان لازم است تا بی ام و M5 به سرعت 300 کیلومتر برسد + فیلم

اگر شما طرفدار خودروهای AMG و یا سری محصولات اسپرت آئودی نیستید، بدون شک کسی هستید که محصولات BMW، بویژه خودروی سدان اسپرت M5 را دوست دارید و این خودرو بدون شک یکی از سریع‌ترین، لوکس‌ترین، بزرگ‌ترین و همچنین راحت‌ترین خودروهای موجود در بین محصولات "بی.ام.و" بویژه خانواده سری 5 خواهد بود. حال امروز یک ویدیو از عملکرد این محصول توسط خودروبانک آماده شده و در انتهای همین مقاله بارگذاری شده است که پیشنهاد می‌کنیم به هیچ وجه آن را از دست ندهید.
این ویدیو عملکرد "بی.ام.و M5" و مدت زمان مورد نیاز برای رسیدن به سرعت 300 کیلومتر بر ساعت را نشان خواهد داد، هرچند سقف سرعت این اتومبیل به صورت شرکتی و در کشور آلمان بر روی 250 کیلومتر بر ساعت محدود شده است، اما مشتریان می‌توانند با پرداخت هزینه بیشتر این محدودیت را برداشته و به حداکثر سرعت 305 کیلومتر برساعت طبق ادعای شرکت سازنده دست پیدا کنند. حال در این ویدیو می‌توانید مدت زمان مورد نیاز برای سرعت 300 کیلومتر بر ساعت را تماشا کنید که در نوع خود جذاب و هیجان انگیز خواهد بود.

برچسب ها:
نظرات
 
 
 
آرش 1397/2/28
شتاب به این میگن ! , آدم واقعا لذت میبره .

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران