وقتی تویوتا هایلوکس به راحتی چپ می کند + فیلم

عدم توجه به قوانین، همیشه دلایل اصلی حوادث جاده‌ای بوده است که در بدترین شرایط ممکن می‌تواند مرگ راننده و سرنشینان اتومبیل را به همراه داشته باشد و یا در حداقل حالت ممکن خسارت‌های زیادی به وسایل نقلیه وارد می‌کند. حال اخیرا با انتشار یک ویدیو در رسانه‌های مختلف خبری، می‌توانیم شاهد بی احتیاطی یک دستگاه خودروی تویوتا هایلوکس سفید رنگ باشیم که به خاطر توقف کردن نامناسب یک دستگاه کامیون بزرگ در تقاطع، دید کافی بر روی جاده نداشته و بدون احتیاط وارد جاده می‌شود که نتیجه آن برخورد با یک دستگاه خودروی "جیپ گرند چروکی" بوده است، اما نکته دیگر این ویدیو که بیانگر موضوع مهم‌تری است، راحت چپ کردن تویوتا هایلوکس بر اثر یک ضربه نه چندان محکم خواهد بود که توجه رسانه‌های مختلف را به خود جلب کرده است.
اگر به خاطر داشته باشید، خودروی پیکاپ تویوتا هایلوکس در تمامی نسل‌های خود با مشکل پایداری مواجه بوده و در تست‌های موس (گوزن) هم شاهد بلند شدن چرخ‌های داخل پیچ اتومبیل از سطح زمین هستیم که همین موضوع می‌تواند ایمنی اتومبیل را تحت الشعاع قرار دهد و با یک فرمان دهی سریع برای جلوگیری از برخورد، چرخ‌های اتومبیل از زمین بلند شده و حتی منجر به چپ کردن اتومبیل شود که نمونه آن را در شرایطی متفاوت می توانید در فیلم زیر تماشا کنید.

نظرات
 
 
 
سعید 1397/3/2
این رسانه ها وانت آریسان ما رو ندیدن که در حین حرکت به 2 قسمت مساوی تقسیم میشه.
  • علی 1397/3/4
    خوب گفتی بسی خندیدیم خخخخخخخخخخخخ
محمد زاهدی 1397/3/2
این قضیه در مورد لندکروز و پرادو هم صدق میکنه
  • علی 1397/3/4
    عمرا
toyota chr 1397/3/2
یعنی چی؟ هایلوکس 2007 دوستم تو افرود .هزار بار سه لنگه.دولنگه میشودد پس چرا چپ نمیکرد.
  • علی 1397/3/4
    یعنی چی 3 لنگه 2 لنگه؟؟؟
علی 1397/3/2
چقدر الان شرکت ایران خودرو و سایپا خوش حالن که ماشین ژاپنی چپ کرد.
حمید 1397/3/2
طبیعی بود اگر چپ نمیکرد باید به قوانین فیزیک و طبیعت شک میکرد😃
علس 1397/3/3
این فیلم برای 3قرن پیشه برید تو یوتیوب سیستم تعادل هایلوکس 2018 ببینید

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران