سیتروئن فعلا در ایران می‌ماند

دنیای اقتصاد: با اظهارات اخیر مدیرعامل گروه خودروسازی پژو سیتروئن فرانسه، در آینده شاهد عرضه مدل‌های جدید خودرو سیتروئن در ایران خواهیم بود.
آن طور که لیندا جکسون مدیرعامل سیتروئن عنوان کرده، با وجود خروج آمریکا از برجام، استراتژی این شرکت در ایران تغییری نکرده است. جکسون در گفت‌وگو با رویترز گفته که سیتروئن با وجود خروج آمریکا از برجام، از مدل سیتروئن C۳ خود در ایران رونمایی کرده است.وی با اشاره به فروش ۲ هزار دستگاهی این محصول در ایران و در عرض یک ساعت، تاکید کرده که استراتژی سیتروئن در قبال ایران تغییری نکرده است. جکسون البته این را هم گفته که پژو سیتروئن همچنان در مورد آینده فعالیت تجاری خود در ایران «محتاط» بوده و در عین حال منتظر است اتحادیه اروپا موضعی روشن در قبال تحریم‌های آمریکا و چشم‌انداز فعالیت‌های تجاری در این کشور (ایران) اتخاذ کند.شرکت سیتروئن حدود دو سال پیش با خرید ۵۰ درصد سهام سایپا کاشان، فعالیت خود را در ایران آغاز کرد. بر این اساس، سیتروئن C۳ اولین محصول تولیدی شرکت مشترک سایپا و سیتروئن در ایران است که تولید آن نیز به تازگی آغاز شده و پیش‌فروش آن نیز صورت گرفته است.در این شرایط با توجه به تاکید مدیرعامل سیتروئن مبنی بر تصمیم این شرکت برای ادامه حضور در ایران، در ماه‌های آینده می‌توان شاهد تولید و عرضه مدل‌های جدید این خودروساز فرانسوی در ایران بود. به جز سیتروئن، پژو نیز فعالیت جدید خود را در ایران آغاز و تا به امروز محصول ۲۰۰۸ را روانه بازار کرده است.
نظرات
 
 
 
علی 1397/3/5
به قول بابا پنجعلی بود بود سیتروئن نبود
علی 1397/3/6
دوستان یک بار دیگه تیتر رو با دقت بخونید. گفته فعلا. یعنی انشاالله بزودی سیتروئن هم از ایران میره.

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران