بی وای دی با کارمانیا در ایران می ماند

اگر خبرهای این روزهای اخیر هر سایت خودرو و فعال در این زمینه را دنبال کرده باشید، بدون شک تمامی آنان خبر از خروج احتمالی برندهاي چيني از بازار ايران بویژه برند "BYD" را داده بودند، اما طی روزهای گذشته صفحه رسمی شرکت خودروسازی "کارمانیا" در شبکه‌های اجتماعی اعلام کرده است که این خبر اساسا مشکل داشته و در حال حاضر هیچگونه احتمالی برای خروج شرکت‌های خودروساز چینی از بازار کشور وجود ندارد و صرفا برخی از افراد برای اغراق سطح دانش و بزرگنمایی تخصص خود در صنعت خودروسازی، اقدام به تهیه این خبر کرده و در رسانه‌های خود منتشر کرده‌اند که متاسفانه به تبعیت از این خبر، بسیاری از رسانه‌های فعال در صنعت خودروسازی هم اقدام به تحلیل از روی این خبر و یا باز نشر آن کرده‌اند.
طبق اعلام رسانه "کارمانیا" در فضای مجازی، برخی خبرگزاري‌ها متاسفانه بدون كسب اطلاع دقيق اين خبر را پوشش داده‌اند. این درحالیست که در صورت وجود نمایندگی رسمی یک شرکت خودروسازی در کشور از جمله BYD، نویسنده موظف به کسب اطلاعات دقیق در مورد چگونگی صحت این ادعا از سوی نمایندگی مجاز است که متاسفانه چنین کاری انجام نشده و شایعاتی مبنی بر خروج شرکت‌های خودروساز چینی بویژه برند "BYD" از بازار کشور مطرح شده است.
رسانه "کارمانیا" در ادامه اعلام کرد، مادامي كه دولت چين همراه با دولت و نظام ايران باشد، کمپانی خودروسازی "BYD" نیز همانند گذشته به فعاليت خود در ايران ادامه خواهد داد و محصولات آن به واسطه شرکت خودروسازی "کارمانیا" در اختیار هموطنان قرار خواهد گرفت. هرچند امسال آرمان و ایدئولوژی بر مبنای حمایت از کالای ایرانی پایه ریزی شده و نیاز است که از کارگر ایرانی، مصرف کننده ایرانی و همچنین کالاهای تولید شده به دست کارگران ایرانی حمایت لازم صورت گیرد.
نظرات
 
 
 
ye pesar 1397/3/23
نه تو رو خدا ولش کنین بذاره بره :))))))))))))))
با اون ماشینای کوبیسمیش :))))))
تو عکس خوبن از نزدیک می بینیشون گریه ات می گیره :)
علی 1397/3/23
چرا شما چینی های از ایران نمیرید مثل بختک به جون ایران افتادید جنس های آشغال را به می فروشید کشور خودتون حمایت از محصولات شما ها نمی کند میاین ایران را سر کیسه کنید آمریکا عربستان رو سر کیسه میکند چین هم ایران را خدا رو شکر که هنوز استقلال دارید
رضا 1397/3/23
وا ی متشکریم ترا خدا نرید . اصن اشک تو چشما حلق بست. چونگ دینگ داووووووون!
رسول 1397/3/24
بازگشت همه به سوی خودروی چینی است

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران