طرح ساماندهی بازار خودرو تعلیق شد

مهر : سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: ۱۲ نفر از اعضای کمیسیون تقاضای مسکوت ماندن طرح به مدت ۶ ماه را ارائه کردند که بعد از اظهار نظر مخالفان و موافقان با اکثریت آرا تصویب شد. ولی ملکی درخصوص نشست سه شنبه کمیسیون صنایع ومعادن اظهار کرد: با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت طرح ساماندهی بازار خودرو در دستور کار کمیسیون قرار گرفت و مخالفان و مخالفان ثبت‌نام کرده نظرات خود را مطرح کردند. سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: در نهایت ۱۲ نفر از اعضای کمیسیون تقاضای مسکوت ماندن طرح به مدت ۶ ماه را ارائه کردند که بعد از اظهار نظر مخالفان و موافقان با اکثریت آرا تصویب شد. نماینده مردم مشکین‌شهر در مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: وزیر صنعت، معدن و تجارت در ادامه این نشست مسائل و مشکلات تامین ارز، تولید را تشریح کرد. این نماینده مجلس شورای اسلامی در پایان با تاکید بر اینکه یک هزار و ۵۰۰ هزار میلیارد تومان نقدینگی در اختیار مردم است و این میزان به هر بخش اقتصادی وارد شود باعث نابسامانی می‌شود، خاطرنشان کرد: در یک روز طی ۲ ساعت ۴ هزار نفر برای خرید خودرو پراید ثبت نام کرده‌اند؛ بخشی از نقدینگی موجود در دست مردم به سمت بازار خودرو حرکت و این بازار را متشنج و حبابی کرده است.
برچسب ها:
نظرات
 
 
 
محمدی 1397/3/24
من خودم چندماه می خواستم یک ماشین وارداتی ارزون قیمت بخرم و همش به این طرح کاهش تعرفه ها امید داشتم که اون هم دیگه تموم شد. می دونم خیلی ها هم همین شرایط رو داشتند.به نظرتون‌ باید چی کار کرد؟ اگه هم نخریم و بازم کمپین‌ راه بیندازیم فکر نکنم فایده داشته باشه. آخه قیمت دلار و تحریم رو چی کار کنیم چون همین طوری دلار گرون میشه و به دنبالش ماشین وارداتی هم گرون میشه به نظرتون‌ باید چی کار کرد؟ اصلا معلوم نیست یه شرکت هایی مثل اطلس خودرو یا آسان موتور یا.... می خوان چی کار کنند. به دولت هم هیچ امیدی نیست جز بدتر کردن شرایط واردات
مصطفی 1397/3/24
ادامه‌ی آشفته بازار
Hossein 1397/3/24
آدم فکش همینجوری وا میمونه که 6 ماه مسکوت گذاشتن. یعنی چی آخه؟12 تا خائن؟واقعا فکر میکنید برای خودتون... نمیخرید؟
جواد 1397/3/24
این طرحو گذاشتن تا ملت با این وضع بازار و قیمت خودرو ها واکنش شدیدی نشون ندن و امیدوار باشن برای 6 ماه دیگه , تا اون موقع چون مردم هم به این وضعیت و بازار عادت کردن این طرح هم موافقت نمیشه و مردم هم واکنش شدیدی نشون نمیدن.
دقیقا مثل طرح دو فوریتی تعرفه ی واردات .که قبل عید گفتن اکثر نمایندگان موافق کاهش تعرفه هستن بعد عید همون نمایندگان مخالف شدن و طرح رای نیاورد .
حمیدرضا 1397/3/24
#خائن ها
سجاد 1397/3/26
اینا نماینده های ملت هستند یا تابوتسازا ...