دوج رم را فراموش کنید؛ ابر وانت تسلا در راه است

عکس نویسنده
آراد فلاح
نویسنده
شاید پذیرش این نکته که تسلا مدل S در سال گذشته موفق تر از مرسدس بنز اس کلاس عمل کرده است (در بازار کالیفرنیا) برای بسیاری از افراد همچنان سخت باشد، اما واقعیت این است که حالا تسلا چند محصول رقابتی را در کلاس های مختلف ارائه می دهد و در حال تکمیل سبد محصولات عجیب و سریع خود است. به زودی یک کراس اوور نسبتا جمع و جور تحت عنوان مدل Y به لیست محصولات تسلا اضافه خواهد شد و قرار است طوفان بعدی تسلا، ارائه یک ابر وانت با اسم نامشخص باشد که فعلا تحت عنوان تسلا تراک معرفی شده است.
گشتاور فوق العاده موتورهای الکتریکی که این روزها کاملا معمول است اما ماجرا وقتی عجیب تر خواهد شد که بدانید تسلا وانت قرار است از دو موتور کاملا مجزا با امکان کنترل مستقل هر یک از چرخ ها و یک سیستم چهارچرخ فرمان بهره مند شود. بدین ترتیب توانایی های افرودی این وانت برقی به شکل چشمگیری افزایش خواهد یافت، در فضای شهری امکان دور زدن در محیطی کوچیک به وجود خواهد آمد و به لطف سیستم توزیع هوشمند گشتاور، پایداری این ابر وانت در سرعت های بالا نیز تامین می شود. افزوده شدن یک درب عقب بزرگ بازشو برای جا به جایی اشیای حجیم از دیگر مشخصاتی است که ایلان ماسک تاکنون اعلام کرده است و در نهایت باید به شتاب خیره کننده این وانت همه جا رو اشاره کرد که احتمالا استانداردهای جدیدی را در این کلاس نه چندان سریع وضع می کند.
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران