تحقیق و تفحص از صنعت خودرو

ایسنا : رئیس هیات تحقیق و تفحص از خودروسازی کشور از رسیدگی به تقاضای تحقیق و تفحص از صنعت خودرو در جلسه علنی مجلس تا اواسط مردادماه خبر داد. محمدرضا نجفی ضرورت تحقیق و تفحص از خودروسازی کشور را به دو دلیل اصلی توقف ثبت سفارش خودرو در تیرماه ۹۶ و تخلفات بعدی ناشی از این اقدام و عملکرد ایران‌خودرو و سایپا از حیث کیفیت، ایمنی، خدمات پس از فروش و قیمت تمام شده اعلام کرد.
نماینده مردم تهران در مجلس بر لزوم شفافیت عملکرد خودروسازی در طول فرآیند تامین، تولید و فروش خودرو با توجه به افزایش نارضایتی و شکایت‌های مردمی در قالب تحقیق و تفحص از خودروسازی کشور تاکید کرد و افزود: طرح تحقیق و تفحص در نوبت رسیدگی در صحن علنی مجلس است که به‌نظر می‌رسد تا نیمه مردادماه در دستور کار مجلس قرار گیرد. به گفته وی، جمع‌بندی واقعی و عمیق از وضعیت جاری خودروسازی کشور، عارضه‌یابی صنعت خودرویی کشور، ایجاد تحول در خودروسازی کشور و خروج صنعت خودرویی کشور از انحصار از دیگر اهداف تحقیق و تفحص از خودروسازی کشور است. رئیس هیات تحقیق و تفحص از خودروسازی کشور نظر همکارانش در مجلس درباره تقاضای تحقیق و تفحص از خودروسازی کشور را مثبت دانست.
نظرات
 
 
 
حسین 1397/4/20
این طرح هم نماینده های عزیز با رای خودشون مسکوت نکن خیلی شانس اوردیم
بهنام 1397/4/20
یه تحقیق و تفحص توی چهل سال گذشته نام ببر که نتیجه و خروجی قابل لمسی برای مردم داشته؟ دو ریال، شما بگو یه ریال نمی ارزه. همه دستشون توی کاره.داروغه و شحنه و دزد و قاضی همه یک نفر هستن. وسلام
رضا 1397/4/21
مجلس،کدوم مجلس،تا حالا این نماینده های مفت خور چه کاری برای ملت انجام دادن که این دوميش باشه،خدا خودش به دادمون برسه البته اگه این مسولین بذارن...

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران