افتتاح نمایشگاه قطعات، لازم یدکی و خدمات پس از فروش خودرو در شهرآفتاب تهران

۱۹ تیرماه نمایشگاه قطعات، لوازم یدکی و خدمات پس از فروش خودرو در محل نمایشگاه شهر آفتاب تهران برگزار شد.
مهندس نجفی منش رئیس انجمن قطعه سازان همگن در افتتاحیه این نمایشگاه حضور داشت و حدود ساعت ۱۰ صبح این نمایشگاه با حضور چندی از شرکت‌های داخلی و چینی شروع به کار کرد. این نمایشگاه با فضایی بالغ بر ۲۰ هزار متر مربع از تاریخ ۱۹ الی ۲۲ تیرماه دایر خواهد بود.
‎این نمایشگاه بعنوان اولین و تخصصی‌ترین نمایشگاه در زمینه قطعات یدکی و خدمات خورویی در ایران در نظر دارد شبکه‌ای کیفی، پویا و مسئول را با ارائه تازه‌ترین نوآوری‌ها، راه‌حل‌ها و راهکارها در این صنعت راهبردی کشور معرفی نماید.
در این نمایشگاه شرکت‌های داخلی همچون بهران، یزد تایر، و یا چند قطعه‌ساز دیگر نیز حضور داشتند اما حضور چندین شرکت چینی قطعه ساز در این نمایشگاه جالب بود. همچنین شرکت آذویکو حضور پررنگی در این نمایشگاه دارد و جز غرفه‌هایی برای قطعات، خودروهای خود را برای نمایش نیز به این نمایشگاه آورده است.
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران