نوشدارو پس از مرگ سهراب؛ مدیرعامل سایپا خواستار حمایت از قطعه سازان شد

محسن جهرودی در جریان بازدید خود از یک واحد صنعتی قطعه ساز در شیراز، بر لزوم حمایت دولت و مجلس از خودروسازان تاکید و آن را عاملی در جهت افزایش تولید و اشتغالزایی دانست.
بر این اساس مدیر عامل گروه خودروسازی سایپا همزمان با برگزاری هفدهمین نمایشگاه بین المللی خودرو در شیراز از شرکت صنعتی اخشان بازدید کرد.
وی در بازدید از مراحل تولید و مونتاژ مجموعه کامل کمربند خودروهای سواری این واحد صنعتی بر لزوم انتقال دانش روز و تجهیزات پیشرفته تاکید و اعلام امیدواری کرد که قطعه سازان بتوانند با عبور از مشکلات و بحران های موجود در کشور همچنان چراغ این صنعت مهم را روشن نگاه دارند.
به گزارش پایگاه خبری عصر خودرو، جهرودی همچنین حمایت دولت و مجلس از خودروسازان در شرایط بحرانی و تحریم های دشمنان را موجب رونق بازار خرید و فروش محصولات داخلی و عاملی در جهت افزایش فرآیند تولید قطعه سازان و گسترش هر چه بهتر اشتغالزایی در این منطقه و سطح کشور دانست.
لازم به ذکر است واحد صنعتی اخشان در حد فاصل شیراز _ سپیدان و در منطقه صنعتی هما شهر قرار دارد و با تولید روزانه 6500 ست از مجموعه کامل کمربند ایمنی ( جمع کن- ریل تنظیم ارتفاع- قفل-کمربند) خودروهای سواری تولید داخل به عنوان یکی از تامین کنندگان قطعات با شرکت سازه گستر و گروه سایپا همکاری دارد.
نظرات
 
 
 
اکبر 1397/4/30
نه خدایی آخر پررویی تشریف دارین،هنوز توقع دارم حمایت بشن،بفرمایید منصور از حمایت دیگه چیکار بکنن تا شما از لگن سازی به خودرو سازی برسین؟؟؟''!!!
مملی 1397/4/30
واای دل خودم وااای

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران