قیمت رقابتی جایگزین جوک؛ مشخصات و ویژگی های نیسان کیکس

عکس نویسنده
مرتضی قانع
نویسنده
تولید نیسان جوک اخیرا در آمریکا متوقف شده و آنطور که مشخص است، نیسان کیکس قرار است در بازار ایالات متحده با این خودرو جایگزین شود. نیسان کیکس کراس اوور کوچکی از شرکت نیسان است که هدف آن، جایگزینی با مدل موفق و پرفروش جوک می باشد.
نیسان کیکس کمتر از 1225 کیلو وزن دارد و مجهز به یک موتور چهار سیلندر 1600 سی سی است که حداکثر توانی برابر 125 اسب بخار حداکثر گشتاوری در حدود 156 نیوتون متر را در اختیار راننده قرار می دهد. برای انتقال قدرت نیسان از یک گیربکس CVT استفاده کرده و با شعاع چرخش کوچک و فرمان برقی، محصولی کاملا متناسب با مصارف شهری را شاهد هستیم.
نیسان در کیکس قصد داشته تا خریداران جوان را برای خرید جذب کند و به همین دلیل قابلیت های شخصی سازی فراوانی برای این خودرو در نظر گرفته است.از جمله تجهیزاتی که شما می توانید برای نیسان کیکس خود سفارش دهید، می توان به روکش چرمی صندلی ها، دوخت چند رنگ و سیستم صوتی Bose اشاره کرد. نیسان کیکس در حال حاضر با قیمت پایه 18965 دلار در آمریکا قابل خریداری است.

نظرات
 
 
 
e_min 1397/5/13
عجججب متن پر و پیمونی بود تمام جزئیات ماشین رفت تو حلقم

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران