افزایش ۱۹ درصدی سوددهی تویوتا

دنیای اقتصاد : سود‌دهی فصلی شرکت تویوتاموتور با افزایش ۱۹‌درصدی بیشترین میزان صعود خود را پس از دو سال‌ ونیم تجربه کرده است. این افزایش سود‌دهی بنابر دلایلی مانند صعود میزان فروش و کاهش قیمت‌ها در آسیا بوده است.
سود‌ این خودرو‌ساز ژاپنی میان ماه‌های آوریل تا ژوئن رقم ۶/ ۶۸۲ میلیارد ین معادل ۱۱/ ۶ میلیارد دلار را ثبت کرده است که در مقایسه با ۳/ ۵۷۴ میلیارد ین سود فصلی در سال گذشته رشد ۱۹ درصدی را نشان می‌دهد. میزان خرده‌فروشی خودرو‌های این شرکت ژاپنی با توجه به افزایش ۵/ ۸ درصدی آسیا در سطح جهانی افزایش یک درصدی داشته و به ۶/ ۲ میلیون دستگاه خودرو افزایش یافته است. در ۶ ماه نخست سال‌جاری تقاضا برای مدل جدید کمری در چین باعث افزایش فروش ۴/ ۵ درصدی تویوتا در این کشور شد. این در حالی است که میزان فروش این خودرو‌ساز در تایلند نیز با رشد ۲۶ درصدی روبه‌رو بوده است. در مجموع افزایش فروش در این دو کشور باعث افزایش ۴۰ درصدی سود‌ تویوتا در آسیا شده است.
برچسب ها:
نظرات
 
 
 
kk 1397/5/13
شما فرغون بساز ارم اين لعنتي رو بزن روش فروشش تضمينه....

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران